Акустичні матеріали

На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.
Вид: Списком Таблицею
 • Акустичні панелі Fish мають 50 сантиметрів довжини, 10 сантиметрів ширини. Акустична панель Fish 75 мм. має строгий, чорне забарвлення. Акустична панель Fish призначена для акустичної корекції приміщення будь-якого типу, зниження часу реверберації і усунення первинних віддзеркалень. Акустична панел..
  ЗНИЖКИ: 52 грн. -11% 46 грн.
 • Акустичні панелі Volna XL 50 мм. володіють усіма необхідними властивостями для проведення акустичної корекції приміщення, з їх допомогою оформлення студії звукозапису для поліпшення акустики буде найбільш простим і доступним. Акустична панель Volna XL 50 мм. має 50 сантиметрів довжини і 50 сантимет..
  180 грн.
 • Акустична панель Пила володіє всіма базовими функціями, які необхідні для акустичної корекції, але, завдяки її габаритам, акустична панель Пила за рахунок висоти свого профілю є однією з найефективніших акустичних панелей конкретно в областях звукопоглинання і зниження часу реверберації, що безсумн..
  423 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Пила чорного кольору має широкий спектр застосування, дозволяючи зменшити рівень шуму, відкоригувати рівень реверберації до оптимального стану, а також звукоизолировать необхідне приміщення. Поролон Пила використовують в різного роду технічних і виробничих при..
  180 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Acoustic Wave Black. Акустичні хмари Quadro Acoustic Wave Black призначені для акустичної корекції приміщень в діапазоні середніх і високих звукових частот, виключно завдяки акустичному поролону, який є базовим матеріалом їх складання, акустичні хма..
  От 3987 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Acoustic Wave Blue. Акустичні хмари Quadro Acoustic Wave Blue - інструмент дозволяє абсолютно вільно змінити акустичну атмосферу в приміщенні в корені. Як діюча заміна акустичним стелям, акустичні хмари значно простіше монтуються і не вимагають особливих..
  От 3987 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Acoustic Wave Green. Акустичні хмари Quadro Acoustic Wave Green - спеціально обладнані підвісні звукопоглинальні панелі, спрямовані на контроль над акустичною атмосферою приміщення. Високий рівень звукопоглинання домагається шляхом спеціальної системи ус..
  От 3987 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Acoustic Wave Grey. Акустичні хмари Quadro Acoustic Wave Grey - має весь вузько профільований, але зрозумілий і важливий спектр застосування. Безпосередньо даний вид акустичних панелей застосовується в тих ситуаціях, де акустична корекція стелі не може б..
  От 3987 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Acoustic Wave Orange. Акустичні хмари Quadro Acoustic Wave Orange є одними з найбільш ефективних звукопоглинальних інструментів, що застосовуються в акустичної корекції приміщень. За рахунок унікальних матеріалів, таких як акустичний поролон, даний ..
  От 3987 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Acoustic Wave Red. Акустичні хмари - один з найбільш важливих елементів деталей акустичної корекції приміщення в області стелі. У деяких ситуаціях, структура або площа стелі не пристосована під монтаж акустичних стель і в цьому допомагають акустичні хмар..
  От 3987 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Acoustic Wave Yellow. Акустичні хмари Quadro Acoustic Wave Yellow - ідеальне рішення для ефективної акустичної корекції великих приміщень. Подібні акустичні хмари мають максимальну ефективність завдяки високому рівню звукопоглинання, який забезпечує акус..
  От 3987 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні хмари Quadro Black - краще рішення для оформлення офісу або конференц залу. Даний вид підвісних акустичних панелей є одним з найбільш популярних серед їх аналогів на ринку акустичних матеріалів. Такі акустичні панелі дозволяють провести акустичну корекцію області стелі не застосовуючи мон..
  1950 грн.
 • Даний товар ставати все більш затребуваним на ринку акустичних матеріалів. В силу своєї практичності, акустичні хмари дозволяють не проводить монтаж акустичного стелі від одного кута до іншого, що дозволяє заощадити ваш бюджет на установці акустичного стелі на всю площу стелі. За рахунок точного мо..
  От 1890 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro EcoBubble Cream. Акустичні хмари Quadro EcoBubble Cream дозволяють вам робити комплексну акустичну корекцію приміщення, так як область їх размещенія- стелю. Дані акустичні хмари відмінно поєднуються з усіма іншими елементами акустичної корекції, так..
  От 2900 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro EcoBubble White. Акустичні хмари Quadro EcoBubble White не мають аналогів собі подібних на ринку акустичних матеріалів. Створені спеціально для акустичної корекції приміщень з великою площею, виконують функцію як звукопоглинального елемента, так і р..
  От 2900 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні хмари Quadro EcoPulse не мають аналогів собі подібних на ринку акустичних матеріалів. Створені спеціально для акустичної корекції приміщень з великою площею, виконують функцію як звукопоглинального елемента, так і розсіює, завдяки екологічно чистої деревини МДФ, яка забезпечує додаткове р..
  От 2900 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro EcoPulse White. Акустичні хмари Quadro EcoPulse White відмінно поєднуються в парі з акустичними дифузорами і настінними акустичними панелями з тієї ж серії. Унікальний дизайн і велика кількість варіацій колірного оформлення дозволяють створити уніка..
  От 2900 грн. До 3000 грн.
 • Класичні акустичні хмари, універсальні в оформленні приміщень будь-якого формату, екологічно чистий матеріал на ряду з неймовірним дизайном здатні повністю змінити акустику вашого приміщення до невпізнання. У поєднанні з настінними акустичними панелями з тієї ж серії ви зможете створити унікальні м..
  2900 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Green. Акустичні хмари Quadro Green повністю відповідають своєму дизайнерському оформленню, так в їх основу закладені виключно екологічно чисті матеріали, а так само екологічно чистий акустичний поролон. Спектр застосування і варіативність оформленн..
  От 2987 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Light Gray. Акустичні хмари Quadro Light Gray - краще рішення для оформлення офісу або конференц залу. Даний вид підвісних акустичних панелей є одним з найбільш популярних серед їх аналогів на ринку акустичних матеріалів. Такі акустичні панелі дозво..
  1890 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Orange - універсальне рішення для дизайну і поліпшення акустичної атмосфери приміщень будь-якого формату. Акустичні хмари застосовуються в основному в приміщеннях, де установка акустичної стелі від кута до кута є неможливою. За рахунок комбінації зв..
  От 1890 грн. До 3000 грн.
 • Універсальне поєднання класичного дизайну з матовим чорним кольором на ряду з незаперечною користю для акустичної корекції приміщення вивели акустичні підвісні панелі на новий рівень. Систематичне розміщення акустичних хмар в області стелі дозволяє вам провести ряд поліпшень в акустиці вашого примі..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Pyramid Blue. Акустичні хмари Quadro Pyramid Blue - однаково ефективно працює елемент як при акустичної корекції приміщення з великою площею, так і з невеликими розмірами. Саме Quadro Pyrami поступово ставати лідером продажів серед своїх аналогів. А..
  От 1890 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Pyramid. Акустичні хмари серії Quadro Pyramid виділяються своїм унікальним рельєфом на тлі своїх аналогів. Унікальна форма піраміди дозволяє розширити спектр дії звукопоглинання і відображення, а так само посилити контроль за оптимальним часом ревер..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Pyramid Orange. Акустична корекція - досить не простий і трудомісткий процес, що вимагає особливої уважності і спеціальних навичок. У кожного приміщення існують свої унікальні особливості, які обов'язково слід враховувати при плануванні акустичної к..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Pyramid Red. Акустичні хмари Quadro Pyramid Red дозволяють проводити акустичну корекцію приміщень з великою площею, де умови приміщення не дозволяють протягнути акустична стеля з одного краю на інший. За рахунок простоти монтажу і широкого спектру д..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Pyramid White. Акустичні хмари Quadro Pyramid White володіють класичним дизайном, що ідеально підходять під будь-яку стилістику дизайну приміщення. Акустичні хмари - універсальний елемент поліпшення акустичних умов в приміщенні, так як спектр його д..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Pyramid Yellow. Якщо у вас приміщення з широкою площею і проблемами з акустикою, а акустичні стеля не дозволяє встановити бюджет або індивідуальні нюанси стелі? Тоді акустичні хмари Quadro Pyramid Yellow стануть для вас оптимальним рішенням вашої пр..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Red. Акустичні хмари Quadro Red - оригінальне рішення для оформлення акустичної корекції такого роду приміщень як: - Кіностудія. - Студія звукозапису. - Офісний центр. - Концертний зал. - Великий SPA оздоровчий комплекс. Дизайн даних акустичних хмар..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Sky. Акустичні хмари Quadro Sky- створені для поліпшення акустичної атмосфери тих приміщень, де масштаб і форма стелі не дозволяють вмонтувати акустична стеля в цілому. За рахунок мобільності і простоті установки, акустичні хмари даної форми дозволя..
  От 1890 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadra Wave Black. Акустичні хмари Quadra Wave Black - вибір, гідний будь-якого солідного керівника, строгий дизайн і класичний чорний матовий колір допоможуть вам не тільки скорегувати акустичну атмосферу вашого приміщення, але і підкреслити строгий темпе..
  От 2987 грн. До 3000 грн.
 • Акустична звуковбирна підвісна панель Quadro Wave Blue. Акустичні хмари Quadro Wave Blue - унікальний метод вирішення проблеми зайвої шуму в приміщенні. Дана модель акустичних хмар призначена для акустичної корекції приміщень шляхом підвищення звукопоглинання і зниження рівня реверберації до оптима..
  От 2987 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Wave Green. Акустичні хмари Quadro Wave Green - гідна відповідь акустичним стелям, установка яких може ускладнитися специфікою будови стелі, або недоліком в бюджеті. Дані акустичні матеріали стабільно покращують акустичну атмосферу приміщення шляхом..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Wave Grey. Акустичні хмари Quadro Wave Grey - стабільний і надійний помічник в акустичної корекції приміщень різних форматів, особливо тих, де не передбачена установка комплексного акустичного стелі, з тих чи інших причин. Замовити акустичні хмари в Києв..
  От 2987 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Wave Orange. Акустичні хмари Quadro Wave Orange вирізняються з-поміж своїх аналогів не тільки завдяки яскравому забарвленню, але і завдяки широкому спектру підтримуваних функцій у створенні оптимальної акустичної атмосфери приміщення будь-якого типу і ма..
  От 2987 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Wave Red. Акустичні хмари Quadro Wave Red є класичним прикладом заміщення акустичних стель в акустичної корекції приміщень. Даний товар являє собою підвісну акустичну панель, спрямовану на місця скупчення надлишкової звуковий енергії, яка накопичуєт..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Wave Yellow. Акустичні хмари Quadro Wave Yellow - призначені для поліпшення акустичної атмосфери приміщень з високими стелями і великим відсотком скупчення акустичної засміченості за рахунок зайвих мимовільних звукових факторів, викликаних як великим ску..
  От 2000 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні хмари Quadro Yellow - матеріал, який отримує популярність на ринку акустичних матеріалів за рахунок своєї практичності і простоті монтажу, а комплекс екологічно чистих матеріалів дозволяє вам не переживати про шкоду токсичних матеріалів і навколишньому середовищу. Акустичні хмари стали гі..
  От 2220 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні панелі 4Diagonals Apple-Locarno використовуються для акустичної корекції приміщень. За допомогою 4Diagonals Apple-Locarno можна досягти відмінного рівня шумоізоляції стін та стелі кімнат, покращити акустику приміщень, поглинути зовнішній шум, що дозволить отримати кращу якість як звукозап..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Порожнє приміщення, призначене в майбутньому стати кінозалом, студією звукозапису або залом для виконання вокалу та гри на музичному інструменті, спочатку виглядає у вигляді бетонних або цегляних стін. Всі звуки в такій кімнаті чуються з ефектом луни, глухо чи навпаки занадто дзвінко. Навіть змусивш..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустичні панелі високої якості для покращення акустики приміщення та зниження рівня шуму. Відмінним застосуванням даного матеріалу є акустична корекція кінозалів, студій звукозапису, караоке-барів та промислових будівель з підвищеним шумом. У цих приміщеннях завжди багато мережних кабелів та елект..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Нерідко у кінозалах, студіях звукозапису та караоке клубах можна почути спотворений звук відтворення мелодії та тексту. При цьому чується луна, шумові ефекти та відчувається вібрація. Правильне розташування Акустичних панелей Chimera Apple-Locarno допомагає мінімізувати ці негативні прояви. Акустич..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Відмінна функціональна акустична панель Ecosound Chimera Ebony & Ivory, ідеально підійде для поліпшення акустики приміщення великої та маленької площі. Панель усуває сторонні звуки, поглинає відлуння і шуми, поліпшує розбірливість мови. Акустичний поролон, дозволяє добитися ідеального звуку, покращ..
  ЗНИЖКИ: 1300 грн. -3% 1261 грн.
 • Акустична панель Chimera F Apple-Locarno – відмінне сучасне рішення, яке призначене для покращення акустики та позбавлення від шумів приміщення. До складу панелі входить пористий поролон та пресована деревина просочена магнезитом. Акустичний поролон служить ідеальним шумо та луною поглиначем, покращ..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Панель з натурального дерева і акустичного поролону допоможе зробити приміщення більш функціональним, покращує акустику. Панель усуває сторонні звуки і шуми, завдяки гіпоалергенної і повністю безпечного для здоров'я людини поролону, усувається реверберація. Зроблена панель з якісного акустичного по..
  ЗНИЖКИ: 1300 грн. -3% 1261 грн.
 • Даний товар є унікальним і в деяких моментах просто необхідним. Акустичні панелі Cinema Acoustic Brown, розмір яких становить 50 на 50 сантиметрів, дадуть можливість контролювати видаються звукові частоти. Також представлені панелі зможуть впливати на появу супроводжуючих звук ефектів, таких як рев..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Cinema Acoustic Сoral - це одна з різновидів представленої в нашому інтернет-магазині лінійки акустичних панелей, що має приємний кораловий колір. Даний вид акустичних плит є відмінним способом контролювати не тільки звукові частоти, а й звукові ефекти, які виникають при звучанні музики, голосу або..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Представляємо вашій увазі найефективніший спосіб очистити звукові частоти від небажаних ефектів і спосіб контролю над ними. Акустична панель Cinema Acoustic Green стане не просто частиною інтер'єру, але і послужить прекрасним фільтром в відтворенні музики, очистивши її від резонансу і прибравши ефе..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Якщо ви зіткнулися з проблемою очищення звуку, а електроніка впоратися не в силах, то ви знаходитеся на вірному шляху. Cinema Acoustic Purple - це унікальний спосіб контролювати звук, його ефекти і їх надлишки. Стіни приміщення мають властивість відбивати звукові хвилі, які відтворюються з джерел..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Акустичні панелі Cinema Acoustic Sea, розмір яких становить 50 на 50 сантиметрів, дадуть можливість контролювати видаються звукові частоти. Дана панель може розміщуватися як на горизонтальній, так і на вертикальній площині. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Панель Cinema ..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Акустична панель Ecosound Cinema Acoustic Turquoise 50х50 см бірюзового кольору ідеально підійде для підвищення якості відтвореного звуку в приміщенні. Дана панель в поєднанні з іншими акустичними панелями, використовується в професійного звукозапису студіях, а також в будь-яких інших приміщеннях, в..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Робота над підвищенням якості відтвореного звуку це дуже трудомісткий процес, що займає велику кількість часу. Представлена акустична плита Cinema Acoustic yellow є незамінним компонентом для професійного звукозапису студій та інших приміщень, в яких потрібно максимально чисте звучання відтворювани..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Акустичні панелі Comb Apple-Locarno мають величезну кількість переваг перед акустичними панелями наших конкурентів. Акустичні панелі цієї марки мають відмінний діапазон функцій, таких необхідних для акустичної корекції як: зниження часу реверберації в діапазоні середніх і високих звукових частот, с..
  ЗНИЖКИ: 607 грн. -11% 540 грн.
 • Акустичні панелі Comb Heavy Apple-Locarno мають величезну кількість переваг перед акустичними панелями наших конкурентів. Акустичні панелі цієї марки мають відмінний діапазон функцій, таких необхідних для акустичної корекції як: зниження часу реверберації в діапазоні середніх і високих звукових час..
  ЗНИЖКИ: 607 грн. -11% 540 грн.
 • Функціональна, акустична панель Ecosound Comb Wood Sonoma поглинає шуми і сторонні звуки. Розмір панелі 100x100см товщиною 50мм колір світлий дуб. Панель призначена як оздоблювальний матеріал для приміщень будь-якого типу. Завдяки встановленню панелей на стіни і стелю, поліпшується акустика приміщен..
  2616 грн.
 • Акустичні панелі Comb XL Apple-Locarno 53 мають величезну кількість переваг перед акустичними панелями наших конкурентів. Акустичні панелі цієї марки мають відмінний діапазон функцій, таких необхідних для акустичної корекції як: зниження часу реверберації в діапазоні середніх і високих звукових час..
  ЗНИЖКИ: 2427 грн. -11% 2160 грн.
 • Бас-ловушки обладают огромным количеством преимуществ перед бас-ловушками наших конкурентов. Бас-ловушки этой марки обладают отличным диапазоном функций, таких необходимых для акустической коррекции как: снижение времени реверберации в диапазоне средних и высоких звуковых частот, создание акустич..
  ЗНИЖКИ: 4854 грн. -11% 4320 грн.
 • Акустичні панелі Diagonal Apple-Locarno використовуються для акустичної корекції приміщень. За допомогою Diagonal Apple-Locarno можна досягти відмінного рівня шумоізоляції стін та стелі кімнат, покращити акустику приміщень, поглинути зовнішній шум, що дозволить отримати кращу якість як звукозапису,..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустична панель EcoArt Apple-Locarno універсальний інструмент акустичної корекції, що набув широкого поширення серед дизайнерів кінотеатрів та домашніх кінотеатрів. Все це стало можливим не лише завдяки універсальній двосторонній конструкції акустичної панелі, але й завдяки унікальному дизайнерсько..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустична панель EcoArt XL Apple-Locarno універсальний інструмент акустичної корекції, що набув широкого поширення серед дизайнерів кінотеатрів та домашніх кінотеатрів. Все це стало можливим не лише завдяки універсальній двосторонній конструкції акустичної панелі, але й завдяки унікальному дизайнерс..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустичні панелі EcoBubble Apple-Locarno використовуються для акустичної корекції приміщень. За допомогою EcoBubble Apple-Locarno можна досягти відмінного рівня шумоізоляції стін та стелі кімнат, покращити акустику приміщень, поглинути зовнішній шум, що дозволить отримати кращу якість як звукозапис..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустична панель EcoFly Apple-Locarno – унікальний вид акустичних панелей, який ефективно покращує якість акустики приміщення, яке може бути використане для перегляду кінофільмів, прослуховування музичних творів, студій звукозапису та скрізь, де є вимоги до якості звучання акустики або до виконання ..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Порожнє приміщення, призначене в майбутньому стати кінозалом, студією звукозапису або залом для виконання вокалу та гри на музичному інструменті, спочатку виглядає у вигляді бетонних або цегляних стін. Всі звуки в такій кімнаті чуються з ефектом луни, глухо чи навпаки занадто дзвінко. Навіть змусивш..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Бетонні або цегляні стіни кінотеатрів, студій звукозапису або караоке-барів не дозволяють повною мірою передати якість звуку. Шумна обстановка підприємств та цехів заважають повноцінно та продуктивно працювати спеціалістам. Щоб впоратися із цими неприємними явищами, слід зробити акустичну корекцію с..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Поліпшити акустику кінозалу, студії звукозапису, концертного залу чи аудиторії для виступу лектора дозволяє встановлення в приміщенні акустичних панелей EcoTone Apple-Locarno. Дані панелі відповідають найвищим вимогам до якості та безпеки оточуючих. Універсальністю плит є те, що обидві сторони панел..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустичні панелі високої якості для покращення акустики приміщення та зниження рівня шуму. Відмінним застосуванням даного матеріалу є акустична корекція кінозалів, студій звукозапису, караоке-барів та промислових будівель з підвищеним шумом. У цих приміщеннях завжди багато мережних кабелів та еле..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустична панель Ecosound EcoWave Ebony & Ivory ідеальна для застосування в професійних студіях звукозапису, на телебаченні, радіо і кінотеатрах. Відмінний варіант, коли необхідно поліпшити акустику приміщення. Сучасна панель зменшує рівень шумових ефектів і луни, доводить звук до максимальної якос..
  1300 грн.
 • Бетонні або цегляні стіни кінотеатрів, студій звукозапису або караоке-барів не дозволяють повною мірою передати якість звуку. Шумна обстановка підприємств та цехів заважають повноцінно та продуктивно працювати спеціалістам. Щоб впоратися із цими неприємними явищами, слід зробити акустичну корекцію с..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Нерідко в кінозалах, студіях звукозапису і караоке клубах можна почути спотворений звук відтворення мелодії і тексту. При цьому чується відлуння, шумові ефекти і відчувається вібрація. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Акустичні панелі - відмінне сучасне пристосування..
  ЗНИЖКИ: 735 грн. -11% 654 грн.
 • Розсіювачі-дифузори Pindiff Crater розроблені для розсіювання звукової хвилі на кілька хвиль меншої амплітуди, що призводить до утворення більш рівномірного звукового поля, підвищуючи глибину і прозорість звуку. Цей розсіювач частот призначений для роботи в діапазоні частот від 600 Гц до 4500 Гц...
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Розсіювачі-дифузори Pindiff Rock розроблені для розсіювання звукової хвилі на кілька хвиль меншої амплітуди, що призводить до утворення більш рівномірного звукового поля, підвищуючи глибину і прозорість звуку. Цей розсіювач частот призначений для роботи в діапазоні частот від 600 Гц до 4500 Гц. ..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • У сучасному світі для покращення якості звуку в кінотеатрах, караоке-барах, студій звукозаписів та багатьох інших об'єктів, де використовуються акустичні системи, використовуються акустичні панелі Rhombus Apple-Locarno. Цими панелями обшивають стіни та стелю приміщення, після чого звучання музичних ..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустичні дифузори Tetras Acoustic Wood Apple-Locarno завдяки своєму рельєфу та виконанню відрізняються високими акустичними властивостями за рахунок підвищеної ефективності впливу на звукові хвилі. HDF має вражаючі природні розсіюючі властивості. Розсіювання звукових хвиль — один із найважливіших а..
  ЗНИЖКИ: 646 грн. -11% 575 грн.
 • Акустична панель Ecosound Tetras Rosewood коричневого кольору створює максимально об'ємне звучання в приміщенні і розсіює звукові хвилі. Завдяки сучасній панелі можна позбутися від сторонніх шумових ефектів, підняти звук на максимальний рівень якості. Панель покращує розбірливість мови. Застосовуют..
  995 грн.
 • Кращий спосіб усунути непотрібні, сторонні шуми і луну, усунути реверберацію і поліпшити розбірливість мови - це скористатися акустичними дифузорами. Акустична панель Ecosound Tetras Velvet Grey має здатність ефективного розсіювання звукових хвиль. Модель сірого кольору, завдяки сучасному дизайну ві..
  505 грн.
 • Кращий спосіб усунути непотрібні, сторонні шуми і луну, усунути реверберацію і поліпшити розбірливість мови - це скористатися акустичними дифузорами. Акустична панель Ecosound Tetras Velvet Pistasho має здатність ефективного розсіювання звукових хвиль. Модель зеленого кольору, завдяки сучасному диза..
  505 грн.
 • Акустичні дифузори Tetras Wood Apple-Locarno завдяки своєму рельєфу та виконанню відрізняються високими акустичними властивостями за рахунок підвищеної ефективності впливу на звукові хвилі. ХДФ, має вражаючі природні розсіюючі властивості. Розсіювання звукових хвиль — один із найважливіших аспектів ..
  ЗНИЖКИ: 713 грн. -11% 635 грн.
 • Акустичний дифузор Tetra Wood Cream. Первісна місія акустичних діффузоров- розсіювання звукових хвиль і створення максимально об'ємного звучання в приміщенні. Система роботи акустичного дифузора порівнянна з зіткненням морської хвилі з пірсом, коли хвиля стикається з пірсом- розсіюється на безліч д..
  1660 грн.
 • Акустичний дифузор Tetra Wood Cream. Первісна місія акустичних діффузоров- розсіювання звукових хвиль і створення максимально об'ємного звучання в приміщенні. Система роботи акустичного дифузора порівнянна з зіткненням морської хвилі з пірсом, коли хвиля стикається з пірсом- розсіюється на безліч д..
  3320 грн.
 • Поліпшити акустику кінозалу, студії звукозапису, концертного залу чи аудиторії для виступу лектора дозволяє встановлення в приміщенні акустичних панелей Urban Apple-Locarno. Дані панелі відповідають найвищим вимогам до якості та безпеки оточуючих. Універсальністю плит є те, що обидві сторони панелі ..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Акустична панель Zebra Apple-Locarno – унікальний вид акустичних панелей, який ефективно покращує якість акустики приміщення, яке може бути використане для перегляду кінофільмів, прослуховування музичних творів, студій звукозапису та скрізь, де є вимоги до якості звучання акустики або до виконання я..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Завдяки високому коефіцієнту звукопоглинання акустичні плити HERADESIGN superfine є передовою моделлю Heradesign. Це було досягнуто за рахунок найменшої товщини деревної стружки серед плит Heradesign, яка дорівнює 1 мм. HERADESIGN superfine - відмінне рішення як для звукоізоляції так і для акустично..
  838 грн.
 • Завдяки високому коефіцієнту звукопоглинання акустичні плити HERADESIGN superfine є передовою моделлю Heradesign. Це було досягнуто за рахунок найменшої товщини деревної стружки серед плит Heradesign, яка дорівнює 1 мм. HERADESIGN superfine - відмінне рішення як для звукоізоляції так і для акустично..
  1105 грн.
 • Завдяки високому коефіцієнту звукопоглинання акустичні плити HERADESIGN superfine є передовою моделлю Heradesign. Це було досягнуто за рахунок найменшої товщини деревної стружки серед плит Heradesign, яка дорівнює 1 мм. HERADESIGN superfine - відмінне рішення як для звукоізоляції так і для акустично..
  419 грн.
 • Завдяки високому коефіцієнту звукопоглинання акустичні плити HERADESIGN superfine є передовою моделлю Heradesign. Це було досягнуто за рахунок найменшої товщини деревної стружки серед плит Heradesign, яка дорівнює 1 мм. HERADESIGN superfine - відмінне рішення як для звукоізоляції так і для акустично..
  553 грн.
 • Відмінний варіант стельової панелі - це акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600. Розмір ширини плити 20мм, колір чорний. Дані плити дозволять створити в необхідному приміщенні відповідну акустичну атмосферу, значно знизити рівень відбитих хвиль, знижують реверб..
  230 грн.
 • Професійна акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600 мм. Плити акустичні товщиною 20 мм сірого кольору застосовуються в приміщенні будь-якої площі для поліпшення акустики, поглинання луни і шуму. Також при установці підвісних систем поліпшується розбірливість мов..
  230 грн.
 • Відмінний варіант стельової панелі - це акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600. Розмір ширини плити 25мм, колір чорний. Дані плити дозволять створити в необхідному приміщенні відповідну акустичну атмосферу, значно знизити рівень відбитих хвиль, знижують реверб..
  280 грн.
 • Професійна акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600 мм. Плити акустичні товщиною 25 мм сірого кольору застосовуються в приміщенні будь-якої площі для поліпшення акустики, поглинання луни і шуму. Також при установці підвісних систем поліпшується розбірливість мов..
  280 грн.
 • Відмінний варіант стельової панелі - це акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600. Розмір ширини плити 30мм, колір чорний. Дані плити дозволять створити в необхідному приміщенні відповідну акустичну атмосферу, значно знизити рівень відбитих хвиль, знижують реверб..
  280 грн.
 • Професійна акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600 мм. Плити акустичні товщиною 30 мм сірого кольору застосовуються в приміщенні будь-якої площі для поліпшення акустики, поглинання луни і шуму. Також при установці підвісних систем поліпшується розбірливість мов..
  280 грн.
 • Відмінний варіант стельової панелі - це акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600. Розмір ширини плити 50мм, колір чорний. Дані плити дозволять створити в необхідному приміщенні відповідну акустичну атмосферу, значно знизити рівень відбитих хвиль, знижують реверб..
  484 грн.
 • Професійна акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600 мм. Плити акустичні товщиною 50 мм сірого кольору застосовуються в приміщенні будь-якої площі для поліпшення акустики, поглинання луни і шуму. Також при установці підвісних систем поліпшується розбірливість мов..
  484 грн.
 • Акустичний дифузор EcoDiff Apple-Locarno є навісною конструкцією товщиною 103 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень; ..
  ЗНИЖКИ: 774 грн. -3% 751 грн.
 • Акустичний дифузор EcoDiff Apple-Locarno є навісною конструкцією товщиною 153 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень; ..
  ЗНИЖКИ: 1010 грн. -3% 980 грн.
 • Акустичний дифузор EcoDiff Apple-Locarno є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень; р..
  ЗНИЖКИ: 561 грн. -3% 544 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM Apple-Locarno є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень;..
  ЗНИЖКИ: 200 грн. -11% 178 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM HDF-Black є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень; рі..
  ЗНИЖКИ: 200 грн. -11% 178 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM HDF-White є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень; рі..
  ЗНИЖКИ: 200 грн. -11% 178 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM Lt-Sonoma-Oak є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень;..
  ЗНИЖКИ: 200 грн. -11% 178 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM Plastic-Black є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень;..
  ЗНИЖКИ: 250 грн. -11% 223 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM Plastic-Red є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень; ..
  ЗНИЖКИ: 250 грн. -11% 223 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM Plastic-White є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень;..
  ЗНИЖКИ: 250 грн. -11% 223 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM Sherwood-Oak є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень; ..
  ЗНИЖКИ: 200 грн. -11% 178 грн.
 • Акустичний дифузор Ecodiff SM Wenge є навісною конструкцією товщиною 53 мм, яка розсіює звук по кількох напрямках у широкому діапазоні частот. Його ще називають дифузором Шредера на ім'я німецького фізика-акустика. Переваги Конструкція ефективно: прибирає гул; покращує акустику приміщень; рівном..
  ЗНИЖКИ: 200 грн. -11% 178 грн.
 • Акустичний екран для мікрофона Ecos Wave є спеціальним пристосуванням, яке допомагає записувати голос і різноманітні звуки і сигнали, при цьому ефективно зменшує акустику кімнати. . Акустичний екран для мікрофона встановлюється на будь-яку мікрофонну стійку. Основна функція панелі - це очистити в..
  ЗНИЖКИ: 1234 грн. -11% 1098 грн.
 • Сучасний акустичний екран Ecosound L 50х50 см, оранжевого кольору для мікрофонів. Даний екран має вигнуту форму, яка дозволяє проводити запис різноманітних звуків і сигналів, при цьому якісно зменшувати акустику приміщення. Екран монтується на стійку стійку зі спеціальним, міцним кріпленням і встано..
  ЗНИЖКИ: 3799 грн. -3% 3685 грн.
 • Бас пастки Ecosound 4Diagonals 100 мм використовуються для акустичної корекції приміщень. Завдяки використанню бас пастки 4Diagonals 100 мм можна покращити акустику приміщень, привести звучання звуку в нижньому частотному діапазоні до більш розбірливого, знизити ефект "хвиль, що стоять", що дозволи..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Порожнє приміщення, призначене в майбутньому стати кінозалом, студією звукозапису або залом для виконання вокалу та гри на музичному інструменті, спочатку виглядає у вигляді бетонних чи цегляних стін. Всі звуки в такій кімнаті чуються з ефектом луни, глухо чи навпаки надто дзвінко. Навіть змусивши п..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 білого кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити з..
  ЗНИЖКИ: 1800 грн. -3% 1746 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір венге. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звуч..
  ЗНИЖКИ: 1800 грн. -3% 1746 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір Сонома. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити зву..
  ЗНИЖКИ: 1800 грн. -3% 1746 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 червоного кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабит..
  ЗНИЖКИ: 1800 грн. -3% 1746 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 чорного кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити ..
  ЗНИЖКИ: 1800 грн. -3% 1746 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір Шервуд. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити зву..
  ЗНИЖКИ: 1800 грн. -3% 1746 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір білий. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання вис..
  ЗНИЖКИ: 2220 грн. -3% 2153 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір венге. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання вис..
  ЗНИЖКИ: 2220 грн. -3% 2153 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір Сонома. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання ви..
  ЗНИЖКИ: 2220 грн. -3% 2153 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 червоного кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучан..
  ЗНИЖКИ: 2220 грн. -3% 2153 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 чорного кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання..
  ЗНИЖКИ: 2220 грн. -3% 2153 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір Шервуд. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання ви..
  ЗНИЖКИ: 2220 грн. -3% 2153 грн.
 • Бас-пастки високої якості для покращення акустики приміщення та зниження рівня шуму. Відмінним застосуванням даного матеріалу є акустична корекція кінозалів, студій звукозапису, караоке-барів та промислових будівель з підвищеним шумом. У цих приміщеннях завжди багато мережних кабелів та електричних..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Нерідко у кінозалах, студіях звукозапису та караоке клубах можна почути спотворений звук відтворення мелодії та тексту. При цьому чується луна, шумові ефекти та відчувається вібрація. Правильне розташування бас-пасток Chimera 100 мм допомагає мінімізувати ці негативні прояви. Бас-пастки Chimera 100..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастка Chimera F 100 мм – відмінне сучасне рішення, яке призначене для покращення акустики та позбавлення від шумів приміщення. До складу панелі входить пористий поролон та пресована деревина просочена магнезитом. Акустичний поролон служить ідеальним шумо та луною поглиначем, покращує звучання м..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастки Comb 100 мм мають величезну кількість переваг перед бас-пастками наших конкурентів. Бас-пастки цієї марки мають відмінний діапазон функцій, таких необхідних для акустичної корекції як: зниження часу реверберації в діапазоні середніх і високих звукових частот, створення акустичного комфор..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастки Diagonal 100 мм застосовуються для акустичної корекції приміщень. За допомогою Diagonal 100 мм можна досягти відмінного рівня шумоізоляції стін і стелі кімнат, покращити акустику приміщень, поглинути зовнішній шум, що дозволить отримати кращу якість звукозапису, так і відтворення звуку. ..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастка EcoArt 100 мм універсальний інструмент акустичної корекції, що набув широкого поширення серед дизайнерів кінотеатрів та домашніх кінотеатрів. Все це стало можливим не тільки завдяки універсальній двосторонній конструкції бас-пастки, але й завдяки унікальному дизайнерському рішенню в оформ..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастка EcoArt XL 100 мм універсальний інструмент акустичної корекції, що набув широкого поширення серед дизайнерів кінотеатрів та домашніх кінотеатрів. Все це стало можливим не тільки завдяки універсальній двосторонній конструкції бас-пастки, але й завдяки унікальному дизайнерському рішенню в оф..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастки EcoBubble 100 мм застосовуються для акустичної корекції приміщень. За допомогою EcoBubble 100 мм можна досягти відмінного рівня шумоізоляції стін і стелі кімнат, покращити акустику приміщень, поглинути зовнішній шум, що дозволить отримати кращу якість звукозапису, так і відтворення звуку..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастка EcoFly 100 мм – унікальний вид бас-пасток, який ефективно покращує якість акустики приміщення, яке може бути використане для перегляду кінофільмів, прослуховування музичних творів, студій звукозапису та скрізь, де є вимоги до якості звучання акустики або до виконання якісного звукозапису...
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Порожнє приміщення, призначене в майбутньому стати кінозалом, студією звукозапису або залом для виконання вокалу та гри на музичному інструменті, спочатку виглядає у вигляді бетонних чи цегляних стін. Всі звуки в такій кімнаті чуються з ефектом луни, глухо чи навпаки надто дзвінко. Навіть змусивши п..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бетонні або цегляні стіни кінотеатрів, студій звукозапису або караоке-барів не дозволяють повною мірою передати якість звуку. Шумна обстановка підприємств та цехів заважають повноцінно та продуктивно працювати спеціалістам. Щоб упоратися з цими неприємними явищами, слід зробити акустичну корекцію ст..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Поліпшити акустику кінозалу, студії звукозапису, концертного залу чи аудиторії для виступу лектора дозволяє установка у приміщенні бас-пасток EcoTone 100 мм. Дані панелі відповідають найвищим вимогам до якості та безпеки оточуючих. Універсальністю плит є те, що обидві сторони панелі видаляють акусти..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастки високої якості для покращення акустики приміщення та зниження рівня шуму. Відмінним застосуванням даного матеріалу є акустична корекція кінозалів, студій звукозапису, караоке-барів та промислових будівель з підвищеним шумом. У цих приміщеннях завжди багато мережних кабелів та електричних..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бетонні або цегляні стіни кінотеатрів, студій звукозапису або караоке-барів не дозволяють повною мірою передати якість звуку. Шумна обстановка підприємств та цехів заважають повноцінно та продуктивно працювати спеціалістам. Щоб упоратися з цими неприємними явищами, слід зробити акустичну корекцію ст..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастки Pindiff Crater розроблені для розсіювання звукової хвилі на деяку кількість хвиль меншої амплітуди, що призводить до утворення більш рівномірного звукового поля, підвищуючи глибину та прозорість звуку...
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастки Pindiff Rock розроблені для розсіювання звукової хвилі на деяку кількість хвиль меншої амплітуди, що призводить до утворення більш рівномірного звукового поля, підвищуючи глибину та прозорість звуку...
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • У сучасному світі для покращення якості звуку в кінотеатрах, караоке-барах, студій звукозаписів та багатьох інших об'єктів, де застосовуються акустичні системи, використовуються бас-пастки Rhombus 100 мм. Цими панелями обшивають стіни та стелю приміщення, після чого звучання музичних інструментів та..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас пастки використовуються для акустичної корекції приміщень. Завдяки використанню бас пастки можна поліпшити акустику приміщень, привести звучання звуку в нижньому частотному діапазоні до більш розбірливого, знизити ефект 'хвиль, що стоять', що дозволить поліпшити якість звукозапису, і відтворен..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастки Tetras 100 мм завдяки своєму рельєфу та виконанню відрізняються високими акустичними властивостями за рахунок підвищеної ефективності впливу на звукові хвилі. Розсіювання звукових хвиль — один із найважливіших аспектів акустичної корекції. Спеціалізована рельєфна поверхня бас-пастки змонт..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Поліпшити акустику кінозалу, студії звукозапису, концертного залу чи аудиторії для виступу лектора дозволяє установка у приміщенні бас-пасток Urban 100 мм. Дані панелі відповідають найвищим вимогам до якості та безпеки оточуючих. Універсальністю плит є те, що обидві сторони панелі видаляють акустичн..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас-пастка Zebra 100 мм – унікальний вид бас-пасток, який ефективно покращує якість акустики приміщення, яке може бути використане для перегляду кінофільмів, прослуховування музичних творів, студій звукозапису та скрізь, де є вимоги до якості звучання акустики або до виконання якісного звукозапису. ..
  ЗНИЖКИ: 876 грн. -3% 850 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  ЗНИЖКИ: 819 грн. -11% 729 грн.
 • Басові пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тер..
  ЗНИЖКИ: 220 грн. -11% 196 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  ЗНИЖКИ: 430 грн. -11% 383 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  ЗНИЖКИ: 401 грн. -11% 357 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  ЗНИЖКИ: 339 грн. -11% 302 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  ЗНИЖКИ: 315 грн. -11% 280 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  ЗНИЖКИ: 677 грн. -11% 603 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  ЗНИЖКИ: 630 грн. -11% 561 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  ЗНИЖКИ: 1355 грн. -11% 1206 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  153 грн.
 • Кутова бас пастка Ecosound Bass trap Sector 1000х250х250 відмінний варіант для оздоблення стін в приміщенні, де потрібно поліпшити акустику і добитися ідеального звучання без сторонніх шумів. Кутова пастка кольору чорний графіт монтується практично на будь-які поверхні, досить функціональна в експл..
  ЗНИЖКИ: 1250 грн. -11% 1113 грн.
 • Кутова бас пастка Ecosound Bass trap Sector 500х250х250 відмінний варіант для оздоблення стін в приміщенні, де потрібно поліпшити акустику і добитися ідеального звучання без сторонніх шумів. Кутова пастка кольору чорний графіт монтується практично на будь-які поверхні, досить функціональна в експлу..
  ЗНИЖКИ: 625 грн. -11% 556 грн.
 • Людське вухо може сприймати низькі частоти, які видає бас-бочка. Так як діаметр і глибина барабана чималі (іноді доходять до 28 дюймів), необхідно гасити небажані коливання, велика кількість обертонів, що призводять до «брудному» звучанням і гулу. Для цього використовується акустичний демпфер (глуш..
  ЗНИЖКИ: 170 грн. -11% 151 грн.
 • Людське вухо може сприймати низькі частоти, які видає бас-бочка. Так як діаметр і глибина барабана чималі (іноді доходять до 28 дюймів), необхідно гасити небажані коливання, велика кількість обертонів, що призводять до «брудному» звучанням і гулу. Для цього використовується акустичний демпфер (глуш..
  175 грн.
 • Momentus 1 кг ..
  575 грн.
 • Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  1800 грн.
 • Мембрана Black Flex 10 мм 1мх1м Самоклейка високоелластічная, армована із закритою часом має прекрасні віброізоляційна і шумоізоляційні властивості Використовується для шумовіброізоляція житлових і промислових приміщень, домашніх кінотеатрів, концертних залів, тирів, при виготовленні вокальних кабі..
  277 грн.
 • Мембрана акустична White Flex 10 мм 1мх1м армована Самоклейка високоелластічная, армована із закритою часом має прекрасні віброізоляційна і шумоізоляційні властивості Використовується для шумовіброізоляція житлових і промислових приміщень, домашніх кінотеатрів, концертних залів, тирів, при виготовл..
  277 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля - це унікальний матеріал, який володіє масою достоїнств. Мембрана Ecosound OFF SOUND має розмір 100х120см товщина 2 мм. Матеріал мембрани досить еластичний і гнучкий, легко монтується на будь-які гладкі поверхні, матеріалвисокоміцний, не містить свинець і бітум...
  1500 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля - це унікальний матеріал, який володіє масою достоїнств. Мембрана Ecosound OFF SOUND має розмір 100х120см товщина 3 мм. Матеріал мембрани досить еластичний і гнучкий, легко монтується на будь-які гладкі поверхні, матеріалвисокоміцний, не містить свинець і бітум...
  1560 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля - це унікальний матеріал, який володіє масою достоїнств. Мембрана Ecosound OFF SOUND має розмір 100х120см товщина 4 мм. Матеріал мембрани досить еластичний і гнучкий, легко монтується на будь-які гладкі поверхні, матеріалвисокоміцний, не містить свинець і бітум...
  3000 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля - це унікальний матеріал, який володіє масою достоїнств. Мембрана Ecosound OFF SOUND має розмір 50х60см товщина 2 мм. Матеріал мембрани досить еластичний і гнучкий, легко монтується на будь-які гладкі поверхні, матеріалвисокоміцний, не містить свинець і бітум. Т..
  400 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля Ecosound OFF SOUND-S має клейовий шар, який спрощує монтаж і дозволяє розмістити мембрану на будь-якій гладкій поверхні. Розмір звукоізоляційній мембрани 100х120см товщина 2 мм. Мембрана для автомобіля самоклеящаяся, стійка до вологи, проста в користуванні, так ..
  1700 грн.
 • 1. Мембрана для шумоізоляції автомобіля Ecosound OFF SOUND-S має клейовий шар, який спрощує монтаж і дозволяє розмістити мембрану на будь-якій гладкій поверхні. Розмір звукоізоляційній мембрани 100х120см товщина 3 мм. Мембрана для автомобіля самоклеящаяся, стійка до вологи, проста в користуванні, т..
  1800 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля Ecosound OFF SOUND-S має клейовий шар, який спрощує монтаж і дозволяє розмістити мембрану на будь-якій гладкій поверхні. Розмір звукоізоляційній мембрани 100х120см товщина 4 мм. Мембрана для автомобіля самоклеящаяся, стійка до вологи, проста в користуванні, так ..
  3400 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля Ecosound OFF SOUND-S має клейовий шар, який спрощує монтаж і дозволяє розмістити мембрану на будь-якій гладкій поверхні. Розмір звукоізоляційній мембрани 50х60см товщина 2 мм. Мембрана для автомобіля самоклеящаяся, стійка до вологи, проста в користуванні, так як..
  450 грн.
 • 1. Мембрана для шумоізоляції автомобіля Ecosound OFF SOUND-S має клейовий шар, який спрощує монтаж і дозволяє розмістити мембрану на будь-якій гладкій поверхні. Розмір звукоізоляційній мембрани 50х60см товщина 3 мм. Мембрана для автомобіля самоклеящаяся, стійка до вологи, проста в користуванні, так..
  500 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля Ecosound OFF SOUND-S має клейовий шар, який спрощує монтаж і дозволяє розмістити мембрану на будь-якій гладкій поверхні. Розмір звукоізоляційній мембрани 50х60см товщина 4 мм. Мембрана для автомобіля самоклеящаяся, стійка до вологи, проста в користуванні, так як..
  920 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля Ecosound OFF SOUND-V захищає від низькочастотного шуму, дозволяє значно знизити рівень шуму. Розмір матеріалу 100х120см товщина 12,5 мм (2,5 + 10). Полімерна мембрана завдяки абсорбується повсті може використовуватися для водостічних труб, повітроводів та інших ..
  2250 грн.
 • Мембрана для шумоізоляції автомобіля Ecosound OFF SOUND-V захищає від низькочастотного шуму, дозволяє значно знизити рівень шуму. Розмір матеріалу 50х60см товщина 12,5 мм (2,5 + 10). Полімерна мембрана завдяки абсорбується повсті може використовуватися для водостічних труб, повітроводів та інших по..
  580 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Beige бежевого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового ..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Blue синього кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового по..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Акустичні панелі створені на основі екологічно чистого акустичного поролону, який відомий всім своїми унікальними звукопоглинальні властивості. Унікальна пориста структура оксамитові акустичних панелей поглинає звукові хвилі особливим чином, звукова хвиля тоне в пористій структурі і перетворює звук..
  ЗНИЖКИ: 1010 грн. -3% 980 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Electric blue темно-синього кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіціє..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Gold золотого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Якісне звучання музики або вокального виконання-пріоритет багатьох підприємців зі сфери розваг. На сьогоднішній день, власники концертних залів, кінотеатрів, студій звукозапису і караоке-барів на пряму зацікавлені в правильній, оптимальної акустичної атмосфері в своєму закладі. У місцях великого ск..
  ЗНИЖКИ: 1010 грн. -3% 980 грн.
 • Акустична атмосфера в приміщенні - один з найважливіших елементів оформлення студії звукозапису, концертного залу або великого офісного приміщення. У зв'язку з виникненням великої кількості надлишкового шуму, відлуння і мимовільних звукових отраженій- звучання вокалу, музики або мови може бути знач..
  ЗНИЖКИ: 1010 грн. -3% 980 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Kelly green темно-зеленого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієн..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Флокированниє акустичні панелі виділяються з основної маси настінних акустичних панелей, а так же панелей з акустичного поролону своїми компактними розмірами і високою функціональністю. Систематичне використання Флокірована панелей спільно з іншими елементами акустичної корекції допоможе вам безсум..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Olive оливкового кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звуковог..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Оксамитова акустична панель - невеликий, але дієвий елемент акустичної корекції як великих приміщень, так і не великих. Точно певне розташування настінних акустичних панелей при монтажі здатне докорінно змінити акустичну атмосферу на вашій території, особливо якщо ви повсюдно будете використовувати..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Оксамитова акустична панель - невеликий, але дієвий елемент акустичної корекції як великих приміщень, так і не великих. Точно певне розташування настінних акустичних панелей при монтажі здатне докорінно змінити акустичну атмосферу на вашій території, особливо якщо ви повсюдно будете використовувати..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Pink рожевого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Pistacho фісташки кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звуково..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Red червоного кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Rose світло-рожевого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звук..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -3% 490 грн.
 • Акустичні панелі- універсальний елемент акустичної корекції приміщення, який дозволяє контролювати рівень оптимальної реверберації в приміщенні, а так само виробляє комплексний контроль над мимовільними звуковими коливаннями. Це відмінний спосіб поліпшити акустичну атмосферу в своєму приміщенні, ст..
  ЗНИЖКИ: 1010 грн. -3% 980 грн.
 • Професійні підставки під акустичні і студійні монітори Acoustic Stand XL. Даний вид підставок широко використовується в роботі студій звукозапису і простий продакшн студіях. Унікальна конструкція на основі акустичного поролону не дозволяє вібрацііісходящейіз ваших колонок поширюватися на робоче м..
  461 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 1950 грн. -11% 1736 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 487 грн. -11% 433 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 760 грн. -11% 676 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 1146 грн. -11% 1020 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 1566 грн. -11% 1394 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 3995 грн. -11% 3556 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 974 грн. -11% 867 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 1520 грн. -11% 1353 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 2293 грн. -11% 2041 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 3132 грн. -11% 2787 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 475 грн. -11% 423 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 121 грн. -11% 108 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 186 грн. -11% 166 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 288 грн. -11% 256 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 391 грн. -11% 348 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 20 мм, розміром 100х100 см, жовтого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверхн..
  ЗНИЖКИ: 547 грн. -11% 487 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 20 мм, розміром 100х100 см, зеленого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверх..
  ЗНИЖКИ: 547 грн. -11% 487 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 20 мм, розміром 100х100 см, оранжевого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких пове..
  ЗНИЖКИ: 547 грн. -11% 487 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 20 мм, розміром 100х100 см, рожевого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверх..
  ЗНИЖКИ: 547 грн. -11% 487 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 20 мм, розміром 100х100 см, синього кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверхн..
  ЗНИЖКИ: 547 грн. -11% 487 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 30 мм, розміром 100х100 см, жовтого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверхн..
  771 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 30 мм, розміром 100х100 см, зеленого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверх..
  771 грн.
 • Стильна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 30 мм, розміром 100х100 см, оранжевого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверхня..
  771 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 30 мм, розміром 100х100 см, рожевого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверх..
  771 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 30 мм, розміром 100х100 см, синього кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверхн..
  771 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 50 мм, розміром 100х100 см, жовтого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверхн..
  1240 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 50 мм, розміром 100х100 см, зеленого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверх..
  1240 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 50 мм, розміром 100х100 см, оранжевого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких пове..
  1240 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 50 мм, розміром 100х100 см, рожевого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверх..
  1240 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 50 мм, розміром 100х100 см, синього кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверхн..
  1240 грн.
 • Оригінальна, яскрава панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Color товщиною 70 мм, розміром 100х100 см, жовтого кольору. Акустична панель з щільного, гіпоалергенного поролону є багатошаровою звукоізоляційні конструкцію і може монтуватися в будь-якому приміщенні, практично на будь-яких поверхн..
  1735 грн.