Акустична мінеральна вата

На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.
Вид: Списком Таблицею
На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.

Акустична мінеральна вата.
Акустична мінеральна вата виготовляється на території Євросоюзу з екологічно чистих матеріалів, в основі яких лежать базальтові волокна. Основна область застосування акустичної мінеральної вати звукоізоляція приміщень, зокрема, акустична мінеральна вата збільшує звукоізоляційні властивості стандартний міжкімнатних перегородок з гіпсокартону в 2 рази.
Даний акустичний матеріал може вільно застосовуватися в звукоізоляції підлоги і звукоізоляції стін і стелі в будь-яких видах житлових, промислових і агропромислових приміщень. Безсумнівно, матеріали даної групи мають високі властивості звукоізоляції, але комплексна дія залежить від обширного ряду супутніх факторів, таких як:
Технології отримання волокна
Довжина і загальний діаметр вихідних волокон
Хім. складові
Якість і структура зв'язує матеріалу

У більшості випадків, акустична мінеральна вата використовується в якості середнього шару в конструкціях призначених для звукоізоляції і акустичний корекції приміщень різних форматів, такі як:
Акустичні підвісні стелі
Акустичні натяжні стелі
акустичні екрани
Підставки під акустичні монітори

Відсутність усадки, а так само хаотичне розташування волокон і високий рівень поглинання звуку дозволяють акустичної мінеральній ваті мати необмежений, але при цьому максимально правильний і ефективний період експлуатації. Акустична мінеральна вата ідеальний спосіб позбутися від ударного і структурного шуму в квартирі, офісі, клубі, барі, ресторані, кінотеатрі, церкви, виставковому залі, концертному залі, спортивному комплексі і навіть в масштабних промислових приміщеннях з масивним і гучним устаткуванням. Звукоізоляція підлоги, звукоізоляція стін, звукоізоляція стелі із застосуванням акустичної мінеральної вати дозволить вам і вашому оточенню назавжди забути про проблему жахливої звукоізоляції і дозволить значно підвищити самопочуття і робочу продуктивність.
Де купити акустичну мінеральну вату?
Купити акустичну мінеральну вату в Києві, або купити акустичну мінеральну вату в Україні можливо в спеціалізованих магазинах акустичних матеріалів. Саме магазин компанії EcoSound поставляє найякіснішу акустичну мінеральну вату на територію нашої країни. На нашому офіційному сайті ви завжди зможете дізнатися про те, де і як купити акустичну мінеральну вату, а також величезна кількість корисної інформації щодо її застосування в звукоізоляції приміщень, тонкощі індивідуального підбору і різноманітті інших акустичних і звукоізоляційних матеріалів.
Ви можете замовити акустичну мінеральну вату прямо на нашому сайті, звернувшись в спеціальну форму онлайн замовлення, в який вам надана можливість вибрати потрібний вам матеріал і його необхідну кількість. На протязі декількох годин, наш фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей області застосування акустичної мінеральної вати, а так само інших невеликих супутніх нюансів.
Приємне звучання і спокій, EcoSound, рука на пульсі акустики.

Наші Клієнти

 • Логотип клиента WIX
 • Логотип клиента телеканал Украина
 • Логотип клиента Артериум
 • Логотип клиента Zinteco
 • Логотип клиента телеканал Новый
 • Логотип клиента телеканал ZIK
 • Логотип клиента Wargaming
 • Логотип клиента телеканал СТБ
 • Логотип клиента Старлайтмедиа
 • Логотип клиента Интер
 • Логотип клиента Датаробот
 • Логотип клиента Мегого
 • Логотип клиента телеканал 1+1
 • Логотип клиента телеканал 112