Віброкріплення

На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.
Вид: Списком Таблицею
 • Кріплення VibroNet C2 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні пр..
  ЗНИЖКИ: 90 грн. -3% 87 грн.
 • Кріплення VibroNet А2 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель та стін у приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ т..
  ЗНИЖКИ: 56 грн. -3% 54 грн.
 • Кріплення VibroNet LP-25 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні..
  ЗНИЖКИ: 108 грн. -3% 105 грн.
 • Кріплення VibroNet LP-30 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні..
  ЗНИЖКИ: 154 грн. -3% 149 грн.
 • Кріплення VibroNet PP-35 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні..
  ЗНИЖКИ: 166 грн. -3% 161 грн.
 • Універсальні кріплення Vibrofix Uni применя- ються для монтажу інженерного обладнання, ви- броізоляціі повітропроводів вентиляційних систем і трубопроводів інженерних комунікацій, аку- стической розв'язки будівельних конструкцій. Кріплення Vibrofix Uni виготовлені з міцної оцинкованої сталі товщино..
  211 грн.
 • Кріплення Vibrofix Techno застосовуються для ви- броізоляціі підвісного інженерного облад- вання, вентиляційних каналів і трубопроводів інженерних мереж. Кріплення Vibrofix Techno виготовлені з проч- ної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм. В якос- стве пружного елемента застосовується унікальний мат..
  211 грн.
 • Кріплення Vibrofix Box застосовуються для ви- броізоляціі підвісного інженерного облад- вання, вентиляційних каналів, трубопроводів інженерних мереж і звукоізоляції будівельних конструкцій. Кріплення Vibrofix Box виготовлені з проч- ної оцинкованої сталі товщиною 2 мм. В якос- стве пружного елемент..
  200 грн.
 • Регульовані віброопори Vibrofix Level предна- Значить для активної і пасивної віброізоляції різних типів інженерного і промислового обладнання: ‣ компресори ‣ насосні станції ‣ промислові вентилятори ‣ холодильні машини ‣ верстати малих і середніх розмірів ‣ преси ‣ промислові швейні машини ‣ вимір..
  456 грн.
 • Кріплення Vibrofix Floor застосовуються при пристрої звукоізоляційних плаваючих підлог по лагам в приміщеннях, до яких пред'являют- ся високі вимоги по ізоляції структурного шуму. Дуже ефективним є застосування кріплень в процесі реконструкції будівель з дерев'яними пе- рекритіямі, які не допускают..
  199 грн.
 • Кріплення Vibrofix CD застосовуються для монтажу високоефективних звукоізоляційних каркас- них облицювань в приміщеннях, до яких пред'яв- ляють підвищені вимоги по захисту від шуму (Особливо на низьких частотах): ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансф..
  239 грн.
 • Кріплення Vibrofix Connect застосовуються для монтажу звукоізоляційних перегородок на неза- Вісім каркасах великої висоти в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ телевізійні павільйони ‣ багатозальні кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ кон..
  330 грн.
 • Універсальні звукоізолюючі кріплення Vibrofix Protector застосовуються в конструкціях зву- коізоляціонних підвісних стель і каркасних облицювань стін для ізоляції побутових джерел шуму, а також при монтажі звукопоглинальних па- нельних конструкцій. Кріплення Vibrofix Protector застосовуються в поме..
  50 грн.
 • Звукоізоляційні кріплення Vibrofix P примі ються в будівництві для монтажу каркасів зву- коізоляціонних підвісних стель в приміщеннях житлових і громадських будівель. Кріплення Vibrofix P виготовлені з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм. В якості пружного елемента застосовується унікальний ма..
  150 грн.
 • Кріплення Vibrofix SP застосовуються для устрой- ства звукоізоляційних підвісних стель в по- ня, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні приміщення Кріплення ..
  221 грн.
На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.

ВІБРОКРІПЛЕННЯ

Поряд з різноманітними видами віброізолюючих мембран та плит, у створенні якісного захисту приміщення або обладнання від вібрації, дуже ефективно використовуються віброкріплення. Віброізолюючі підвіси і кріплення потрібні для того, щоб відв'язати каркас від поверхні, що звукоізолюється. Використовуючи вібро кріплення або вібро підвіси, металевий каркас для гіпсокартонних стель, стін та облицювань монтується до конструкцій будівлі, що несуть. Дані вібро ізолюючі кріплення використовуються в каркасних конструкціях стін та стель для захисту приміщення від повітряного шуму та вібрації. Кріплення профільної системи виконується на прямий перфорований підвіс, який знаходиться між двома віброізолюючими прокладками, зробленими із спеціального еластомірного матеріалу і не має жорстких зв'язків з металевим каркасом виробу, за рахунок цього досягаються високі показники віброізоляції. Як вібро кріплення у підвісі використовується матеріал Vibonet, унікальні властивості якого дозволяють досягти високих показників віброізоляції, на відміну від подібних аналогів.

 

Основні особливості віброкріплення та антивібраційних кріплень

Віброізоляційне стінове кріплення, а також підвіс П образний звукоізоляційний забезпечують надійне кріплення конструкції, вони використовуються для амортизації та зниження передачі вібрації від перекриття з верхніх поверхів. Каркас вібро кріплень виготовляється із стійкої до корозії, анодованої сталі. Використовуючи вібро підвіси, віброізолятор або віброгасник, ви покращуєте акустичні характеристики звукоізоляційної системи набагато краще, якщо порівнювати із звичайними жорсткими кріпленнями. Варто розділити на два типи віброкріплення, ті, що використовуються на стінах і ті, що використовуються на стелі. Універсальне вібро кріплення VibroNet ідеально підійде як для стін, так і для стелі. Антивібраційні кріплення Vibonet виготовляються із міцної гальванізованої сталі. Як пружний елемент використовується високоефективний віброізоляційний матеріал – мікропористий поліуретановий еластомер, спеціально виготовлений для вирішення завдань у сфері віброзахисту Macsound 360. Якісні металеві частини кріплень Vibonet розраховані на тривалу роботу. Пружні елементи дозволяють витримати максимально пікові навантаження, які набагато перевищують їх природний робочий діапазон. Серед вібро кріплень можна виділити такі кріплення, як:

 1. Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стель та стін Ecosound-VibroNet MP-30
 2. Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стін та стелі VibroNet А2
 3. Антивібраційні кріплення Vibrofix UNI
 4. Антивібраційні кріплення Vibrofix BOX
 5. Антивібраційні кріплення-віброізоляція підлоги Vibrofix Floor
 6. Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стелі-Vibrofix P
 7. Антивібраційні універсальні кріплення-Vibrofix Protector

У більшості віброкріплень використовується матеріал Macsound 360. Macsound 360 – це якісний еластомер, з якого виготовляється сама вібророзв'язка у віброкріпленні.

 

Область застосування віброкріплень та антивібраційних кріплень

Основне завдання віброкріплення та антивібраційних кріплень – це усунення негативного впливу вібрації в приміщенні, при тому, що джерело вібрації може бути, як поза приміщенням, так і всередині нього. Даного типу кріплення та вібро підвіси використовуються при створенні віброізоляції різного типу приміщень, віброізоляції промислового обладнання та віброізоляції рейкових шляхів. У приміщеннях використовують вібро кріплення для стін, а також підвіс П образний шумопоглинаючий або прямий антивібраційний підвіс. Для різноманітного обладнання використовують віброізоляторні опори чи пружинні віброізолятори. Віброкріплення встановлюють на стіни, стелю чи підлогу. Щоб зрозуміти, який тип кріплення необхідно для вашого приміщення або обладнання, найкраще звернутися за допомогою кваліфікованих фахівців. Таких фахівців ви знайдете зателефонувавши за тел. 067-647-7694 або скориставшись послугою "Зворотний дзвінок". Наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять вас, що стосуються вибору вибору матеріалу та подальшого його використання при створенні захисту від вібрації. Ми завжди раді допомогти вам!

Наші Клієнти

 • Логотип клиента WIX
 • Логотип клиента телеканал Украина
 • Логотип клиента Артериум
 • Логотип клиента Zinteco
 • Логотип клиента телеканал Новый
 • Логотип клиента телеканал ZIK
 • Логотип клиента Wargaming
 • Логотип клиента телеканал СТБ
 • Логотип клиента Старлайтмедиа
 • Логотип клиента Интер
 • Логотип клиента Датаробот
 • Логотип клиента Мегого
 • Логотип клиента телеканал 1+1
 • Логотип клиента телеканал 112