Звукоізоляція приміщень

На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.
павільйон
 

Якщо ви зіткнулися з серйозною проблемою шуму, і джерело шуму знаходиться за межами вашого будинку, знайти спокій вам допоможе звукоізоляція квартири.

Якщо вас турбують:

 • постійний шум машин на дорозі;
 • шум говорять або відтворюють музику сусідів;
 • ваші дорогі сусіди просто голосно ходять, рухають меблі;
 • музика сусідського перфоратора;

або ж якщо у вас є члени сім'ї, які:

 • люблять влаштовувати гучні заходи;
 • грають на музичних інструментах;
 • дивляться фільми в домашньому кінотеатрі;

Вас врятує звукоізоляція стін, яку використовують для обмеження шуму як всередині, так і зовні приміщення.

Шумные соседи


Ми зробимо ваше життя тихіше

Технологія, використаної в усьому світі
Гарантоване зниження шуму!
Матеріали, перевірені часом
Від звукоізоляції однієї стіни, до великих об'єктів

Припустимо, ви купили звукоізоляційний матеріал, поставили його між вами і джерелом шуму - і все! Чекаємо тишу ... Але не все так просто.

Прохождение звука наведіть на зображення для його збільшення

По-перше, давайте з'ясуємо одне загальне оману. Звукопоглинання це не те ж саме що звукоізоляція. Поглинання дійсно є одним з елементів звукоізоляції, але насправді надає не найзначніший вплив.

Більшість матеріалів з звукопоглинальними властивостями призначені для поліпшення акустики приміщення, не заважають звуку проходити через себе.

Вони зменшують реверберації і луна вже присутнього звуку в кімнаті, але вони не блокують зовнішній звук. Таким чином, продукт, який має відмінне звукопоглинання не завжди допоможе з звукоізоляцією.

Якщо ви шукаєте продукти для ефективної звукоізоляції, вам можуть не підійти продукти, які призначені для акустичної обробки приміщення.

Розглянемо схему проникнення шуму через звичайну стіну. Сусіди, як завжди, шумлять, і ви їх добре чуєте.

Звукова хвиля і вібрація від звукової хвилі передаються через стінну перегородку на основі листа гіпсокартону.

Так як всі частини стіни жорстко скручені одна до іншої, вібрація звуку безперешкодно проходить через неї.

Між стінових перегородок виникає відображення звуку

Гіпсокартон вібрує вперед-назад, створюючи звукову хвилю в перегородці, а потім передає цю волнуна сусідній лист гіпсокартону, який, подібно до гігантського динаміку, вібруючи, видає звук.

{C}

Чотири методи звукоізоляції приміщень.

1. Розв'язка

Більшість звуків і вібрацій передаються через конструкцію будівлі.

Розглянемо приклад з дитинства:

Звук проходить через стіни - це потік вібрацій. Вібрація подорожує з легкістю по твердому прямому шляху, за прикладом дитячого телефону - дві сірникові коробки кожен з яких кріпляться до нитки. При трохи натягнутою нитці двоє людей можуть чути один одного. Якщо розрізати нитку - звук у вигляді вібрації припинить надходити в інший коробок.

За цим принципом і працює конструктивне рішення розв'язки.

Развязка

Розв'язку простіше врахувати при проектуванні і будівництві будівлі, наприклад використовуючи шпильок балки, так що дві стінні панелі підтримуються двома різними наборами шпильки, замість того, щоб обидві стінки використовували одні й ті ж шпильки і таким чином були з'єднані.

Розв'язка також може бути зроблена після будівництва приміщення, використовуючи віброотвязкі, але старі стіни, стелю, підлогу потрібно буде спочатку демонтувати.

Розв'язка - ключовий елемент при будівництві «кімнати в кімнаті», і є ефективним рішенням.

Развязка наведіть на зображення для його збільшення

2. Поглинання

Поглинання грає важливу роль в звукоізоляції. Порожня стіна є повітряної пасткою, подібно шуму моря в морській мушлі. Коли стіна вібрує від звуку - повітря в порожнині стіни так само вібрує, як в барабані і передає цю вібрацію на іншу стіну.

Для поглинання цих вібрацій ми рекомендуємо використовувати звукопоглинаючі і пористі матеріали:

Поглощение наведіть на зображення для його збільшення

Завдяки цим матеріалам звукова енергія в стіні і перетворюється в незначну теплову енергію.Чем товщі використовується звукопоглотитель в системі звукоізоляції стін - тим більше звукової енергії він поглинає.

При використанні акустичної вати ми рекомендуємо надійно ізолювати її від приміщення за допомогою додаткового захисного шару, який запобігає від попадання частинок скловолокна в дихальну систему так як це може викликати важкі захворювання.

3. Маса

Будь-який твердий товстий і важкий матеріал, блокуватиме звук. Цегляна стіна, гіпсокартон, Macsound prof підвищеної щільності, важка мембрана - приклади хороших звукоизолирующих матеріалів, які використовують цю властивість.

Цей принцип є найбільш ефективним рішенням в шумоізоляції квартир, звукоізоляції стін і перегородок від повітряного шуму, такого, як голос, музика, гавкіт собаки.

Однак він не особливо ефектівен від ударних шумів, таких як звук кроків, каблуків, які передаються, в основному, через конструкції будівлі.

Масса наведіть на зображення для його збільшення

4. Згасання (Демпфування)

Якщо легко стукнути по порожньому келиху залізним предметом-келих буде дзвеніти. Тепер затисніть його пальцями, і звук різко зупиняється - це ефект загасання. Особлива властивість загасання з'єднання є його здатність перетворювати звукову енергію в тепло, так що звук різко зупиняється, як і в випадку з келихом.

У звукоізоляції загасання здійснюється В'язкопружні матеріалами, такими як Macsound prof 10мм або важкими мембранами.

Ми рекомендуємо застосовувати звуковбирний Віброізоляційний, звукоізоляційний матеріал Macsound prof , шириною 5-10мм, який встановлюється між двома жорсткими панелями гіпсокартон, фанера). Панелі з'єднані гвинтами.

Така конструкція відмінно реалізує систему загасання шляхом обмеження шарів. Якщо звук потрапляє в систему, він викликає сили зсуву між жорсткими панелями, які створюють тертя в шарі загасання, тим самим перетворюючи звукову енергію в тепло.

Загасання є найбільш ефективним рішенням для шумоізоляцііквартір від низькочастотного шуму (ударний шум, баси, шум строітельнойтехнікі).

Затухание наведіть на зображення для його збільшення

Ви можете спробувати самостійно визначити необхідні матеріали для якісної звукоізоляції ваших приміщень, або звернутися за консультацією до наших фахівців.

Популярні розділи нашого сайту

 • Звукоизоляция помещений

  звукоізоляція приміщень

  Якщо ви маєте справу з серйозною проблемою шуму і джерело шуму знаходиться за межами вашого будинку, звукоізоляція квартири може стати хорошим варіантом.
 • Звукоизоляция стен

  звукоізоляція стін

  Потреба в підвищенні звукоізоляції стін виникає, коли стіни побудовані з порушенням технологій, або товщина стіни між приміщеннями мінімальна.
 • Акустический поролон Пирамида

  Акустичний поролон "Піраміда"

  Успішний при корекції високих і середніх частот, усунення реверберації і первинних віддзеркалень звуку.
 • Акустические панели

  акустичні панелі

  Використовуються для управління звуковими відображеннями і зменшення часу реверберації
 • Акустические потолки

  акустичні стелі

  Акустичні стелі дозволяють прибрати зайвий шум вихідний зверху, і поліпшити акустику приміщень.
 • Бас ловушки

  бас пастки

  Призначені для поглинання низької частоти звуку. Скорочують резонанс в приміщеннях.
 • Pyramid

  акустичні екрани

  Зменшують попадання в вихідний звук сторонніх шумів і спотворюють звуків в мікрофон.
 • Подставки под акустику

  Підставки під акустику

  Наші підставки ідеально підійдуть для будь-якого формату акустичних моніторів.
 • Рассеиватели-Диффузоры

  Розсіювачі-дифузори

  Розсіюють звукові хвилі частотою від 600 Гц до 4500 Гц в усіх напрямках. Допомагають досягти рівномірне звукове поле.
 • Macsound

  Macsound

  Залежно від розміщення і конструктиву використовується як для поглинання повітряного, акустичного шуму, так і для значного зменшення ударного і структурного шуму.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof товщиною 5мм 1мХ0,5м колір графітно-чорний
  Macsound Prof - Звукопоглинальний, Віброізоляційний, звукоізоляційний матеріал. Розмір листа матеріалу: 1м х 0,5м, товщина 5мм. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок яко..
  68 грн. 70 грн.
 • Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стін і стелі Ecosound-VibroNet C2
  Кріплення VibroNet C2 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні пр..
  87 грн. 90 грн.
 • Мембрана важка Ecosound MT-28 1900 кг / м.куб-1мХ1м
  Важкий мінеральний звукоізоляційний матеріал товщиною 3 мм і з щільністю 1 900 кілограм на кубічний метр Характеризується, перш за все, підвищеним об'ємною вагою і відмінними В'язкопружні властивостями, завдяки чому, мембрана гарантовано забезпечує максимальний рівень звукоізоляції, при мінімальном..
  1250 грн.
 • Мембрана важка з повстю Ecosound MTV-30 1900 кг / м.куб-1мХ1м
  Важкий мінеральний звукоізоляційний матеріал товщиною 3 мм і з щільністю 1 900 кілограм на кубічний метр Характеризується, перш за все, підвищеним об'ємною вагою і відмінними В'язкопружні властивостями, завдяки чому, мембрана гарантовано забезпечує максимальний рівень звукоізоляції, при мінімальном..
  1850 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ0,5мХ10мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  101 грн.
  На основі 4 відгуків.
 • Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стін та стелів VibroNet А2
  Кріплення VibroNet А2 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель та стін у приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ т..
  54 грн. 56 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ0,5мХ20мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  189 грн. 195 грн.
 • Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стін і стелі Ecosound-VibroNet LP-25
  Кріплення VibroNet LP-25 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні..
  105 грн. 108 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ0,5мХ30мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  283 грн. 292 грн.
 • Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стін і стелі Ecosound-VibroNet MP-30
  Кріплення VibroNet LP-30 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні..
  149 грн. 154 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ0,5мХ40мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  378 грн. 390 грн.
 • Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стін і стелі Ecosound-VibroNet PP-35
  Кріплення VibroNet PP-35 застосовуються для влаштування звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги по захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні..
  161 грн. 166 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ0,5мХ50мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  558 грн. 575 грн.
 • Антивібраційні кріплення Vibrofix UNI
  Універсальні кріплення Vibrofix Uni применя- ються для монтажу інженерного обладнання, ви- броізоляціі повітропроводів вентиляційних систем і трубопроводів інженерних комунікацій, аку- стической розв'язки будівельних конструкцій. Кріплення Vibrofix Uni виготовлені з міцної оцинкованої сталі товщино..
  211 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof товщиною 5мм 1мХ1м колір графітно-чорний
  Macsound Prof - Звукопоглинальний, Віброізоляційний, звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетв..
  135 грн. 139 грн.
 • Антивібраційні кріплення Vibrofix Techno
  Кріплення Vibrofix Techno застосовуються для ви- броізоляціі підвісного інженерного облад- вання, вентиляційних каналів і трубопроводів інженерних мереж. Кріплення Vibrofix Techno виготовлені з проч- ної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм. В якос- стве пружного елемента застосовується унікальний мат..
  211 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ1мХ10мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  206 грн. 212 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ1 мХ20мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  378 грн. 390 грн.
 • Антивібраційні кріплення Vibrofix Level
  Регульовані віброопори Vibrofix Level предна- Значить для активної і пасивної віброізоляції різних типів інженерного і промислового обладнання: ‣ компресори ‣ насосні станції ‣ промислові вентилятори ‣ холодильні машини ‣ верстати малих і середніх розмірів ‣ преси ‣ промислові швейні машини ‣ вимір..
  456 грн.
 • Віброізоляційна плита Ecosound Macsound 360 1мХ1 мХ20мм колір синій
  Ключові характеристики цього матеріалу включають: Тривалий термін служби, що перевищує 40 років. Стійкість до впливу вологи і перепадів температури. Висока здатність витримувати значні статичні та динамічні навантаження. Можливість виготовлення матеріалу згідно з вимогами замовника. Галузі за..
  4800 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ1мХ30мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  567 грн. 585 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ1мХ40мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  757 грн. 780 грн.
 • Антивібраційні кріплення стеновое Vibrofix CD
  Кріплення Vibrofix CD застосовуються для монтажу високоефективних звукоізоляційних каркас- них облицювань в приміщеннях, до яких пред'яв- ляють підвищені вимоги по захисту від шуму (Особливо на низьких частотах): ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансф..
  239 грн.
 • Звукоізоляційна вата Ecosound Wool Acoustic Pro
  Звукоізоляційна вата Ecosound Wool Acoustic Pro. Ціна вказана за 1 метр квадратний. Постачається упаковками по 10 аркушів розміром 1000мм х 600мм, товщиною 50мм та загальною площиною 6 м.кв. Завдяки однорідній структурі Ecosound Wool ACOUSTIC PRO та її високій щільності — 50 кг/м.куб., плит..
  249 грн.
 • Акустична мінеральна вата Acoustic Wool Sonet P 100мм-1мх0,6м 80 кг / м3, (2,4 м 2 / упак.) Колір світло-жовтий
  Плити з акустичної мінеральної вати AcousticWool Sonet P на основі базальтових волокон виготовлені з високоякісного екологічно чистої сировини, виробленого виключно в країнах Євросоюзу. Акустичні та фізико-механічні властивості AcousticWool Concept залежать від складного комплексу факторів, які в..
  780 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 1мХ1мХ50мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  1116 грн. 1150 грн.
 • Антивібраційні кріплення-звукоізоляція стін Vibrofix Connect
  Кріплення Vibrofix Connect застосовуються для монтажу звукоізоляційних перегородок на неза- Вісім каркасах великої висоти в приміщеннях, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ телевізійні павільйони ‣ багатозальні кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ кон..
  330 грн.
 • Акустична мінеральна вата Acoustic Wool Sonet P 50мм- 80 кг / м3, 1мх0,6м (3,6 м2 / упак.) Колір світло-жовтий
  Плити з акустичної мінеральної вати AcousticWool Sonet P на основі базальтових волокон виготовлені з високоякісного екологічно чистої сировини, виробленого виключно в країнах Євросоюзу. Акустичні та фізико-механічні властивості AcousticWool Concept залежать від складного комплексу факторів, які вкл..
  390 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof товщиною 5мм 2мХ1м колір графітно-чорний
  Macsound Prof - Звукопоглинальний, Віброізоляційний, звукоізоляційний матеріал. Розмір листа матеріалу: 200 х 100 cм, товщина 5 мм. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок..
  270 грн. 278 грн.
 • Антивібраційні універсальне кріплення-Vibrofix Protector
  Універсальні звукоізолюючі кріплення Vibrofix Protector застосовуються в конструкціях зву- коізоляціонних підвісних стель і каркасних облицювань стін для ізоляції побутових джерел шуму, а також при монтажі звукопоглинальних па- нельних конструкцій. Кріплення Vibrofix Protector застосовуються в поме..
  50 грн.
 • Акустична мінеральна вата AcousticWool Glass Floor товщина 20мм-щільність 120 кг / м3 1мх0,6м (6,0 м2 / упак.) Колір світло-жовтий
  AcousticWool® Floor - товщина 20мм, плотность120 кг / м3 (6,0 м2 /упак.)-жесткіе гідрофобізовані плити, виготовлено лені з акустичної мінеральної вати на основі базальтових порід. Завдяки ламінарної структурі орієнтації волокон, плити AcousticWool® Floor володіють більш низькою динамічної жорстко- ..
  226 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 2мХ1мХ10мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  411 грн. 424 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 2мХ1 мХ20мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  757 грн. 780 грн.
 • Антивібраційні кріплення для звукоізоляції стелі-Vibrofix SP
  Кріплення Vibrofix SP застосовуються для устрой- ства звукоізоляційних підвісних стель в по- ня, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо захисту від шуму: ‣ студії звукозапису ‣ кінотеатри ‣ кімнати переговорів ‣ вентиляційні камери ‣ трансформаторні підстанції ‣ технічні приміщення Кріплення ..
  221 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 2мХ1мХ30мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  1135 грн. 1170 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 2мХ1мХ40мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  1513 грн. 1560 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof 2мХ1мХ50мм колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  2231 грн. 2300 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof хвиля 1мХ1мХ30мм-колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  567 грн. 585 грн.
 • Акустична плита Ecosound Macsound Prof хвиля 1мХ0,5мХ30мм-колір графітно-чорний
  Macsound звуковбирний Віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітан, каучуку, армоткані. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малої часом, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в те..
  283 грн. 292 грн.

Наші Клієнти

 • Логотип клиента WIX
 • Логотип клиента телеканал Украина
 • Логотип клиента Артериум
 • Логотип клиента Zinteco
 • Логотип клиента телеканал Новый
 • Логотип клиента телеканал ZIK
 • Логотип клиента Wargaming
 • Логотип клиента телеканал СТБ
 • Логотип клиента Старлайтмедиа
 • Логотип клиента Интер
 • Логотип клиента Датаробот
 • Логотип клиента Мегого
 • Логотип клиента телеканал 1+1
 • Логотип клиента телеканал 112