Віброізоляція

Вид: Списком Таблицею

Поряд із захистом приміщення від проникнення в нього сторонніх шумів та звуків, також необхідно захистити приміщення від негативного впливу вібрації, особливо якщо ваше приміщення знаходиться біля великих автомобільних трас, залізничних колій та інших джерел, які можуть спричинити вібрацію. Це стосується не тільки не тільки житлових приміщень, а й різноманітних промислових виробництв, з високим рівнем шуму та вібрації, де необхідно захистити вже не від зовнішнього впливу шумів та вібрації, а навпаки, щоб, по-перше, мінімізувати виникнення вібрації в самих виробничих процесах (виробити віброізоляцію обладнання), а по-друге, мінімізувати вихід шуму та вібрації з приміщення, в якому вони утворюються. Також вібрація утворюється під час руху транспортних засобів (залізничні колії та автотранспортні дороги). Тому існує цілий комплекс заходів щодо захисту будівель та споруд, обладнання, приладів та людей від шкідливого впливу вібрації. Віброізоляцію можна розділити на кілька напрямків, щодо того, де і з чим вона проводиться. Можна виділити чотири основні типи віброізоляції: віброізоляція приміщень, віброізоляція обладнання, віброізоляція автотранспорту, віброізоляція рейкових колій.

Віброізоляція приміщень

При віброізоляції будівель та приміщень, виробляються два види ізоляції від вібрації. Віброізоляцію виробляють у джерелі утворення вібрації або у приймачі вібрації. У більшості випадків дуже важко зробити віброізоляцію в джерелі її появи, якщо вона не знаходиться в самій будівлі. Тому якщо говорити про віброізоляцію приміщень, то в першу чергу це віброізоляція самого приміщення, як приймача вібрації. Віброізоляцією приймача є технічне рішення для акустичного розриву вібрацій у місці їхнього впливу. Можна виділити чотири типи віброізоляції будівлі:

1. Повноплощинна опора під фундаментом будівлі з бічними матами.
Дана віброізоляція має дуже просте конструктивне виконання та монтаж. Дозволяє досягати низьких власних частот. Немає потреби змінювати конструкцію будівлі.

2. Смугова опора фундаменту будівлі або її елементів.
При цьому виді віброізоляції проводиться спирання на підстави у вигляді смуг. Вона дозволяє зробити акустичну розв'язку вібрацій поверхів будівлі. Мінімальна кількість матеріалів під час встановлення даної віброізоляції. Досягнення вкрай низьких власних частот.

3. Точкова опора фундаменту будівлі або її елементів.
Проводиться спирання на точкові основи. Дозволяє виконувати віброізоляцію будівель на пальових основах. Можливе досягнення вкрай низьких власних частот.

4. Стіна в ґрунті між існуючим джерелом та приймачем вібрацій.
Даним типом віброізоляції вібрації вловлюються по дорозі передачі. Віброізоляція проводиться у процесі реконструкції.

Також при цьому використовується матеріал Macsound 360. Macsound 360 – це еластомер, з якого виготовлена ​​сама вібророзв'язка у віброкріпленні.

Віброізоляція обладнання

При віброізоляції обладнання використовуються антивібраційні кріплення та опори Vibonet. Дані кріплення та опори застосовуються для віброізоляції інженерного обладнання, трубопроводів інженерних мереж, вентиляційних каналів, монтажу компресорних, вентиляційних та насосних агрегатів, а також віброізоляції основ нагрівальних котлів, дизель-генераторів та спеціального промислового обладнання. Особливості кріплень Vibonet дозволяють охопити широкий діапазон робочих навантажень, цим кріплення можна використовувати для віброізоляції різних типів інженерного обладнання.

Антивібраційні кріплення Vibonet виготовляються із міцної гальванізованої сталі. Як пружний елемент застосовується високоефективний віброізоляційний матеріал - мікропористий поліуретановий еластомер, спеціально зроблений для вирішення завдань у сфері віброзахисту Macsound 360. Міцні металеві частини кріплень Vibonet розраховані на тривалу роботу. Пружні елементи дозволяють витримати пікові навантаження, що набагато перевищують їх робочий діапазон.

Віброізоляція автотранспорту

Віброізоляція в автомобільному транспорті забезпечує тишу та спокій під час поїздок поганими, нерівними дорогами з неякісним покриттям або ямами. Рух в автомобілі супроводжуватиметься різними звуками та вібраціями. Подібні явища можуть сильно дратувати і водія, і пасажирів. Через постійний шум швидше з'являється втома від поїздки, виникає головний біль та інші неприємні явища. Тому, щоб ще зробити поїзду комфортнішою, необхідно зробити віброізоляцію автомобіля.

В автомобілях класу люкс спочатку є заводська віброізоляція. Саме тому поїздки на таких машинах комфортніші. Виробництво більш бюджетних авто не передбачає використання якісної ізоляції, тому автовласникам доводиться самостійно докуповувати та встановлювати віброізоляційні матеріали.

Сьогодні є широкий асортимент віброізоляційних компонентів. Шумо-віброізоляція ділиться на дві групи: та, що бореться зі звуками, та що запобігає вібрації. Для досягнення максимально можливого рівня тиші в салоні рекомендують використовувати обидва типи. Іноді крім віброізоляції додатково використовується теплоізоляція з бітуму.

Віброізоляція рейкових шляхів

Ще один із видів віброізоляції – це віброізоляція рейкових шляхів. У цьому випадку рейковий транспорт є джерелом виникнення вібрації, що передається на довколишні будівлі. Тому щоб ізолювати дане джерело вібрації, при цьому створивши достатній рівень пружності колії, тим самим зменшивши зношування матеріалів, необхідно зробити віброізоляцію рейкових колій. Вироби, що володіють високою пружністю, і системи для віброізоляції, по-перше, значно скоротять витрати, що виникають при зносі матеріалів, з яких зроблені рейкові полотна, а по-друге максимально знизять утворення вібрації. Існує безліч варіантів віброізоляції рейкових шляхів, які дозволяють охопити всі компоненти рейкового покриття:

 1. опори систем маса-пружина
 2. підбаластні мати
 3. вкладки для шпального черевика
 4. підшпальні прокладки
 5. прокладки для рейкового скріплення
 6. підрейкові прокладки
 7. суцільні рейкові опори
 8. заповнювачі рейкової колії (переїзні настили)

Наші Клієнти

 • Логотип клиента WIX
 • Логотип клиента телеканал Украина
 • Логотип клиента Артериум
 • Логотип клиента Zinteco
 • Логотип клиента телеканал Новый
 • Логотип клиента телеканал ZIK
 • Логотип клиента Wargaming
 • Логотип клиента телеканал СТБ
 • Логотип клиента Старлайтмедиа
 • Логотип клиента Интер
 • Логотип клиента Датаробот
 • Логотип клиента Мегого
 • Логотип клиента телеканал 1+1
 • Логотип клиента телеканал 112