Автомобільна шумоізоляція

На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.
Вид: Списком Таблицею
На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.

Іноді власники автомобілів стикаються з неприємним шумом, який видає автомобіль.

Якщо цей шум не пов'язаний з несправностями автомобіля, то час подумати про шумоізоляції. Примітно, що подібний шум може стати головним болем як власника вітчизняного авто, так і дорогої іномарки. За статистикою недорогі китайські машини, виробники яких економлять на оздоблювальних матеріалах для кузова, частіше доставляють своїм господарям неприємні відчуття шумом в салоні.

Виправити положення допоможе ізоляція звуку. Наша компанія готова надати широкий вибір недорогих і якісних матеріалів для звукоізоляції, які раз і назавжди позбавлять ваші поїздки від сторонніх звуків.

Знизити шум всередині салону машини можна за допомогою правильного використання звукопоглинальних матеріалів.

Використання виробів з акустичного поролону відмінно захищає салон автомобіля від зовнішніх шумів і підвищує рівень комфорту. Так само застосовують деякі різновиди акустичного карпета, які володіють відмінними показниками шумоізоляції

.

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ ШУМ?

Типы источников шума в автомобиле

Типи джерел шуму в автомобілі

Слабка шумоізоляція може стати причиною дискомфорту не тільки водія, але і пасажирів. Потрібно пам'ятати, що різного роду шуми не дають водієві сконцентруватися на головному - на безпеки дорожнього руху. До того ж шум в салоні підвищує стомлюваність як водія, так і що знаходяться в автот пасажирів.

Тому витрати на обесшумліванія салону автомобіля більш, ніж виправдані.

За допомогою шумоізоляції можна знизити такі види шуму:

 • повітряний шум - шум вітру, і шум контакту деталей автомобіля з повітряними масами.
 • структурний шум - шум двигуна, шум дотику коліс до дороги, шум кузовних елементів, шум видаваний трансмісією, підвіскою і іншими механізмами та деталями.
 • повітряний шум - шум вітру, і шум контакту деталей автомобіля з повітряними масами.

Повітряний шум створюється від руху повітря під час руху автомобіля, вітер проникає в дрібні щілини в кузові, створюючи свистячі, шиплячі і інші неприємні звуки. Така ситуація обумовлена неякісною збіркою або зносом кріплень, в результаті деталі кузова недостатньо щільно прилягають один до одного, відкриваючи простір для повітряних мас. Найчастіше такий шум з'являється в зоні ходової, підвіски, дверей і стекол. Вібрації йдуть по всьому салону машини, з'являється гул і неприємні коливання.

Водій або може змиритися, намагаючись не звертати на такий шум уваги або заглушити його музикою, або почати діяти. Для вирішення проблеми підійде автомобільна самоклеюча шумоізоляція, такі матеріали легко встановитися самому, а фінансові витрати не вдарять по кишені.

НАВІЩО ПОТРІБНО УСТАНОВЛЮВАТИ шумоізоляцію автомобіля?

Якщо матеріали для шумоізоляції авто підібрані правильно, вони здатні суттєво підвищити комфорт пасажирів і водія, позбавивши їх від неприємного шуму під час їзди. Важливо також дотримуватися правил установки і використання обраних шумоізоляційних виробів.

Переваги обесшумка авто:

 • зниження рівня шуму до комфортних для людського слуху показників;
 • підвищення комфорту під час їзди, що дозволить водієві менше втомлюватися;
 • можливість розмовляти з пасажирами і по телефону, без спроб перекричати шум;
 • тиша і комфорт позитивно позначаються як на фізичному, так і на психічному здоров'ї всіх учасників поїздки.
 • Також в тиші легше визначити, що з'явилася несправність. Дивний звук при роботі двигуна, дивні щиглики або постукування. Вчасно проведений технічний огляд допоможе уникнути серйозних поломок і аварій, а це теж дорогого коштує.

З огляду на все вищесказане, можна прийти до висновку, що купити шумоізоляцію рівносильно турботі про себе і своє здоров'я, і це зовсім не примха чи предмет розкоші. Це необхідність для всіх, хто багато часу проводить за кермом.

ВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ шумоізоляція АВТО

Сучасний ринок дає можливість купити різну ізоляцію для автомобіля, в основному поділ йде на повну і часткову. Важливо визначитися з цілями і можливостями, а вже після цього приступати до вибору матеріали. Чим вище шумова забрудненість, тим дорожче обійдеться убезшумлення, але і результат буде більш помітний.

Серед всіх матеріалів для звукоізоляції можна виділити два основних типи:

 • вироби з волокнистої структурою, які можуть бути синтетичними або натуральними;
 • пористі матеріали пластикового ряду, наприклад, пенополіпропілен або пінополіуретан.

Так само існує рідка шумоізоляція, яка застосовується частіше в якості додаткової зовнішньої обробки кузова.

При виборі матеріалу слід враховувати такі параметри матеріалу:

 • Щільність;
 • товщина;
 • коефіцієнт звукопоглинання;
 • пожежна безпека;
 • екологічність;
 • вартість.

Особливо важливо враховувати два перших параметра для того, що б виконати якісну звукоізоляцію авто при невеликих втратах внутрішнього простору автомобіля.

ECOSOUND - самоклеящаяся Шумоізоляція

Листовий шумоізоляційний матеріал «Off-sound» розроблений і перевірений фахівцями нашої компанії. Він володіє високим коефіцієнтом звукопоглинання, технологічністю і зручність в монтажі.

Так само ми пропонуємо вироби з акустичного пінополіуретану в якості шумоизоляционного матеріалу:

 • Плитка - гладкий і тонкий матеріал, без помітного рельєфу поверхні, підходить для використання в обмеженому просторі. Товщина листа 5, 10, 20, 40 мм.
 • Хвиля - підходить для розсіювання шумів, відрізняється рельєфною поверхнею. Товщина листа по 18 мм, 22 мм, 30 мм.

У нашому каталозі знайдуться матеріали для будь-яких потреб. Можна вибрати товщину, розмір аркуша, наявність або відсутність клейкого шару, а також інші параметри.

Продукція нашої компанії відрізняється рядом переваг:

 • Висока ефективність розсіювання шуму;
 • високі показники поглинання звуку;
 • стійкість до зовнішнього впливу - вологи, сонячних променів, температурних перепадів;
 • екологічність - наші матеріали безпечні як для людей, так і для природи, ми не використовуємо токсичні речовини;
 • простота монтажу;
 • універсальність матеріалів.

ДЕ КУПИТИ самоклеящаяся шумоізоляція?

У нашому магазині ви можете оформити замовлення з доставкою по Україні. У каталозі ви знайдете серію товарів «антискрип» і самоклейку власного виробництва, якість цих позицій ми гарантуємо. Наша продукція відповідає діючим стандартам якості, вимогам гігієнічних і екологічних норм, а розробка ведеться з урахуванням відгуків водіїв, щоб товар максимально задовольняв потреби наших клієнтів.

Ціна шумоізоляційних матеріалів нашого виробництва формується без накрутки, що дозволяє зробити її доступною для широкого кола споживачів. Ми економимо не тільки ваші гроші, а й час. При замовленні від 500 гривень доставка здійснюється безкоштовно! Доставка безкоштовна, здійснюється швидко, а відправка при наявності всіх обраних товарів виробляється в той же день. При виникненні питань звертайтеся в онлайн-чат на сайті! Ми раді допомогти з вибором і відповісти на будь-які питання!