Акустичні панелі

На складі з'явилася обмежена кількість акустичних панелей та акустичного поролону з ушкодженнями різних ступенів. Знижка на даний вигляд товару від 30%.
Вид: Списком Таблицею
 • Акустичні панелі Fish мають 50 сантиметрів довжини, 10 сантиметрів ширини. Акустична панель Fish 75 мм. має строгий, чорне забарвлення. Акустична панель Fish призначена для акустичної корекції приміщення будь-якого типу, зниження часу реверберації і усунення первинних віддзеркалень. Акустична панел..
  ЗНИЖКИ: 52 грн. -11% 46 грн.
 • Акустичні панелі Volna XL 50 мм. володіють усіма необхідними властивостями для проведення акустичної корекції приміщення, з їх допомогою оформлення студії звукозапису для поліпшення акустики буде найбільш простим і доступним. Акустична панель Volna XL 50 мм. має 50 сантиметрів довжини і 50 сантимет..
  180 грн.
 • Акустична панель Пила володіє всіма базовими функціями, які необхідні для акустичної корекції, але, завдяки її габаритам, акустична панель Пила за рахунок висоти свого профілю є однією з найефективніших акустичних панелей конкретно в областях звукопоглинання і зниження часу реверберації, що безсумн..
  423 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Пила чорного кольору має широкий спектр застосування, дозволяючи зменшити рівень шуму, відкоригувати рівень реверберації до оптимального стану, а також звукоизолировать необхідне приміщення. Поролон Пила використовують в різного роду технічних і виробничих при..
  180 грн.
 • Відмінна функціональна акустична панель Ecosound Chimera Ebony & Ivory, ідеально підійде для поліпшення акустики приміщення великої та маленької площі. Панель усуває сторонні звуки, поглинає відлуння і шуми, поліпшує розбірливість мови. Акустичний поролон, дозволяє добитися ідеального звуку, покращ..
  ЗНИЖКИ: 1300 грн. -3% 1261 грн.
 • Панель з натурального дерева і акустичного поролону допоможе зробити приміщення більш функціональним, покращує акустику. Панель усуває сторонні звуки і шуми, завдяки гіпоалергенної і повністю безпечного для здоров'я людини поролону, усувається реверберація. Зроблена панель з якісного акустичного по..
  ЗНИЖКИ: 1300 грн. -3% 1261 грн.
 • Даний товар є унікальним і в деяких моментах просто необхідним. Акустичні панелі Cinema Acoustic Brown, розмір яких становить 50 на 50 сантиметрів, дадуть можливість контролювати видаються звукові частоти. Також представлені панелі зможуть впливати на появу супроводжуючих звук ефектів, таких як рев..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Cinema Acoustic Сoral - це одна з різновидів представленої в нашому інтернет-магазині лінійки акустичних панелей, що має приємний кораловий колір. Даний вид акустичних плит є відмінним способом контролювати не тільки звукові частоти, а й звукові ефекти, які виникають при звучанні музики, голосу або..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Представляємо вашій увазі найефективніший спосіб очистити звукові частоти від небажаних ефектів і спосіб контролю над ними. Акустична панель Cinema Acoustic Green стане не просто частиною інтер'єру, але і послужить прекрасним фільтром в відтворенні музики, очистивши її від резонансу і прибравши ефе..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Якщо ви зіткнулися з проблемою очищення звуку, а електроніка впоратися не в силах, то ви знаходитеся на вірному шляху. Cinema Acoustic Purple - це унікальний спосіб контролювати звук, його ефекти і їх надлишки. Стіни приміщення мають властивість відбивати звукові хвилі, які відтворюються з джерел..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Акустичні панелі Cinema Acoustic Sea, розмір яких становить 50 на 50 сантиметрів, дадуть можливість контролювати видаються звукові частоти. Дана панель може розміщуватися як на горизонтальній, так і на вертикальній площині. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Панель Cinema ..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Акустична панель Ecosound Cinema Acoustic Turquoise 50х50 см бірюзового кольору ідеально підійде для підвищення якості відтвореного звуку в приміщенні. Дана панель в поєднанні з іншими акустичними панелями, використовується в професійного звукозапису студіях, а також в будь-яких інших приміщеннях, в..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Робота над підвищенням якості відтвореного звуку це дуже трудомісткий процес, що займає велику кількість часу. Представлена акустична плита Cinema Acoustic yellow є незамінним компонентом для професійного звукозапису студій та інших приміщень, в яких потрібно максимально чисте звучання відтворювани..
  ЗНИЖКИ: 829 грн. -11% 738 грн.
 • Функціональна, акустична панель Ecosound Comb Wood Sonoma поглинає шуми і сторонні звуки. Розмір панелі 100x100см товщиною 50мм колір світлий дуб. Панель призначена як оздоблювальний матеріал для приміщень будь-якого типу. Завдяки встановленню панелей на стіни і стелю, поліпшується акустика приміщен..
  2616 грн.
 • Акустична панель Ecosound EcoWave Ebony & Ivory ідеальна для застосування в професійних студіях звукозапису, на телебаченні, радіо і кінотеатрах. Відмінний варіант, коли необхідно поліпшити акустику приміщення. Сучасна панель зменшує рівень шумових ефектів і луни, доводить звук до максимальної якос..
  1300 грн.
 • Нерідко в кінозалах, студіях звукозапису і караоке клубах можна почути спотворений звук відтворення мелодії і тексту. При цьому чується відлуння, шумові ефекти і відчувається вібрація. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Акустичні панелі - відмінне сучасне пристосування..
  ЗНИЖКИ: 735 грн. -11% 654 грн.
 • Акустична панель Ecosound Tetras Rosewood коричневого кольору створює максимально об'ємне звучання в приміщенні і розсіює звукові хвилі. Завдяки сучасній панелі можна позбутися від сторонніх шумових ефектів, підняти звук на максимальний рівень якості. Панель покращує розбірливість мови. Застосовуют..
  995 грн.
 • Кращий спосіб усунути непотрібні, сторонні шуми і луну, усунути реверберацію і поліпшити розбірливість мови - це скористатися акустичними дифузорами. Акустична панель Ecosound Tetras Velvet Grey має здатність ефективного розсіювання звукових хвиль. Модель сірого кольору, завдяки сучасному дизайну ві..
  304 грн.
 • Кращий спосіб усунути непотрібні, сторонні шуми і луну, усунути реверберацію і поліпшити розбірливість мови - це скористатися акустичними дифузорами. Акустична панель Ecosound Tetras Velvet Pistasho має здатність ефективного розсіювання звукових хвиль. Модель зеленого кольору, завдяки сучасному диза..
  304 грн.
 • Акустичний дифузор Tetra Wood Cream. Первісна місія акустичних діффузоров- розсіювання звукових хвиль і створення максимально об'ємного звучання в приміщенні. Система роботи акустичного дифузора порівнянна з зіткненням морської хвилі з пірсом, коли хвиля стикається з пірсом- розсіюється на безліч д..
  1660 грн.
 • Акустичний дифузор Tetra Wood Cream. Первісна місія акустичних діффузоров- розсіювання звукових хвиль і створення максимально об'ємного звучання в приміщенні. Система роботи акустичного дифузора порівнянна з зіткненням морської хвилі з пірсом, коли хвиля стикається з пірсом- розсіюється на безліч д..
  3320 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Beige бежевого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового ..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Blue синього кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового по..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Акустичні панелі створені на основі екологічно чистого акустичного поролону, який відомий всім своїми унікальними звукопоглинальні властивості. Унікальна пориста структура оксамитові акустичних панелей поглинає звукові хвилі особливим чином, звукова хвиля тоне в пористій структурі і перетворює звук..
  ЗНИЖКИ: 618 грн. -3% 599 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Electric blue темно-синього кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіціє..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Gold золотого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Якісне звучання музики або вокального виконання-пріоритет багатьох підприємців зі сфери розваг. На сьогоднішній день, власники концертних залів, кінотеатрів, студій звукозапису і караоке-барів на пряму зацікавлені в правильній, оптимальної акустичної атмосфері в своєму закладі. У місцях великого ск..
  ЗНИЖКИ: 618 грн. -3% 599 грн.
 • Акустична атмосфера в приміщенні - один з найважливіших елементів оформлення студії звукозапису, концертного залу або великого офісного приміщення. У зв'язку з виникненням великої кількості надлишкового шуму, відлуння і мимовільних звукових отраженій- звучання вокалу, музики або мови може бути знач..
  ЗНИЖКИ: 618 грн. -3% 599 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Kelly green темно-зеленого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієн..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Флокированниє акустичні панелі виділяються з основної маси настінних акустичних панелей, а так же панелей з акустичного поролону своїми компактними розмірами і високою функціональністю. Систематичне використання Флокірована панелей спільно з іншими елементами акустичної корекції допоможе вам безсум..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Olive оливкового кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звуковог..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Оксамитова акустична панель - невеликий, але дієвий елемент акустичної корекції як великих приміщень, так і не великих. Точно певне розташування настінних акустичних панелей при монтажі здатне докорінно змінити акустичну атмосферу на вашій території, особливо якщо ви повсюдно будете використовувати..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Оксамитова акустична панель - невеликий, але дієвий елемент акустичної корекції як великих приміщень, так і не великих. Точно певне розташування настінних акустичних панелей при монтажі здатне докорінно змінити акустичну атмосферу на вашій території, особливо якщо ви повсюдно будете використовувати..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Pink рожевого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Pistacho фісташки кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звуково..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Red червоного кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound Velvet Rose світло-рожевого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звук..
  ЗНИЖКИ: 304 грн. -3% 295 грн.
 • Акустичні панелі- універсальний елемент акустичної корекції приміщення, який дозволяє контролювати рівень оптимальної реверберації в приміщенні, а так само виробляє комплексний контроль над мимовільними звуковими коливаннями. Це відмінний спосіб поліпшити акустичну атмосферу в своєму приміщенні, ст..
  ЗНИЖКИ: 618 грн. -3% 599 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 1950 грн. -11% 1736 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 487 грн. -11% 433 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 760 грн. -11% 676 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 1146 грн. -11% 1020 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 1566 грн. -11% 1394 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 3995 грн. -11% 3556 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 974 грн. -11% 867 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 1520 грн. -11% 1353 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 2293 грн. -11% 2041 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 3132 грн. -11% 2787 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 475 грн. -11% 423 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 121 грн. -11% 108 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 186 грн. -11% 166 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 288 грн. -11% 256 грн.
 • Акустичні панелі належать серії Tetras Black мають широкі можливості в галузі акустичної корекції приміщень. За рахунок унікального рельєфу, в поєднанні з професійним збиранням зі спеціалізованих акустичних матеріалів, таких як акустичний поролон, дані акустичні панелі мають здатність не тільки від..
  ЗНИЖКИ: 391 грн. -11% 348 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Gray 100x100 см. Товщина даної панелі 100мм, колір сірий. Завдяки панелі розсіюється відбитий звук, звучання високих і середніх частот послаблюються, звучання і мова в приміщенні стають професійніше і якісніше. Панель зроблена з якісного акустичного поро..
  2109 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Gray 100x100 см. Товщина даної панелі 20мм, колір сірий. Завдяки панелі розсіюється відбитий звук, звучання високих і середніх частот послаблюються, звучання і мова в приміщенні стають професійніше і якісніше. Панель зроблена з якісного акустичного поро..
  550 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Gray 100x100 см. Товщина даної панелі 30мм, колір сірий. Завдяки панелі розсіюється відбитий звук, звучання високих і середніх частот послаблюються, звучання і мова в приміщенні стають професійніше і якісніше. Панель зроблена з якісного акустичного порол..
  675 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Gray 100x100 см. Товщина даної панелі 50мм, колір сірий. Завдяки панелі розсіюється відбитий звук, звучання високих і середніх частот послаблюються, звучання і мова в приміщенні стають професійніше і якісніше. Панель зроблена з якісного акустичного поро..
  1239 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Gray 100x100 см. Товщина даної панелі 70мм, колір сірий. Завдяки панелі розсіюється відбитий звук, звучання високих і середніх частот послаблюються, звучання і мова в приміщенні стають професійніше і якісніше. Панель зроблена з якісного акустичного поро..
  1656 грн.
 • Якісна та ефективна панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Grey 100x200 см. Акустична панель сірого кольору товщиною 100 мм, використовується в якості професійного оздоблювального матеріалу для приміщень, де необхідний ідеальний звук без сторонніх шумів і луни. Дана акустична панель, за допо..
  4218 грн.
 • Якісна та ефективна панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Grey 100x200 см. Акустична панель сірого кольору товщиною 20 мм, використовується в якості професійного оздоблювального матеріалу для приміщень, де необхідний ідеальний звук без сторонніх шумів і луни. Дана акустична панель, за допом..
  1200 грн.
 • Якісна та ефективна панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Grey 100x200 см. Акустична панель сірого кольору товщиною 30 мм, використовується в якості професійного оздоблювального матеріалу для приміщень, де необхідний ідеальний звук без сторонніх шумів і луни. Дана акустична панель, за допом..
  1650 грн.
 • Якісна та ефективна панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Grey 100x200 см. Акустична панель сірого кольору товщиною 50 мм, використовується в якості професійного оздоблювального матеріалу для приміщень, де необхідний ідеальний звук без сторонніх шумів і луни. Дана акустична панель, за допом..
  2478 грн.
 • Якісна та ефективна панель з акустичного поролону Ecosound Tetras Grey 100x200 см. Акустична панель сірого кольору товщиною 70 мм, використовується в якості професійного оздоблювального матеріалу для приміщень, де необхідний ідеальний звук без сторонніх шумів і луни. Дана акустична панель, за допом..
  3312 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound піраміда Pyramid Velvet Black - це ідеальне рішення поліпшення акустики приміщень, корекції звуку, поглинання шуму і луни. Дані панелі завдяки особливості форми, у вигляді піраміди, дозволяють максимально знизити рівень шумових ефектів в приміщенні, а також зр..
  304 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound піраміда Pyramid Velvet Blue - це ідеальне рішення поліпшення акустики приміщень, корекції звуку, поглинання шуму і луни. Дані панелі завдяки особливості форми, у вигляді піраміди, дозволяють максимально знизити рівень шумових ефектів в приміщенні, а також зро..
  304 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound піраміда Pyramid Velvet Dark green - це ідеальне рішення поліпшення акустики приміщень, корекції звуку, поглинання шуму і луни. Дані панелі завдяки особливості форми, у вигляді піраміди, дозволяють максимально знизити рівень шумових ефектів в приміщенні, а так..
  304 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound піраміда Pyramid Velvet Green - це ідеальне рішення поліпшення акустики приміщень, корекції звуку, поглинання шуму і луни. Дані панелі завдяки особливості форми, у вигляді піраміди, дозволяють максимально знизити рівень шумових ефектів в приміщенні, а також зр..
  304 грн.
 • Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Black зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до акустики, включаючи ізоляцій..
  930 грн.
 • Продается кратно 25 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Black зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до ..
  50 грн.
 • Продается кратно 9 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Black зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до а..
  104 грн.
 • Продается кратно 4 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Black зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до а..
  232 грн.
 • Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Bordo зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до акустики, включаючи ізоляцій..
  930 грн.
 • Продается кратно 25 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Bordo зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до ..
  50 грн.
 • Продается кратно 9 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Bordo зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до а..
  104 грн.
 • Продается кратно 4 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Bordo зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до а..
  232 грн.
 • Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Рurple зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до акустики, включаючи ізоляці..
  930 грн.
 • Продается кратно 25 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Рurple зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до..
  50 грн.
 • Продается кратно 9 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Рurple зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до ..
  104 грн.
 • Продается кратно 4 штукам. Практична і безпечна панель з негорючого акустичного поролону Ecosound Tetras Рurple зроблена з якісного акустичного поролону, одного, який використовується для корекції первинних акустичних відображень. Дані панелі використовуються в приміщеннях з підвищеними вимогами до ..
  232 грн.
 • Акустична панель відмінно підходить для акустичної корекції будь-яких типів приміщень, від невеликих студій звукозапису, до великих промислових цехів і громадських кінотеатрів. Пристосовані для максимальної боротьби з акустичним дискомфортом в приміщенні. Може використовуватися в системах акустични..
  ЗНИЖКИ: 505 грн. -11% 449 грн.
 • Професійна акустична плита трикутної форми синього кольору. Панель має розміри 50 см x 50 см, при товщині 3 см. Розміщуються багатофункціональні панелі на стіни і стелю. Мають коефіцієнт звукового поглинання 0,75. Панелі повністю виконують своє призначення і ідеально підходять для приміщень студій ..
  643 грн.
 • Професійна акустична плита трикутної форми сірого кольору. Панель має розміри 50 см x 50 см, при товщині 3 см. Розміщуються багатофункціональні панелі на стіни і стелю. Мають коефіцієнт звукового поглинання 0,75. Панелі повністю виконують своє призначення і ідеально підходять для приміщень студій з..
  643 грн.
 • Професійна акустична плита трикутної форми бузкового кольору. Панель має розміри 50 см x 50 см, при товщині 3 см. Розміщуються багатофункціональні панелі на стіни і стелю. Мають коефіцієнт звукового поглинання 0,75. Панелі повністю виконують своє призначення і ідеально підходять для приміщень студі..
  643 грн.
 • Професійна акустична плита трикутної форми зеленого кольору. Панель має розміри 50 см x 50 см, при товщині 3 см. Розміщуються багатофункціональні панелі на стіни і стелю. Мають коефіцієнт звукового поглинання 0,75. Панелі повністю виконують своє призначення і ідеально підходять для приміщень студій..
  643 грн.
 • Професійна акустична плита трикутної форми фіолетового кольору. Панель має розміри 50 см x 50 см, при товщині 3 см. Розміщуються багатофункціональні панелі на стіни і стелю. Мають коефіцієнт звукового поглинання 0,75. Панелі повністю виконують своє призначення і ідеально підходять для приміщень сту..
  643 грн.
 • Професійна акустична плита трикутної форми червоного кольору. Панель має розміри 50 см x 50 см, при товщині 3 см. Розміщуються багатофункціональні панелі на стіни і стелю. Мають коефіцієнт звукового поглинання 0,75. Панелі повністю виконують своє призначення і ідеально підходять для приміщень студі..
  643 грн.
 • Професійна акустична плита трикутної форми рожевого кольору. Панель має розміри 50 см x 50 см, при товщині 3 см. Розміщуються багатофункціональні панелі на стіни і стелю. Мають коефіцієнт звукового поглинання 0,75. Панелі повністю виконують своє призначення і ідеально підходять для приміщень студій..
  643 грн.
 • Акустичні панелі Brick - унікальні дизайнерські панелі з акустичного поролону, знаменитого своїми високими показниками в області звукопоглинання і оптимізації рівня реверберації до оптимального значення, що визначається інженерами акустиками за допомогою спеціалізованих розрахунків. Акустичний поро..
  ЗНИЖКИ: 168 грн. -11% 150 грн.
 • Акустичні панелі володіють величезною кількістю переваг перед акустичними панелями наших конкурентів. Акустичні панелі цієї марки володіють відмінним діапазоном функцій, таких необхідних для акустичної корекції як: зниження часу реверберації в діапазоні середніх і високих звукових частот, створення..
  ЗНИЖКИ: 180 грн. -11% 160 грн.
 • Акустичні панелі Cotter 50 мм. відмінний вибір для оформлення акустичного комфорту в приміщенні, або ж для створення певних акустичних умов, який можуть знадобитися для студій звукозапису, кінотеатрів, концертних залів, ресторанів, церков, клубів, караоке-барів, стадіонів, домашніх кінотеатрів, офі..
  ЗНИЖКИ: 180 грн. -11% 160 грн.
 • Акустична панель з пенополеурітан 50 мм. Довжина 50 см, ширина 50 см. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Акустичний Поролон піраміда-звукокоррекціонний звукопоглащающіе мате..
  ЗНИЖКИ: 180 грн. -11% 160 грн.
 • Акустичні панеліDuos 50 мм. відмінно підходять для акустичної корекції будь-яких типів приміщень, від невеликих студій звукозапису, до великих промислових цехів і громадських кінотеатрів. Акустичні панелі пристосовані для максимальної боротьби з акустичним дискомфортом в приміщенні. Акустичні панел..
  ЗНИЖКИ: 88 грн. -11% 78 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Grid чорного кольору ідеально впорається з поліпшенням акустики приміщення, позбавить від непотрібних шумових ефектів, при цьому стане оригінальним елементом інтер'єру приміщення. Прекрасно підійде для студій звукозапису, телебачення, радіо, кінотеатрів. Можут..
  ЗНИЖКИ: 180 грн. -11% 160 грн.
 • Практична і багатофункціональна панель з акустичного поролону Ecosound Pattern допоможе вам скорегувати високі і середні частоти, а також позбутися від реверберації і первинних віддзеркалень. Панель виготовляється з якісного акустичного поролону, який складається з акустичного пінополіуретану, повні..
  ЗНИЖКИ: 226 грн. -3% 219 грн.
 • Практична і багатофункціональна панель з акустичного поролону Ecosound Pattern Black допоможе вам скорегувати високі і середні частоти, а також позбутися від реверберації і первинних віддзеркалень. Панель виготовляється з якісного акустичного поролону, який складається з акустичного пінополіуретану,..
  ЗНИЖКИ: 401 грн. -11% 357 грн.
 • Практична і багатофункціональна панель з акустичного поролону Ecosound Pattern Blue допоможе вам скорегувати високі і середні частоти, а також позбутися від реверберації і первинних віддзеркалень. Панель виготовляється з якісного акустичного поролону, який складається з акустичного пінополіуретану,..
  ЗНИЖКИ: 401 грн. -11% 357 грн.
 • Практична і багатофункціональна панель з акустичного поролону Ecosound Pattern Green допоможе вам скорегувати високі і середні частоти, а також позбутися від реверберації і первинних віддзеркалень. Панель виготовляється з якісного акустичного поролону, який складається з акустичного пінополіуретану..
  ЗНИЖКИ: 401 грн. -11% 357 грн.
 • Практична і багатофункціональна панель з акустичного поролону Ecosound Pattern light gray допоможе вам скорегувати високі і середні частоти, а також позбутися від реверберації і первинних віддзеркалень. Панель виготовляється з якісного акустичного поролону, який складається з акустичного пінополіуре..
  ЗНИЖКИ: 401 грн. -11% 357 грн.
 • Практична і багатофункціональна панель з акустичного поролону Ecosound Pattern Orange допоможе вам скорегувати високі і середні частоти, а також позбутися від реверберації і первинних віддзеркалень. Панель виготовляється з якісного акустичного поролону, який складається з акустичного пінополіуретан..
  ЗНИЖКИ: 401 грн. -11% 357 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Pattern Velvet 60мм зеленого кольору використовується в професійних студіях звукозапису, на телебаченні, радіо і кінотеатрах, а також в спортивних залах, тирах, колл-центрах та інших місцях, де необхідно поліпшити акустику приміщення, максимально зменшивши рів..
  ЗНИЖКИ: 2040 грн. -3% 1979 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Pattern Velvet 60мм синього кольору використовується в професійних студіях звукозапису, на телебаченні, радіо і кінотеатрах, а також в спортивних залах, тирах, колл-центрах та інших місцях, де необхідно поліпшити акустику приміщення, максимально зменшивши ріве..
  ЗНИЖКИ: 2040 грн. -3% 1979 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Pattern Velvet 60мм темно-зеленого кольору використовується в професійних студіях звукозапису, на телебаченні, радіо і кінотеатрах, а також в спортивних залах, тирах, колл-центрах та інших місцях, де необхідно поліпшити акустику приміщення, максимально зменшив..
  ЗНИЖКИ: 2040 грн. -3% 1979 грн.
 • Практична і багатофункціональна панель з акустичного поролону Ecosound Pattern Yellow допоможе вам скорегувати високі і середні частоти, а також позбутися від реверберації і первинних віддзеркалень. Панель виготовляється з якісного акустичного поролону, який складається з акустичного пінополіуретан..
  ЗНИЖКИ: 401 грн. -11% 357 грн.
 • Акустичні панелі Pin 50 мм. належать до підрозділу акустичних панелей на основі акустичного поролону, який є універсальним матеріалом використовуваним в акустичної корекції приміщень і кімнат. Акустичні панелі Pin 50 мм. мають довгої і шириною в 50 см, а так же висотою профілю в 50 мм. Може викорис..
  ЗНИЖКИ: 180 грн. -11% 160 грн.
 • Акустичні панелі Quadro 50 мм. відмінно підходять для акустичної корекції будь-яких типів приміщень, від невеликих студій звукозапису, до великих промислових цехів і громадських кінотеатрів. Акустичні панелі пристосовані для максимальної боротьби з акустичним дискомфортом в приміщенні. Може викорис..
  ЗНИЖКИ: 340 грн. -11% 303 грн.
 • Акустичні панелі Quatro 50 мм. відмінно підходять для акустичної корекції будь-яких типів приміщень, від невеликих студій звукозапису, до великих промислових цехів і громадських кінотеатрів. Акустичні панелі пристосовані для максимальної боротьби з акустичним дискомфортом в приміщенні. Акустичні па..
  350 грн.
 • Акустичні панелі займають одне з вирішальних положень в акустичної корекції приміщення. Акустичні панелі Tee 50 мм. відмінно забезпечать ваше приміщення чинним потенціалом функцій для якісної акустичної корекції. Акустичні панелі пристосовані для створення ідеальної атмосфери звучання голосу, а так..
  ЗНИЖКИ: 180 грн. -11% 160 грн.
 • Акустичні панелі Town 50 мм. відмінно підходять для акустичної корекції будь-яких типів приміщень, від невеликих студій звукозапису, до великих промислових цехів і громадських кінотеатрів. Акустичні панелі пристосовані для максимальної боротьби з акустичним дискомфортом в приміщенні. Може використо..
  180 грн.
 • Акустичні панелі Volna 30 мм. володіють однією з найпопулярніших форм акустичних панелей, призначених для акустичної корекції приміщення. Наші акустичні панелі мають масштабний послужний список технічних характеристик, корисних для комплексної акустичної корекції приміщення будь-якого типу і формат..
  93 грн.
 • Акустичні панелі Volna M 40 мм. безсумнівно має ряд цікавих факторів, які здатні внести значний вклад в якісне звучання голосу і музики в приміщенні абсолютно будь-якого формату. Широку популярність акустичні панелі придбали в оформленні акустичних умов в студіях звукозапису, в подальшому акустична..
  124 грн.
 • Акустичні панелі Volna L 50 мм. мають широкий спектр дій, не дивлячись на стандартну висоту профілі і стандартні розміри в 50 см. на 50 см. Акустичні панелі на основі акустичного поролону ефективні в діапазоні середніх і високих звукових частот, завдяки яким акустична корекція приміщення ставати на..
  180 грн.
 • Акустичні панелі Volna 30 мм. володіють однією з найпопулярніших форм акустичних панелей, призначених для акустичної корекції приміщення. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Наші акустичні панелі мають масштабний послужний список технічних характеристик, корисних для компле..
  93 грн.
 • Акустичні панелі Quadro 30 мм. відмінно підходять для акустичної корекції будь-яких типів приміщень, від невеликих студій звукозапису, до великих промислових цехів і громадських кінотеатрів. Акустичні панелі пристосовані для максимальної боротьби з акустичним дискомфортом в приміщенні. Може викорис..
  ЗНИЖКИ: 250 грн. -11% 223 грн.
 • Акустична панель Acoustic Wavе відмінно підходить для акустичної корекції будь-яких типів приміщень, від невеликих студій звукозапису, до великих промислових цехів і громадських кінотеатрів. Акустична панель пристосована для максимальної боротьби з акустичним дискомфортом в приміщенні. Акустична па..
  ЗНИЖКИ: 707 грн. -11% 629 грн.
 • Акустична панель з оригінальним візерунком Ecosound Tetras Wood Acoustic Picasso розміром 50х50см і товщиною 50мм. Панелі мають високі звукопоглинальні характеристиками, мають високий коефіцієнт звукового поглинання, можуть застосовуватися в приміщеннях будь-якого типу, практично на будь-яких поверх..
  735 грн.
 • Розсіювачі-дифузори Ecodiff foam створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 50 сантиметрів довжина 50 сантиметрів ширина 15 сантиметрів висота. Може використовуватися в системах акус..
  1100 грн.
 • Акустична панель Manhattan Mini 100 мм. 60х60 см. Акустичні панелі Manhattan мають висоту профілю в 100 мм. за рахунок чого, здатні ефективніше виконувати покладені на них функції в сфері акустичної корекції. Акустичні панелі бувають різних форм і розмірів, з різним рівнем звукопоглинання, від..
  ЗНИЖКИ: 510 грн. -11% 454 грн.
 • Акустичні панелі Manhattan мають висоту профілю в 100 мм. за рахунок чого, здатні ефективніше виконувати покладені на них функції в сфері акустичної корекції. Акустичні панелі бувають різних форм і розмірів, з різним рівнем звукопоглинання, від чого і залежить їх ефективність при подальшій експлуат..
  ЗНИЖКИ: 352 грн. -11% 313 грн.
 • Акустичні панелі Manhattan мають висоту профілю в 30 мм. за рахунок чого, здатні ефективніше виконувати покладені на них функції в сфері акустичної корекції. Акустичні панелі бувають різних форм і розмірів, з різним рівнем звукопоглинання, від чого і залежить їх ефективність при подальшій експлуата..
  ЗНИЖКИ: 114 грн. -11% 101 грн.
 • Акустичні панелі Manhattan мають висоту профілю в 50 мм. за рахунок чого, здатні ефективніше виконувати покладені на них функції в сфері акустичної корекції. Акустичні панелі бувають різних форм і розмірів, з різним рівнем звукопоглинання, від чого і залежить їх ефективність при подальшій експлуата..
  ЗНИЖКИ: 188 грн. -11% 167 грн.
 • Розсіювачі-дифузори Ecodiff foam створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 50 сантиметрів довжина 50 сантиметрів ширина 15 сантиметрів висота. Може використовуватися в системах акус..
  ЗНИЖКИ: 650 грн. -3% 631 грн.
 • Акустична панель Manhattan. Розмір 1,20х0,60 м висота профілю 100 мм Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Колір-Чорний графіт.Не схильний до вицвітання. За рахунок великої висоти профілю (100мм) -один із найбільш ефективних деталей в категорії звукопоглощеніяі реверберації. ..
  ЗНИЖКИ: 1020 грн. -11% 908 грн.
 • Панелі дифузорів не мають нічого спільного з акустичними панелями, робота яких полягає в поглинанні звукових хвиль. Ефект застосування розсіювачів-дифузорів PINDIFF CRATER можна прирівняти до ефекту використання електронного еквалайзера, в якому є функція Surround - об'ємне звучання звуку. Вон..
  ЗНИЖКИ: 747 грн. -11% 665 грн.
 • Панелі дифузорів не мають нічого спільного з акустичними панелями, робота яких полягає в поглинанні звукових хвиль. Ефект застосування розсіювачів-дифузорів Tetras diffuser можна прирівняти до ефекту використання електронного еквалайзера, в якому є функція Surround - об'ємне звучання звуку. Во..
  ЗНИЖКИ: 757 грн. -11% 674 грн.
 • Призначення: Розсіювання звукових хвиль, з подальшим перерозподілом їх акустичної енергії в просторі музичної кімнати. Завдяки своїй рельєфності акустичний дифузор-р ассеіватель EcoDiff White здатний розсіювати найнижчі частоти. Нижче діапазону розсіювання, розсіювач працює, як звичайна плоска повер..
  ЗНИЖКИ: 906 грн. -11% 806 грн.
 • Призначення: Розсіювання звукових хвиль, з подальшим перерозподілом їх акустичної енергії в просторі музичної кімнати. Завдяки своїй рельєфності акустичний дифузор-р ассеіватель EcoDiff White здатний розсіювати найнижчі частоти. Нижче діапазону розсіювання, розсіювач працює, як звичайна плоска повер..
  895 грн.
 • Акустичні дифузори Skyline. Акустичні дифузори Skyline- один з найбільш потужних і ефективних акустичних дифузорів. Вагою близько 15 кілограм, даний дифузор створений з чистої акустичний їли, яка володіє унікальними природними відразливими звук властивостями. Даний елемент акустичної коррекціі- абс..
  8800 грн.
 • Розсіювачі-дифузори EcoWOOD створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 60 сантиметрів довжина 60 сантиметрів ширина 135 міліметрів. p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height..
  8800 грн.
 • Металева деталь Ecosound Foam Clip 5x5 призначена для міцної фіксації акустичних панелей, акустичного поролрна і бас пасток. Використовується практично на будь-яких поверхнях. Зроблено кріплення з якісного матеріалу, простий в користуванні, повністю виконує своє призначення. Кріплення металеве має п..
  40 грн.
 • Акустична панель піраміда 20 мм. Mini не схильна до вицвітання, має чорний колір, відтінку графіт і габарити в 50 см. На 50 см, з висотою профілю в 20 мм. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Дана акустична панель є дієвим екземпляром універсального акустичного обладнання, п..
  ЗНИЖКИ: 108 грн. -11% 96 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 10мм 1м х 1м Колір чорний графіт Кращий вибір для поліпшення акустики приміщення, усунення сторонніх шумів і луни - це акустичні плити з пірамідальним покриттям. Оригінальна покриття у вигляді пірамід, дозволяє провести корекцію середніх і високих частот, а тако..
  ЗНИЖКИ: 195 грн. -11% 174 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 15 мм-підставу 5 мм, піраміда 10мм. Довжина 1метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокоррек..
  ЗНИЖКИ: 317 грн. -11% 282 грн.
 • Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  ЗНИЖКИ: 400 грн. -11% 356 грн.
 • Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  ЗНИЖКИ: 460 грн. -11% 409 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 20 мм-підставу 5 мм, піраміда 15мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорре..
  ЗНИЖКИ: 428 грн. -11% 381 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 25 мм-підставу 5 мм, піраміда 20мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорре..
  ЗНИЖКИ: 450 грн. -11% 401 грн.
 • Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  ЗНИЖКИ: 490 грн. -11% 436 грн.
 • Панель Ecosound рівний 2х1м 100мм чорний графіт з щільного акустичного пінополіуретану має гарні звукопоглинальними параметрами і застосовується в будь-яких приміщеннях де необхідно поліпшити акустику, домогтися гарного, чистого звуку і звучання музичних інструментів. Панель має високий коефіцієнт ..
  ЗНИЖКИ: 4428 грн. -11% 3941 грн.
 • Професійна акустична панель Ecosound рівний 2х1м 10мм чорний графіт з високим коефіцієнтом звукового поглинання, ідеальний варіант панелі для оздоблення стін і стелі, коли необхідно поліпшити акустику в приміщенні і домогтися якісного, чистого звуку, без сторонніх шумів і луни. Незвичайна структура..
  ЗНИЖКИ: 443 грн. -11% 394 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 20мм чорний графіт професійний вид обробки для стін і стелі для будь-якого приміщення де необхідно поліпшити акустику і позбудеться від сторонніх шумів і луни. Поролон має легку вагу і монтується за допомогою самоклейки або спеціального, акрилового клею. Заст..
  ЗНИЖКИ: 886 грн. -11% 789 грн.
 • Акустична панель з відмінними звукопоглинальними параметрами ідеальний варіант практично для будь-якого приміщення де потрібно акустична корекція приміщення. Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 30мм чорний графіт, має високий коефіцієнт звукового поглинання, легко монтується за допомогою спеціа..
  ЗНИЖКИ: 1328 грн. -11% 1182 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 50мм чорний графіт являє собою легкий, структурний матеріал, виготовлений з пінополіуретану. Даний поролон застосовується в приміщеннях будь-якого типу для поліпшення акустики і створення в приміщенні акустично сприятливої обстановки. Зроблено поролон з якісн..
  ЗНИЖКИ: 2214 грн. -11% 1970 грн.
 • Якщо вам необхідно позбутися від сторонніх шумів і створити максимально ідеальне якість звуку в приміщенні, при цьому не порушивши естетичний вигляд в інтер'єрі. Для досягнення цих цілей, вам необхідно використовувати акустичні матеріали. Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 5мм чорний графіт ід..
  ЗНИЖКИ: 221 грн. -11% 197 грн.
 • Професійний акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 70мм чорний графіт відмінне рішення обробки стелі і стін щоб поліпшити акустику приміщення, позбутися від стороннього шуму, бурмотіння і інших відображень. Звукопоглинальний матеріал поролону повністю безпечний у використанні, не містить токсичних..
  ЗНИЖКИ: 3099 грн. -11% 2758 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 15 мм-підставу 5 мм, піраміда 20мм. Довжина 2 метри, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  ЗНИЖКИ: 634 грн. -11% 564 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 20 мм-підставу 5 мм, піраміда 15мм. Довжина 2 метри, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  ЗНИЖКИ: 856 грн. -11% 762 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 25 мм-підставу 5 мм, піраміда 20мм. Довжина 2 метри, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  ЗНИЖКИ: 900 грн. -11% 801 грн.
 • Акустичний поролон піраміда 30мм Micro, чорний графіт 20х20см. Акустична панель піраміда 30 мм. Mini не схильна до вицвітання, має чорний колір, відтінку графіт і габарити в 5 см. На 5 см, з висотою профілю в 30 мм. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Дана акустичн..
  ЗНИЖКИ: 30 грн. -11% 27 грн.
 • Акустична панель піраміда 30 мм. Mini не схильна до вицвітання, має чорний колір, відтінку графіт і габарити в 50 см. На 50 см, з висотою профілю в 30 мм. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Дана акустична панель є дієвим екземпляром універсального акустичного обладнання, п..
  ЗНИЖКИ: 122 грн. -11% 109 грн.
 • Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  ЗНИЖКИ: 510 грн. -11% 454 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 30 мм-підставу 10 мм, піраміда 20мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  ЗНИЖКИ: 489 грн. -11% 435 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 30 мм-підставу 10 мм, піраміда 20мм. Довжина 2 метри, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокор..
  ЗНИЖКИ: 978 грн. -11% 870 грн.
 • Акустична панель піраміда 50 мм. Mini 50x50 см. Стала незамінною деталлю акустичної корекції приміщень серед промислових діячів, а так же підприємців в сфері розваг і дозвілля. Існує достатня кількість приміщень, які потребують особливої акустичної атмосфери, через існуючого акустичного дискомфорту,..
  ЗНИЖКИ: 156 грн. -11% 139 грн.
 • Якщо вам потрібно домогтися максимально якісного і більш об'ємного звуку в приміщенні, вам необхідно придбати акустичний поролон Ecosound Пила. Даний поролон в поєднанні з бас пастками і іншим акустичним поролоном, дозволяє максимально якісно проводити корекцію звуку, поглинаючи непотрібні шумові еф..
  ЗНИЖКИ: 255 грн. -11% 227 грн.
 • Дана модель акустичного поролону Ecosound Пила має розмір 200 см х 100 см і товщину 1,5 см. Акустичний поролон призначений максимально поліпшити акустику, зробити більш якісний звук і більш чітку мова, при цьому усунути негативні шумові ефекти і відлуння. Більш ефективно використовувати його спільно..
  ЗНИЖКИ: 510 грн. -11% 454 грн.
 • Високоефективний акустичний поролон Ecosound Пила з коефіцієнтом звукового поглинання 0,75. Розмір даної панелі становить 50 см x 50 см, при товщині 15 мм. Дана панель виготовляється з високоякісного акустичного поролону, який дозволить досягти максимально якісного звуку в приміщенні. Акустичний пор..
  ЗНИЖКИ: 64 грн. -11% 57 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Пила використовується для поліпшення акустики приміщень, поглинання шумових ефектів і корекції звуку, роблячи його більш якісним і об'ємним. Також даний поролон дозволяє домогтися більш високого рівня розбірливості мови. Ідеально підходить акустичний поролон Ecosound Пила..
  ЗНИЖКИ: 307 грн. -11% 273 грн.
 • Для корекції звуку і поліпшення акустики приміщень ідеально підійде акустичний поролон Ecosound Пила. Дана модель акустичного поролону, випускається в панелях розміром 200 см х 100 см, товщиною 2 см, в класичному чорному кольорі. Даний поролон забезпечує поглинання шумових ефектів, усуває стоячі хви..
  ЗНИЖКИ: 614 грн. -11% 546 грн.
 • Акустичний поролон Пила - це ідеальний варіант багатофункціональної акустичної панелі, виготовленої з повністю безпечного для здоров'я людини акустичного поролону. Поролон виготовляється з пінополіуретану, який не містить токсичних і шкідливих компонентів, при його виробництві не використовуються фр..
  ЗНИЖКИ: 77 грн. -11% 69 грн.
 • Щоб поліпшити акустику приміщення, довівши її до досконалості, необхідно в приміщенні встановити акустичні панелі, які зможуть коректувати звук, а також поглинати відлуння і шумові ефекти. Акустичний поролон Пила прекрасно підійде для такої мети. У поєднанні з іншими моделями акустичного поролону, а..
  ЗНИЖКИ: 348 грн. -11% 310 грн.
 • Якщо ви незадоволені акустикою свого приміщення, вас не влаштовує звук, значить необхідно провести його акустичну корекцію. Ідеальний спосіб усунути сторонні шуми, стоячі хвилі і флатер-відлуння, усунути реверберацію і поліпшити розбірливість мови - це встановити акустичні панелі. Акустичний поролон..
  ЗНИЖКИ: 696 грн. -11% 619 грн.
 • Високоефективний звукокоррекціонний і звуковбирний поролон Ecosound Пила. Поролон виробляється з пінополіуретану, який не містить токсичних і шкідливих компонентів, при його виробництві не використовуються фреони. Тому він повністю безпечний і гіпоалергенний. Дана модель поролону виробляється в плит..
  ЗНИЖКИ: 88 грн. -11% 78 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Пила - це ідеальний варіант акустичної панелі, щоб поліпшити акустику в приміщенні, а також усунути сторонні шуми і луну. Даний поролон дозволяє досягти оптимального рівня реверберації в приміщенні, за рахунок створення контролю над мимовільними звуковими відображеннями. ..
  ЗНИЖКИ: 355 грн. -11% 316 грн.
 • Звукокорректірующій акустичний поролону Ecosound Пила чорного кольору використовується для поліпшення акустики приміщень, поглинання шумових ефектів і корекції звуку, роблячи його більш якісним і об'ємним. Також даний поролон дозволяє домогтися більш високого рівня розбірливості мови. Його встановлю..
  ЗНИЖКИ: 710 грн. -11% 632 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Пила - це оптимальне рішення поліпшення акустики приміщень, корекції звуку, поглинання шуму і луни. Особливість форми даної моделі поролону, у вигляді пилки, дозволяє максимально знизити рівень шумових ефектів в приміщенні, а також зробити звук більш якісним, а..
  ЗНИЖКИ: 88 грн. -11% 78 грн.
 • Ecosound Пила - це акустичний поролон, який використовується в приміщеннях для створення ідеальної акустики, шляхом корекції звуку і поглинання луни і шумових ефектів. Встановлюються плити з даного акустичного поролону в професійних студіях звукозапису, в офісних центрах і концертних залах, в приміщ..
  ЗНИЖКИ: 532 грн. -11% 473 грн.
 • Привабливий і при цьому вельми ефективний акустичний поролон Ecosound Пила. Даний акустичний поролон використовується для корекції звуку, поглинання різноманітних шумових ефектів, стоячих хвиль і флатер-луни, а також ефективного усунення реверберації і досягнення ідеальної акустики в приміщенні. Для..
  ЗНИЖКИ: 1064 грн. -11% 947 грн.
 • Практичный акустический поролон Ecosound Пила, классического черного цвета, применяется в профессиональных студиях звукозаписи, на телевидении, радио и кинотеатрах, а также в спортивных залах, тирах, колл-центрах и других местах, где необходимо улучшить акустику помещения, максимально уменьшив урове..
  ЗНИЖКИ: 133 грн. -11% 118 грн.
 • Для корекції звуку і поліпшення акустики приміщень ідеально підійде акустичний поролон Ecosound Пила. Він має розмір 100 см х 100 см і товщину 5 см, а також класичну забарвлення чорного кольору. Даний поролон забезпечує поглинання шумових ефектів і корекцію звуку, доводячи його до ідеального стану. ..
  ЗНИЖКИ: 632 грн. -11% 562 грн.
 • Високоефективний і при цьому дуже стильний акустичний поролон Ecosound Пила чудово впоратися з поліпшенням акустики приміщення, при цьому усунувши всі непотрібні, сторонні шуми і луну. Даний поролон має поверхню пилкоподібної форми, завдяки якій відбувається перетворення звукової енергії в теплову. ..
  ЗНИЖКИ: 1264 грн. -11% 1125 грн.
 • Оригінальний акустичний поролон чорного кольору Ecosound Пила ефективно використовується для поліпшення акустики, дозволяючи максимально зменшити рівень шумових ефектів і провести корекцію звуку. Завдяки своїй формі, він трансформує звукову енергію в теплову, ефективно розсіюючи акустичні коливання...
  РОЗПРОДАЖ! 158 грн. -25% 119 грн.
 • Багатофункціональний акустичний поролон чорного кольору Ecosound Пила. Даний поролон використовується для поліпшення акустики приміщення, усунення сторонніх шумів і луни, а також для досягнення оптимального рівня реверберації. Відмінною особливістю даної моделі є її поверхню пилкоподібної форми, зав..
  ЗНИЖКИ: 843 грн. -11% 750 грн.
 • Сучасний акустичний поролон Ecosound Пила чорного кольору. Поролон виробляється з якісного, безпечного акустичного всепенного поліуретану, повністю гіпоалергенного за своїми якостями. Даний акустичний поролон широко використовуються в цілях корекції звуку, поліпшення його якості і поглинання шумових..
  ЗНИЖКИ: 1686 грн. -11% 1501 грн.
 • Акустичний поролон чорного кольору Ecosound Пила використовується в професійних студіях звукозапису, на телебаченні, радіо і кінотеатрах, а також в спортивних залах, тирах, колл-центрах та інших місцях, де необхідно поліпшити акустику приміщення, зменшити рівень шумових ефектів, зробити звук високої..
  РОЗПРОДАЖ! 210 грн. -25% 158 грн.
 • Акустичний поролон з міцного, що не горючого матеріалу Ecosound піраміда ідеальне рішення для приміщень, де потрібна корекція звуку. Дана панель має розмір 40 мм 1х1м, колір чорний графіт. Застосовується для боротьби з ранніми відображеннями звуку, а також реверберацией високих і середніх частотах. ..
  ЗНИЖКИ: 511 грн. -11% 455 грн.
 • Ecosound Піраміда - це акустичний поролон чорного кольору, який в даній моделі представлений у вигляді панелі розміром 200см х 100см, при товщині 40мм. Оригінальна форма поверхні, у вигляді пірамід, дозволяє максимально поліпшити акустику приміщення, коригувати звук, а також поглинати сторонні шумов..
  ЗНИЖКИ: 1022 грн. -11% 910 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Піраміда допоможе вам поліпшити акустику приміщення, провести корекцію звуку, а також позбутися від шуму і луни. Особливість поверхні даної панелі, виконаної у вигляді піраміди, дозволяє максимально знизити рівень шумових ефектів в приміщенні, а також домогтися..
  ЗНИЖКИ: 129 грн. -11% 115 грн.
 • Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  ЗНИЖКИ: 700 грн. -11% 623 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 50 мм-підставу 10 мм, піраміда 40мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  ЗНИЖКИ: 627 грн. -11% 558 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 50 мм-підставу 10 мм, піраміда 40мм. Довжина 2 метри, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокор..
  ЗНИЖКИ: 1254 грн. -11% 1116 грн.
 • Акустична панель піраміда 70 мм. Mini 50x50 см. Є звукопоглинальним матеріалом, який призначений для створення акустичного комфорту в приміщенні. Акустичні панелі на основі акустичного поролону мають низькі звукоізоляційні властивості і не схильні до вицвітання, що говорить про те, що акустичні пан..
  ЗНИЖКИ: 214 грн. -11% 190 грн.
 • Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  ЗНИЖКИ: 924 грн. -11% 822 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 70 мм-підставу 10 мм, піраміда 60мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  ЗНИЖКИ: 853 грн. -11% 759 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 70 мм-підставу 10 мм, піраміда 60мм. Довжина 2 метри, ширина 1 метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокор..
  ЗНИЖКИ: 1706 грн. -11% 1518 грн.
 • Акустична панель піраміда 90 мм. Mini 50x50 см. Розроблена з екологічно чистих матеріалів грає роль звукопоглинального і контролюючого елемента в акустичної корекції приміщення. Акустичні панелі здатні вести контроль в діапазоні середніх і високих звукових частот над часом реверберації і мимовільни..
  ЗНИЖКИ: 308 грн. -11% 274 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 120 мм-підставу 20 мм, піраміда 100мм. Довжина 1метр, ширина 1метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон пірамід..
  ЗНИЖКИ: 1606 грн. -11% 1429 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 90 мм-підставу 15 мм, піраміда 75мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний поролон піраміда-звукокорр..
  ЗНИЖКИ: 1235 грн. -11% 1099 грн.
 • Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Акустична панель піраміда 100 мм. Mini явно має низькі шумоізоляційні властивості, але на даному етапі, акустичні панелі з пінополіуретану починають набирати нові і нові обороти. Склад і якість збірки матеріалів акустичної корекції змінює..
  329 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 100 мм-підставу 15 мм, піраміда 85мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір сірий. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокоррекціонн..
  ЗНИЖКИ: 1600 грн. -11% 1424 грн.
 • Акустична плита з пенополеурітан 100 мм-підставу 15 мм, піраміда 85мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокор..
  ЗНИЖКИ: 1445 грн. -11% 1286 грн.
 • Акустична панель піраміда XL 120 мм. 120 х 60 см. Є прикладом акустичного матеріалу, використовуваного при акустичної корекції приміщення і його дизайнерського оформлення з виявленням подальшої користі. Акустичні панелі мають дуже масивну варіацію вибору, як між формами так і між квітами наших акус..
  580 грн.
 • Акустична панель піраміда XL 120 мм. 120 х 60 см. Є прикладом акустичного матеріалу, використовуваного при акустичної корекції приміщення і його дизайнерського оформлення з виявленням подальшої користі. Акустичні панелі мають дуже масивну варіацію вибору, як між формами так і між квітами наших акус..
  1153 грн.
 • Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Акустична панель піраміда 120 мм. Mini має те ж саме призначення що і інші акустичні панелі, дозволити людям брати верх над жахливою акустикою приміщення де проживає молода людина. Завдяки постійній наявності всіх товарів-наші фахівці з..
  355 грн.
 • Акустичні панелі піраміди були створені спеціально з кращих акустичних матеріалів для наших споживачів, винятком не стала і наша улюблениця, акустична панель піраміда S 30 мм. Прямим призначенням акустичних панелей є вирівнювання частотної характеристики до оптимального рівня, в чому їй із задоволе..
  ЗНИЖКИ: 122 грн. -11% 109 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  299 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  598 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  74 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  399 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  798 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  99 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  428 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  856 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  107 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  471 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  942 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  128 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  514 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  1028 грн.
 • Бордовий акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля використовується в поєднанні з бас пастками, і іншими акустичними дифузорами, а також додатковою звукоізоляцією приміщення, в концертних залах, офісний центрах, студіях звукозапису, на радіо і телебаченні, а також в інших приміщеннях, де необхідно..
  660 грн.
 • Звукопоглинальний і звукокоррекціонний акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля фіолетового кольору. Поролон виробляється з негорючого пінополіуретану, який не містить токсичних і шкідливих компонентів. Дана модель поролону виробляється в плитах розміром 100 см х 100 см і заввишки 2 см. Використо..
  660 грн.
 • Високоефективний негорючий акустичний поролон Ecosound Хвиля чорного кольору. Даний акустичний поролон використовуються в технічних і виробничих приміщеннях, а також в професійних студіях звукозапису, дикторских кабінках і кінотеатрах, офісах і call-центрах, на радіо і телебаченні. Він дозволяє змен..
  660 грн.
 • Високоефективний негорючий акустичний поролон Ecosound Волна бордового кольору ідеально справляється із усуненням сторонніх шумових ефектів, автоматично встановлює оптимальні налаштування середніх та високих частот, а також усуває реверберацію та первичні відображення. Коефіцієнт звукового поглинанн..
  1320 грн.
 • Для того щоб домогтися гарної акустики приміщення, необхідно правильно підібрати акустичні компоненти, які зможуть проводити корекцію звуку і поглинати шумові ефекти, доводячи акустику приміщення до досконалості. Акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля фіолетового кольору підійде для такої мети...
  1320 грн.
 • Якщо вам необхідно домогтися максимально якісного рівня звуку, більш розбірливою мовлення, позбутися від непотрібних шумів і луни, акустичний поролон Ecosound Хвиля ідеально підійде для цих цілей. Даний поролон відноситься до негорючих типам акустичного поролону. Застосовувати його можна в студіях з..
  1320 грн.
 • Ефективний акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля. Даний поролон використовується для корекції звуку, поглинання різноманітних шумових ефектів і луни, усунення реверберації і досягнення більш високої якості акустики приміщень. Для більшого ефекту акустичний негорючий поролон краще використовува..
  930 грн.
 • Негорючий акустичний поролон Ecosound Хвиля кольору чорний графіт. Використовується в приміщеннях для корекції звуку, поліпшення його якості, а також для зниження і поглинання шумових ефектів. Даний поролон дозволяє добитися ідеальної акустики приміщення, забезпечує бездоганне звучання та максимальн..
  930 грн.
 • Акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля бордового кольору з хвилеподібною формою поверхні. Поролон використовується в приміщеннях для усунення сторонніх шумових ефектів і луни, для досягнення оптимізації реверберації і створення ідеальної акустики. За допомогою акустичного поролону Хвиля ви змож..
  1860 грн.
 • Високоефективний акустичний поролон Ecosound Хвиля - це негорючий поролон, який має хвилеподібну форму поверхні, товщиною 3 см. Він прекрасно справляється з корекцією акустики приміщень, дозволяючи домогтися максимально якісного рівня звуку і позбутися від шумових ефектів. Даного типу поролон викори..
  1860 грн.
 • Акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля має хвилеподібну форму поверхні, яка дозволяє добитися ідеальної акустики приміщення, забезпечує бездоганне звучання та максимальної розбірливості мови. Використовується акустичний поролон Хвиля, в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і..
  1860 грн.
 • Практичний і візуально стильний акустичний поролон Ecosound Хвиля бордового кольору з оригінальною хвилеподібною формою поверхні. Даний поролон активно використовується в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Завдяки да..
  930 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля, використовується як акустичний поролон для звукопоглинання в технічних приміщеннях, дизель генераторах, виробничих приміщеннях - там де треба зменшити рівень шуму, відкоригувати рівень реверберації до норм, а так само для студійних приміщень, дикторских і вокальних кабінах, д..
  340 грн.
 • Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  103 грн.
 • Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  147 грн.
 • Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  194 грн.
 • Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  93 грн.
 • Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  116 грн.
 • Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  146 грн.