Як зробити звукоізоляцію в квартирі

  • 02 серпня 2020 20:44:48
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1518
  • 0

У сучасному урбаністичному світі дуже часто виникає питання - як зробити шумоізоляцію в квартирі. У даній статті ми розглянемо найбільш ефективні рішення і сучасні звукоізоляційні матеріали для вирішення даного завдання.

Ви напевно вже стикалися з тим, що сусіди сильно галасливі, сигналізація у автомобілів у дворі сильно голосні і вібрації, що створюються громадським транспортом просто не дають Вам нормально виспатися? Адже всі ці постійні шуми негативно позначаються на психічному стані мешканців і сильно шкодять комфортному проживанню та відпочинку після напруженого робочого дня. Ну і як же поліпшити звукоізоляцію в Вашій квартирі - це найбільш актуальне питання не тільки у щасливих власників новобудов, а й стає «каменем спотикання» у власників «хрущовок». Шумоізоляція квартир - це сильну нестачу квартир.

Як зробити звукоізоляцію у власній квартирі - щоб попрощатися з шумами і вібраціями з зовнішнього світу? У даній статті ми постараємося розписати всі найпопулярніші матеріали , які допоможуть Вам, позбудеться від шумів перегородок, під'їздів, сусідів і вулиці. Будемо розглядати ізоляцію шумоізоляцію стель, стін і головні переваги «плаваючого» статі.

Найпоширеніші умови низької шумоізоляції квартири це: наявність характерних пустот і щілинних дефектів в стінах квартири, наявність «веселих» і галасливих сусідів. Як недорого зробити шумоізоляцію в квартирі якісно і назавжди при цьому отримати гідний результат? Експерти нашої компанії підготували для Вас інформацію, завдяки якій ви зможете виходячи з власного бюджету і потреб побороти цю проблему.

Звукоізоляція в квартирі. Які матеріали краще вибрати?

Яка звукоізоляція краще? Це складний і в той же час персональне питання, підходити до якого необхідно ретельно. Ефективність майбутньої шумоізоляції залежить від того який варіант буде обраний: «плаваючий» підлога, безкаркасні облицювання приміщення або ж каркасне оформлення. Ну і найголовнішим буде це, звичайно ж, матеріали шумоізоляції квартири.

Шумоізоляція за допомогою мінеральної вати. Переваги і недоліки.

Мінеральна вата є найдоступнішим матеріалом це і підкуповує. Вартість її невисока і вона здатна запобігти проникненню різних шумів до 95%. Структурні, повітряні шуми, все то їй по плечу. Але є і недоліки ...

Гігроскопічність - один з основних недоліків. Високий рівень гігроскопічності (вологості) знижує на «ні» всі звукоізоляційні властивості мінеральної вати. Тобто, якщо буде в будинку (не дай бог) потім з боку сусідів, акустично властивості мінеральної вати буде відновити практично неможливо. Це звичайно персональний вибір власника, але ринок звукоізоляційних матеріалів для квартири не закінчується тільки лише мінеральною ватою, хоча і остання сильно поширена в будівельних гіпермаркетах.

  • Для досягнення максимального ефекту необхідно буде кілька шарів мінеральної вати, що значно буде займати житловий простір квартири.
  • Використання мінеральної вати це бюджетний варіант, але не зовсім практичний.

Відносно інших недоліків мінеральної вати можна віднести і емісію волокон, що сильно позначається на самопочутті дітей, алергіків. Даний матеріал не є гіпоалергенним.

Шумоізоляція за допомогою коркових покриттів. Переваги і недоліки.

Шумоізоляція в квартирі за допомогою коркових покриттів це, перш за все вибір в сторону екологічно чистих матеріалів, які більш вологостійкі щодо мінеральної вати. Так само мають приємний дизайн і не схильні до появи на покриттях цвілі.

До основних недоліків можна віднести:

  • Вигорання за умови потрапляння сонячних променів;
  • Значна чутливість до механічних пошкоджень панелей;
  • Вартість даних панелей.

Сучасний ринок звукоізоляційних матеріалів - краще рішення для забезпечення захисту від шумів і вібрації!

Сучасний ринок звукоізоляційних матеріалів України досить насичений і вже склалися деякі переваги. Але що наші співвітчизники використовують при звукоізоляції шуму? Загальні вимоги до матеріалів для звукоізоляції:

  • Ефективність. Максимальним вимога до таких матеріалів є - високий рівень шумоізоляції і мінімальний «форм-фактор» (обсяг).
  • Вартість матеріалів. Людина, яка хоче зробити ефективну шумоізоляцію в квартирі повинен, перш за все, керуватися не вартістю, а доступністю. Дешева вартість точно не зробить звукоізоляцію ефективною.
  • Екологічність. Панелі повинні бути високо технологічними. Такі панелі не здатні нашкодити здоров'ю людей проживають в квартирі, тваринам і навколишньому середовищу.
  • Практичність використання. Простота монтажу даних панелей і естетичність.

Наші фахівці пропонують організовувати звукоізоляцію в квартирі за допомогою використовувати акустичні плити ECOSOUND MACSOUND PROF або акустичний поролон з нашого каталогу. Якість даних матеріалів було підтверджено безліччю випробувань і практик застосування в квартирах і спеціалізованих приміщеннях.

Шумоізоляція стін в квартирі або приміщенні.

Як зробити шумоізоляцію стін в квартирі? Для цих цілей можна використовувати наступні варіанти:

Практика показує, що найбільш ефективним є використання гіпсокартонних конструкцій: ДСП, ОСБ зі спеціалізованим звукопоглощающим наповненням. Дана методика дозволить не тільки знизити шуми в квартирі, але і дозволить вирівняти стіни.

Шумопоглинаючі матеріали в рулонах або плити це хороший варіант, коли немає можливості зібрати каркасну конструкцію. Вони легко кріпляться на стіну за допомогою спеціалізованого клею.

Ми настійно рекомендуємо Вам, перед тим, як організовувати шумоізоляцію в квартирі визначиться з бюджетом і подумати над тим, скільки ви готові пожертвувати квадратних метрів в приміщенні. Так само необхідно зрозуміти, що є головним джерелом шуму і занепокоєння у Вашій квартирі (джерело). Тому що, коли джерелом вашого дискомфорту є сусіди, то можна обійтися малою кров'ю і провести шумоізоляцію конкретної стіни. Ситуації бувають різними, і іноді може знадобитися комплексне вирішення проблеми.

Звукоізоляційні конструкції, виконані в каркасі

Як правильно зробити шумоізоляцію стін в квартирі за допомогою спеціалізованих каркасних конструкци:

  • Використання герметика для обробки щілин.
  • Використання виключно еластичних кріплень які не будуть провідниками вібрацій.
  • Конструкція повинна бути максимально товстої.
  • Конструкція повинна бути заповнена на 100% листовими шумопоглинаючими матеріалами по всій глибині конструкції.
  • Склопакети та двері з дверними отворами повинні бути виконані тільки з якісних матеріалів і з певним рівнем шумоізоляції.
  • Так само необхідно ізолювати побічні джерела шумів і вібрації: Труби, Вентиляція, системи опалення. Але рекомендуємо Вам попередньо узгодити дані роботи з профільними службами та керуватися будівельними нормами.

Як поліпшити звукоізоляцію в квартирі своїми руками? Сучасні технології дозволяють виробляти звукоізоляційні матеріали такої якості і зручності використання, що в принципі ви можете самостійно провести монтаж в своїй квартирі. Але якщо у вас більш глобальні плани на проведення комплексної шумоізоляції рекомендуємо Вам, звернеться до професіоналів.

Як зробити шумоізоляцію стелі у власній квартирі?

Найпоширенішою проблемою є сусіди зверху, які люблять пошуміти і порушити Ваш комфорт і відпочинок. Але можливо і ваші сусіди зверху незадоволені своєю ізоляцією. Проблема криється з досить низькою ізоляції міжповерхових перекриттів багатоквартирних житлових приміщень. Не варто вдаватися в конструкційні особливості сучасного житла, простіше здійснити персональну звукоізоляцію стелі.

Яка ефективність стельових звукоізоляційних конструкцій?

Так само хочемо повідомити наших читачів, що так звані «звукоізоляційні натяжні стелі» - це всього лише маркетинговий хід, ніякої функціональності вони в собі не несуть. Як зробити повноцінну звукоізоляцію стелі? Якщо Вас турбує декоративна складова і необхідна звукоізоляція то можна обійтися листовим звуковбирний матеріалом, який з лишком буде виконувати свою функцію. Якщо необхідно кардинальне рішення, яке захистить вас від шумів, звуків і вібрацій то знадобиться каркасна конструкція з гіпсокартону, яка буде інсталюватися за допомогою металевих профілів. Така конструкція повинна бути наповнена звукоізоляційним матеріалом на 100% з підвищеною щільністю з віброізоляційна підвісними кронштейнами.

Як би парадоксально звучить, але найефективнішим рішенням для шумоізоляції вашого стелі є міра прийнята Вашим сусідом зверху. І цим рішенням є «плаваючий» підлога. Але більшість жителів нашої країни не допускають цього рішення, тому як їх це хвилює найменше.

Як зробити шумоізоляцію статі в квартирі?

Звукоізоляція підлоги в квартирі необхідна, в разі якщо джерелом Вашого дискомфорту є шуми і вібрації, що видаються з нижніх поверхів. Найчастіше джерелом є магазин, кафе або інше нежиле приміщення. Якщо ж ви турбуєтеся про комфорт ваших сусідів знизу, то дане рішення буде оптимальним.

«Плаваючий» підлога з бетонною стяжкою. Оптимальне вирішення.

Як зробити шумоізоляцію статі? Наші фахівці рекомендують використовувати технологію «плаваючого» статі. Якщо проводиться кардинальний ремонт, чистової, то максимальної звукоізоляції можна домогтися, використовуючи технологічну укладку шумопоглащающій матеріалів на плити перекриття і вже поверх даних матеріалів заливати стяжку, яка вирівнює ваш підлогу. Важливо! Дана стяжка не повинна бути пов'язана з іншими будівельними матеріалами, використовуваними при будівельних роботах.

«Плаваючий» підлога на лагах

Коли немає можливості проводити повномасштабні роботи з лиття стяжки, ми рекомендуємо використовувати «плаваючий» підлога на лагах. Такі лаги кріпляться за допомогою спеціалізованих віброкрепежах, а простір повинен бути наповнений спеціальним віброізоляційна матеріалом.

Сподіваємося що даний матеріал був корисний для Вас і допоміг добитися того ефекту по шумоізоляції вашої квартири, який ви хотіли.

 
Залишити відгук ↓
 
Відгуків ще не було.