Якщо ви не живете в усадженому деревами будинку далеко від сусідів, вам може бути важко побути в тиші. Особливо в місті! Незалежно від того, високі у Вас доходи чи ні, ось кілька ідей для звукоізоляції квартири.
Всі звуки поширюються із запаморочливою швидкістю і прослизають в усі можливі порожнини, щоб досягти ваших барабанних перетинок. Ось чому їх так складно усунути повністю. Одне з рішень - використовувати акустичний герметик у вигляді силікону, щоб ізолювати простір. Наносите його навколо вікон, вимикачів світла, дверних коробок, молдингів і підстав стельових світильників, а також у всіх тріщинах. Навіть в приміщеннях, які здаються занадто маленькими, щоб пропускати звук. Краще мати занадто багато, ніж нічого.
Текстиль може зіграти свою роль в звукоізоляції. Чим товщі, м'якше і текстуровані вона буде, тим більше вона буде здатна поглинати вібрації, які надходять в кімнату. Наприклад, ви можете закрити вікна щільними шторами від стіни до стіни і від підлоги до стелі. Встановіть килим по всій поверхні підлоги або просто покладіть затишний килимок у підніжжя ліжка. Або накрийте дивани десятками об'ємних подушок. Ці ідеї декору не тільки красиві, але і приглушують сторонні звуки в кімнаті.
Щоб заблокувати звуки, немає нічого кращого, ніж ставити перешкоди проникаючого звуку. Одне з найпростіших дій - покрити стіни. Як? "Або що? Це можуть бути рами для картин, полки або настінні прикраси. Не бійтеся ех встановлювати! Крім того, це модний тренд цього року. Ви також можете встановити книжкову шафу (або декілька!), Який проходить уздовж стіни, і прикрасити його книгами та прикрасами всіх видів. Деякі люди навіть оббивають двері або стіну тканиною, піною і гудзиками. Що дає шикарний ефект ... і звукоізоляцію!
Меблі, така як дивани, ліжка або комоди, схильна до вібрації. Таким чином, вони допомагають розсіювати шум в кімнаті. Те ж саме і з великою побутовою технікою. Переконайтеся, що вони зовсім не стосуються стін.
Акустичні панелі спеціально розроблені для поглинання звуку. Більшість з них також оброблено для захисту від вогню. Їх встановлюють між гіпсокартоном стін. Тому це не банальний ремонт! Ціни на акустичні панелі відрізняються і доступні сім'ям з будь-яким достатком. Звичайно чим більше ви їх встановіть, тим ефективніше вони будуть.
Покриття існуючої стіни гіпсокартоном, як правило, менш витратний варіант, ніж установка акустичних панелей. І вони можуть добре поглинати звукові коливання. Їх купують у вигляді гіпсокартону під фарбування, що є найбільш доступним варіантом. Ви також можете створити цю подвійну стіну з цегли або додавши фактурні панелі. Це дуже модно, і кожен знайде щось для себе!
Багато людей, що живуть в квартирі або в таун-хаусі, не люблять чути своїх сусідів, які живуть над ними. І не завжди є можливість попросити їх ходити в тапочках. В цьому випадку треба вжити заходів: встановити підвісну стелю. Йдеться про створення стелі під першим стелею, залишаючи простір між кожним з них. Таким чином, створений зазор буде служити звукопоглотітелем. Зайшовши в наш каталог , ви знайдете все необхідне для його створення. Однак є і зворотна сторона: підвісна стеля змусить вас втратити кілька сантиметрів висоти в кімнаті.
Також можна утеплити стіни звукоізоляційній ватою. Зазвичай вам потрібно запросити професіонала, який встановить її вам в стіни. Також є можливість розкрити існуючі стіни і встановити їх самостійно. Але рекомендуємо здійснювати установку мінеральної вати в момент самого ремонту.
Є першокласні вікна і двері, які дозволяють зменшити зовнішні звуки на кілька децибел. Вони зроблені з щільних і важких матеріалів. Коштують ці вироби недешево, але іноді спокій безцінний!
Сподіваюся, ви знайдете ці поради корисними, і дозволить вам повною мірою насолодитися своїм будинком. Хай буде з вами світ!