Як зробити генератор тихіше?

  • 08 листопад 2022 13:00:38
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 24490
  • 0

Що робити, якщо ви просто не бажаєте чути шум, не вимкнувши генератор? Що ти можеш зробити? У цій статті ми поговоримо про те, як заглушити генератор?

Так можна позбутися шуму, не вимикаючи генератор. У будь-якому випадку, тепер давайте перейдемо до теми, не гаючи часу:

Що потрібно знати перед вимкненням генератора

Перед тим, як перейти до місії з вимкнення генератора звуку. Потрібно з'ясувати, що викликає шум у генераторі?

Є багато причин, чому генератор шумить. І як тільки ви з'ясували проблему, ви можете почати думати про рішення.

1. Перевірити звукоізоляцію генератора

Перше, що ви можете зробити, щоб змусити генератор працювати тихіше, це вимкнути його. Також звукоізоляція генератора не така складна, як здається.

Як можна спробувати зі звуконепроникним корпусом генератора. Ви також можете скуштувати інші способи.

Крім того, звуконепроникний бокс вам дуже допоможе. Як можна легко покласти генератор в коробку і взяти його з собою в подорож. Ви також можете використовувати прогумовані килимки для генератора для зменшення вібрації.

Або ви можете накрити генератор (наприклад, кожухом або шторами звуконепроникними), коли вас немає вдома. І найголовніше, він здатний значно знизити рівень шуму.

Коротше кажучи, що кращі методи звукоізоляції ви застосуєте до свого генератора, тим менше шуму ви отримаєте.

2. Змінити розташування генератора

Наступне, що потрібно враховувати, це розташування генератора. Якщо ви залишитеся поряд із генератором. Тоді, звичайно, ви почнете боротися із шумом.

Але якщо поставити його кудись подалі, то звук буде набагато слабшим. Проте це не реальне рішення - змусити генератор працювати тихіше. Але добре, що це працює. Ви можете поставити генератор у дворі. Тож це вас більше не потурбує. Але звук може потурбувати сусідів, і вони можуть роздратуватися на вас. А ви цього не хочете. Тож краще шукати довгострокове рішення.

Ви також можете розмістити генератор у приміщенні на відкритому повітрі та звукоізолювати вікна та двері.

Крім того, необхідно приділити пильну увагу поверхні. Якщо поставити на металеву поверхню. Тоді він сильно вібруватиме, а також видаватиме більше шуму. Натомість поставте його на поверхню, яка діє як підсилювач.

Крім того, переконайтеся, що ви уникаєте хитких поверхонь. Так як вібрація може призвести до падіння генератора з поверхні, і тоді вам доведеться вирішувати іншу проблему.

3. Який рівень потужності вашого генератора?

Якщо для вас найважливіше безшумне середовище, тоді вам доведеться вибрати менш потужний .

З іншого боку, якщо ми говоримо про генераторні установки, ну, вони зазвичай потужніші за інші. Тому що основне завдання – генерувати багато енергії. Навіть за великої потужності вони також виробляють високий рівень шуму порівняно з нижчим .

4. Яка технологія використовується у вашому генераторі?

Якщо генератор зроблено за новими технологіями. Тоді він матиме слабший звук порівняно зі старими генераторами. Однак це станеться лише в тому випадку, якщо виробник генератора подбав про шум.

Навіть ви можете звернути увагу на еко-режими, які виробляють менше енергії і в цілому допомагають знизити шум генератора.

Як зробити генератор тихіше?

Тепер, коли ви закінчили вивчення методів надання першої допомоги та з'ясували, що викликає шум у генераторі. Настав час поговорити про те, як ситий по горло генератором, щоб ви могли отримати безшумне середовище.

Отже, ми починаємо:

1. Спробуйте встановити дефлектори звуку

Перше, що ви можете спробувати, це встановити звуковідбивачі . Але у вас може виникнути питання, що таке звуковідбивач ?

Простими словами можна сказати, що дефлектор – це пристрій, який зазвичай використовуємо для інвертування шляху звуку. Це допомагає відбивати шум з вашого місця розташування в інше місце.

Але дефлектори звуку не допоможе вам заглушити генератор. Але це, напевно, допоможе вам змусити зменшити шум в околицях, де ви тримали генератор. В результаті ви зможете провести час у тиші та спокої.

Однак це все ще не є правильним рішенням. Тому що ми не вносимо жодних змін до оточення генератора для зменшення шуму.

Крім того, цей варіант хороший тим, що це швидкий і простий метод, який ви можете спробувати, і у вас буде достатньо часу, щоб подумати про інше.

2. Зробіть звукоізоляційний корпус для генератора

Наступне, що ви можете спробувати це побудувати корпус для вашого генератора. Це дуже схоже створення звуконепроникного боксу.

Перш ніж розпочати роботу, не забудьте зробити кілька базових вимірювань. Завдяки цьому ви можете легко розмістити генератор над підлогою.

Також для стін боксу можна використовувати дерево, звукоізоляційні панелі, акустичний поролон або цеглу. Плюс ще доведеться зробити вихід для вентиляції.

Крім цегли, звукоізоляційних панелей, акустичного поролону і дерева, ви можете спробувати використовувати який - небудь вогнетривкий ізолятор, щоб зробити коробку. Перевага цього буде в тому, що він буде легшим, а також краще поглинатиме тепло і звук.

Коротше кажучи, ваша головна мета полягає в тому, щоб забезпечити належну вентиляцію генератора. Крім того, переконайтеся, що внутрішня частина боксу не нагрівається. Інакше це зашкодить генератор.

М acsound – матеріал для звукоізоляції шумоізоляції генераторів.

3. Спробуйте перемістити вихлопні труби вертикально

Обертаючи трубки генератора, ви можете досягти великих результатів. Після повороту труб вихлопних горизонтально. Вони почнуть видувати повітря назовні. Крім того, можна спробувати повернути труби вгору. В результаті і шум, і повітря піднімуться, і шуму поменшає.

4. Заміна глушника

Також можна подумати про заміну глушника на генераторі. Як ви вже знаєте, вихлопні труби і двигун створюють дуже багато шуму. Якщо з двигуном нічого не вдієш, то з вихлопною трубою поборотися ще можна.

Перше, що ви можете зробити, це змінити напрямок труб, про що я щойно згадав. Або можна купити глушник більшого розміру. Глушник допомагає зменшити шум звуку. Отже, що більше атенюатор, то менше звуку видаватиме ваш генератор.

5. Подумайте про роздільника

Дефлектор також є відмінним варіантом зменшення шуму генератора. Перегородка діє як корпус генератора, вловлюючи шум усередині коробки. І замаскуйте його так, щоб звук вас взагалі не турбував, проте при ділильному коробі потрібно звернути увагу на систему вентиляції. Інакше це зашкодить генератор.

Крім того, тут хороша сторона полягає в тому, що зробити перегородку не так уже й складно. Це також буде не надто дорого для вас. Незважаючи на те, що на YouTube є багато відеороликів, які допоможуть вам почати роботу.

6. Альтернативи безшумному генератору

Генераторів на ринку чимало. Деякі з них призначені для виробництва більшої потужності та меншого шуму.

Є навіть варіанти, що виробляють багато енергії разом із шумом, проте великі генератори призначені лише для місць, де шум не є проблемою.

Але якщо ви хочете взяти генератор із собою у похід? Тоді вам потрібно купити генератор, який виробляє менше енергії (потужності). Тож проблем із шумом не буде. Але з іншого боку, генератори, які ми використовуємо вдома, мають виробляти достатню кількість енергії. Крім того, вони виробляють більше шуму. Але ви можете зменшити шум, використовуючи багато матеріалів. І шум не буде вам великою проблемою використовуючи матеріал macsound - матеріал для звукоізоляції шумоізоляції генераторів.

 

 

 
Залишити відгук ↓
 
Відгуків ще не було.