Неважливо, скільки вам років, наскільки у вас незграбні руки або якщо у вас повний музичний шум, кожен може грати на гітарі з регулярною практикою. Якщо ви вирішили купити гітару, виберіть ту, яка вам дійсно подобається. Тоді ви будете більш впевнені в тому, що будете регулярно тренуватися і грати. Перед тим як відправитися купувати гітару, гарненько подумайте, якими параметрами вона повинна відповідати, це полегшить вам вибір.
Як і всі, не варто купувати найдешевше, але і найдорожче. Ніколи не знаєш, що не перестанеш ти грати через півроку, а потім шкода, що ти купив гітару за десять тисяч. Крім того, виникає питання, чи хочете ви грати на акустичній або електрогітарі, які аксесуари вам знадобляться і т.д. Все це впливає на кінцеву ціну.
У кожного є свої плюси і мінуси, і спочатку не можна сказати, що краще. Але, безумовно, слід вибирати те, що вам ближче. Залежно від музики, яку ви хочете грати, також виберіть гітару:
Підходить для тих, хто хоче займатися класичною музикою або відвідувати художню школу. У нього широка горловина, на яку натягнуті нейлонові струни. У нинішньому вигляді він існує з 17 століття, і, крім класичної музики, він також в обмеженій мірі використовується в народній музиці. Він походить від гітари в стилі бароко, лютні і віуели.
У порівнянні з попереднім типом, у нього більш вузький гриф і металеві струни. Звук також різкіше і чіткіше. Ідеально підходить для тих, хто хоче вивчити його, щоб грати свої улюблені пісні. І акустика це значно дешевше справа в порівнянні з електричною гітарою, тому що вам не доведеться мати справу з обладнанням або кабелями з ним, наприклад. Якщо ви навчитеся грати на акустиці, у вас не буде проблем з перемиканням на електрику. Ви навчитеся дисципліни, і ви не будете покладатися на обладнання для вирішення своїх недоліків.
На електрогітарі напевно буде набагато зручніше грати новачкам, тому що використовуються більш м'які струни, які не такі вже й жорсткі. Хороший вибір для тих, хто хоче створити групу і, наприклад, кинутися на сцену. Поряд з купівлею гітари вам також знадобиться комбопідсилювач, який посилить звук гітари. Однак перевагою є також те, що можна тренуватися через підключення навушники або без підключення до пристрою і не заважати іншим.
Ви також можете вибрати гітару по висоті. Є розміри 1/4, 1/2, 3/4, 7/8 і 4/4. Розміри гітари взяті з повного розміру 4/4. Гітари меншого розміру не дешевше, як можна було б подумати. В принципі, ціна 1/4 гітари для початківців всіх розмірів знаходиться на одному рівні, але, наприклад, діти гратимуть на них набагато краще.
1/4 гітари
Цей тип гітари дійсно дуже маленький, і звук не дуже виражений. Якщо ви хочете, щоб талановита дитина одного разу став феноменальним гітаристом, добре, щоб його гітара росла разом з ним. Для самих маленьких музикантів є гітари розміром 1/4, відповідні приблизно 4-6-річним дітям зростанням 100-110 см.
1/2 гітари
Полугітари призначені в першу чергу для маленьких музикантів. Розмір 1/2 гітари відповідає приблизно 6-8 річним дітям зростанням 110-130 см.
3/4 гітара
Разом з повнорозмірним він є одним з найбільш вироблених. Для дітей у віці близько десяти років є гітари в три чверті. Розмір гітари 3/4 відповідає приблизно 8-11 річним дітям зростанням 135-150 см. Так що вони ідеально підходять для початківців гітаристів, вперше йдуть у музичну школу.
7/8 гітар
Сім восьма гітара - остання прелюдія до повноцінної великий гітарі. Розмір гітари 7/8 відповідає приблизно 11-13 річним дітям або людям зростанням до 160 см.
Повний розмір 4/4
Підходить для дітей та дорослих. Тут це залежить в основному від зростання, довжини і товщини пальців. Дітям краще почати з гітар меншого розміру, і вони виростуть достатньо, щоб купити велику гітару 4/4. Тепер все, що вам потрібно зробити, це вибрати підходящий інструмент і почати грати.