Методи звукоізоляції

  • 04 січня 2018 16:40:25
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 16124
  • 0

завдання звукоізоляції

Методы звукоизоляции Звукопоглинання і звукоізоляція відрізняються своїми методами перетворення і корекції акустики приміщення. Завданням звукоізоляції є максимально відбити від своєї поверхні акустичну хвилю і мінімально пропустити її через себе. Таким чином і ізолюємо поверхню від проходження акустичної енергії. Це завдання можуть вирішити різні конструкції і матеріали з великою щільністю і спеціальною структурою. Звукоізоляція зможе забезпечити у вашій квартирі тишу і затишок, а при гучної музики або фільмі ви не заважаєте вашим сусідам виспатися.

звукоізолюючі конструкції

Для досягнення потрібного рівня звукового тиску найчастіше одного матеріалу вам може не вистачити. Для цього виготовляють багатошарову звукоізолюючу конструкцію яка складається з шарів матеріалу з різною щільністю і структурою. При переході звукової хвилі через кожну кордон матеріалів вона втрачає свою енергію і послаблюється на своєму шляху. За рахунок цього ви можете зберегти площу приміщення і домогтися ефективної звукоізоляції. Наприклад, в конструкції гіпсокартон - мінеральна вата - гіпсокартон, звукова хвиля яка пройшла через перший лист гіпсокартону буде відбиватися від другого і проходячи через шар мінеральної вати послаблювати свою енергію і не зможе пройти через всю конструкцію далі.

проектування звукоізоляції

Найчастіше звукоізоляцію фахівці прораховують при побудові будівлі таким чином, що б рівень шуму в приміщеннях відповідав стандартам. Для цього потрібно враховувати безліч таких факторів, як:
  • матеріал стін,
  • рівень зовнішнього шуму,
  • рівень шуму в приміщеннях,
  • планування будівлі,
  • наявність джерела вібрації і тд.
У домашніх умовах звукоізоляція стає необхідною, особливо якщо у вас галасливі сусіди або поруч гучне підприємство. Для вирішення таких завдань виконуються роботи з вимірюванням рівня шуму і проектуванням звукоізоляційних конструкцій.

методи звукоізоляції

Методы звукоизоляции Проблема звукоізоляції може бути вирішена декількома методами, які відрізняються своєю вартістю, ефективністю і матеріалами. Для вирішення звукоізоляції в квартирі можливі такі методи:
  • Повна звукоізоляція,
  • Часткова звукоізоляція,
  • Звукоізоляція джерела шуму.

повна звукоізоляція

У тихому приміщенні без сторонніх шумів можуть потребувати студії звукозапису знаходяться в акустично забрудненому місці, радіо і тілі мовні кімнати, офіси. Для задоволення високих вимог звукоізоляції використовують «Повну звукоізоляцію». Встановлюють звукоізоляційні конструкції на стіни стелю і стіл, використовуючи спеціальні важкі двері і вікна. Така процедура дорога але здатна здивувати своєю ефективністю і довговічністю.

часткова звукоізоляція

При настирливому шумі з вулиці або від сусіда не завжди потрібно використовувати повну звукоізоляцію, можна лише ізолювати тільки одну проблемну поверхню і буде отриманий бажаний результат. Цей метод дешевше але захищає тільки від певного джерела шуму. При боротьбі з вібрацією від метро або залізничних колій використовують спеціальні конструкції для підлоги, які зможуть захистити вас від вібрацій проїжджаючого метро під землею.

Звукоізоляція джерела шуму

Іноді найефективнішим методом захисту від шуму є звукоізоляції джерела шуму. Якщо у вас дуже гучне підприємство або клуб в підвалі приміщення, то звукоізоляція джерела шуму буде ефективнішою і набагато дешевше. Віброізоляція джерел шуму і вібрації за допомогою пружних і демпфуючих матеріалів убезпечать працівників від наслідків викликаних впливом постійної вібрації.
 
Залишити відгук ↓
 
Відгуків ще не було.