Панелі з акустичного поролону

Вид: Списком Таблицею

Акустичний поролон - навіщо він потрібен?

Звукоізоляція для студії звукозапису акустичними панелями і бас-пастками з поролону

Звукоізоляція для студії звукозапису панелями і бас-пастками з акустичного поролону

Правильно використані акустичні панелі - опора кожної успішної акустичної корекції.

Останнім часом сучасні підприємці і споживачі стали частіше стикатися з поганою акустикою в різного роду приміщеннях. Ритм сучасного мегаполісу передбачає багатолюдні, галасливі місця проведення дозвілля, в деяких з них акустика грає величезну роль. Наприклад в концертному залі за визначенням потрібно унікальна, скоригована акустична атмосфера, інакше шум з акустичних моніторів спільно з гучною музикою і шумом із залу зіллються в одну єдину какофонію, де рівень акустичної засміченості досягне своєї межі.

Для якісної акустичної корекції і звукоізоляції стін і стель використовують панелі з акустичного поролону. Поєднання цього незамінного елемента з іншими акустичними матеріалами здатне швидко видати бажаний результат і акустична атмосфера приміщення досягне своїх оптимальних параметрів.

Принцип дії акустичного поролону

Акустичний поролон від EcoSound це унікальний пористий матеріал, створений на основі екологічно чистих кадастрових масел. Принцип його дії спрямований на те, що при зіткненні звукової хвилі з каркасом акустичної панелі, звукова хвиля поступово грузне в його пористій структурі, в наслідок чого звукова енергія перетворюється в теплову. Саме завдяки цим властивостям акустичні панелі здатні знизити рівень реверберації в приміщенні до оптимального значення, визначеного за допомогою ряду професійних обчислень, з урахуванням природного людської реверберації.

Рельєфна форма панелі дозволяє:

  • поліпшити характеристики звукопоглинання акустичними панелями,
  • розсіювати звукові хвилі в діапазоні середніх і високих звукових частот.

Поглинає властивість акустичного поролону залежить від:

  • розміру поглинає поверхні,
  • товщини панелі,
  • щільності панелі.

Ми виробляємо панелі різних кольорів, товщин, розмірів і рельєфу з поролону з високою щільністю.