Купити акустичний поролон в Харкові стало швидше і дешевше

Продаємо весь модельний ряд акустичних панелей з акустичного поролону

Наша компанія продає в Харкові акустичний поролон, акустичні панелі і звукоізоляційні матеріали.

Найпопулярніші моделі панелей з акустичного поролону Піраміда і Тетрас у стандартних кольорах в наявності постійно.

Ви можете купити в Харкові акустичний поролон, акустичні панелі, бас-пастки, дифузори і віброкрепеж як в стандартних кольорах, так і за Вашим вибором.

Стандартними для акустичного поролону є кольори:

 • чорний;
 • рожевий;
 • помаранчевий;
 • жовтий;
 • зелений.

Робимо в Харкові шумоізоляцію, звукоізоляцію стін, стель і приміщень в комплексі

Робимо комплексну акустичну корекцію приміщень для досягнення хорошого рівня акустичного комфорту

Так само ми пропонуємо свої послуги в області акустістіческой корекції і звукоізоляції приміщень Харкова і передмістя.

Якщо ви хочете зробити звукоізоляцію стін в Харкові, то ми з допоможемо підібрати оптимальну для Вас схему Звукоізоляції і доставимо Вам матеріали для неї.

Для досягнення оптимального результату ми ж надамо фахівця для авторського дистанційного нагляду.

Приклади наших робіт Ви зможете знайти в нашому портфоліо.

 • Акустична підвісна звуковбирна панель Ecosound Quadro Acoustic Wave Orange. 50мм 1х1м Колір помаранчевий
  Акустичні підвісні звукопоглинальні панелі Quadro Acoustic Wave Orange. Акустичні хмари Quadro Acoustic Wave Orange є одними з найбільш ефективних звукопоглинальних інструментів, що застосовуються в акустичної корекції приміщень. За рахунок унікальних матеріалів, таких як акустичний поролон, даний ..
  От 2987 грн. До 3000 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Ecosound Quadro EcoWave White 53мм 1х1м Колір білий
  Класичні акустичні хмари, універсальні в оформленні приміщень будь-якого формату, екологічно чистий матеріал на ряду з неймовірним дизайном здатні повністю змінити акустику вашого приміщення до невпізнання. У поєднанні з настінними акустичними панелями з тієї ж серії ви зможете створити унікальні м..
  2900 грн.
 • Акустична підвісна звуковбирна панель Ecosound Quadro Wave Orange. 50мм 1х1м Колір помаранчевий
  Акустична підвісна звуковбирна панель Quadro Wave Orange. Акустичні хмари Quadro Wave Orange вирізняються з-поміж своїх аналогів не тільки завдяки яскравому забарвленню, але і завдяки широкому спектру підтримуваних функцій у створенні оптимальної акустичної атмосфери приміщення будь-якого типу і ма..
  От 2987 грн. До 3000 грн.
 • Акустичні панелі Ecosound Chimera Veneer
  Відмінна функціональна акустична панель Ecosound Chimera Ebony & Ivory, ідеально підійде для поліпшення акустики приміщення великої та маленької площі. Панель усуває сторонні звуки, поглинає відлуння і шуми, поліпшує розбірливість мови. Акустичний поролон, дозволяє добитися ідеального звуку, покращ..
  1261 грн. 1300 грн.
 • Акустичні панелі Ecosound Chimera F Veneer
  Панель з натурального дерева і акустичного поролону допоможе зробити приміщення більш функціональним, покращує акустику. Панель усуває сторонні звуки і шуми, завдяки гіпоалергенної і повністю безпечного для здоров'я людини поролону, усувається реверберація. Зроблена панель з якісного акустичного по..
  1261 грн. 1300 грн.
 • Акустичні панелі Ecosound EcoWave Veneer
  Акустична панель Ecosound EcoWave Ebony & Ivory ідеальна для застосування в професійних студіях звукозапису, на телебаченні, радіо і кінотеатрах. Відмінний варіант, коли необхідно поліпшити акустику приміщення. Сучасна панель зменшує рівень шумових ефектів і луни, доводить звук до максимальної якос..
  1300 грн.
 • Акустичні панелі Ecosound Lens
  Нерідко в кінозалах, студіях звукозапису і караоке клубах можна почути спотворений звук відтворення мелодії і тексту. При цьому чується відлуння, шумові ефекти і відчувається вібрація. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Акустичні панелі - відмінне сучасне пристосування..
  654 грн. 735 грн.
 • Акустичні панелі Ecosound Tetras Veneer
  Акустична панель Ecosound Tetras Rosewood коричневого кольору створює максимально об'ємне звучання в приміщенні і розсіює звукові хвилі. Завдяки сучасній панелі можна позбутися від сторонніх шумових ефектів, підняти звук на максимальний рівень якості. Панель покращує розбірливість мови. Застосовуют..
  995 грн.
 • Акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600х20мм black
  Відмінний варіант стельової панелі - це акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600. Розмір ширини плити 20мм, колір чорний. Дані плити дозволять створити в необхідному приміщенні відповідну акустичну атмосферу, значно знизити рівень відбитих хвиль, знижують реверб..
  230 грн.
 • Акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600х20мм gray
  Професійна акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600 мм. Плити акустичні товщиною 20 мм сірого кольору застосовуються в приміщенні будь-якої площі для поліпшення акустики, поглинання луни і шуму. Також при установці підвісних систем поліпшується розбірливість мов..
  230 грн.
 • Акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600х25мм black
  Відмінний варіант стельової панелі - це акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600. Розмір ширини плити 25мм, колір чорний. Дані плити дозволять створити в необхідному приміщенні відповідну акустичну атмосферу, значно знизити рівень відбитих хвиль, знижують реверб..
  280 грн.
 • Акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600х25мм gray
  Професійна акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600 мм. Плити акустичні товщиною 25 мм сірого кольору застосовуються в приміщенні будь-якої площі для поліпшення акустики, поглинання луни і шуму. Також при установці підвісних систем поліпшується розбірливість мов..
  280 грн.
 • Акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600х30мм black
  Відмінний варіант стельової панелі - це акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600. Розмір ширини плити 30мм, колір чорний. Дані плити дозволять створити в необхідному приміщенні відповідну акустичну атмосферу, значно знизити рівень відбитих хвиль, знижують реверб..
  280 грн.
 • Акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600х30мм gray
  Професійна акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600 мм. Плити акустичні товщиною 30 мм сірого кольору застосовуються в приміщенні будь-якої площі для поліпшення акустики, поглинання луни і шуму. Також при установці підвісних систем поліпшується розбірливість мов..
  280 грн.
 • Акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600х50мм black
  Відмінний варіант стельової панелі - це акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600. Розмір ширини плити 50мм, колір чорний. Дані плити дозволять створити в необхідному приміщенні відповідну акустичну атмосферу, значно знизити рівень відбитих хвиль, знижують реверб..
  484 грн.
 • Акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600х50мм gray
  Професійна акустична плита для підвісних стельових систем Ecosound Tetras Strong 600х600 мм. Плити акустичні товщиною 50 мм сірого кольору застосовуються в приміщенні будь-якої площі для поліпшення акустики, поглинання луни і шуму. Також при установці підвісних систем поліпшується розбірливість мов..
  484 грн.
 • Акустичний дифузор-розсіювач Ecosound EcoDIFF foam cream 150мм, 50х50 см колір світлий дуб
  Розсіювачі-дифузори Ecodiff foam cream створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 50 сантиметрів довжина 50 сантиметрів ширина 15 сантиметрів висота. Може використовуватися в си..
  642 грн. 662 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір білий
  Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 білого кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити з..
  1746 грн. 1800 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір венге
  Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір венге. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звуч..
  1746 грн. 1800 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір Сонома
  Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір Сонома. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити зву..
  1746 грн. 1800 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір червоний
  Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 червоного кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабит..
  1746 грн. 1800 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір чорний
  Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 чорного кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити ..
  1746 грн. 1800 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір Шервуд
  Бас пастка Ecosound Bass trap Ecowave wood 1000х500х100 колір Шервуд. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити зву..
  1746 грн. 1800 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір білий
  Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір білий. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання вис..
  2153 грн. 2220 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір венге
  Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір венге. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання вис..
  2153 грн. 2220 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір Сонома
  Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір Сонома. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання ви..
  2153 грн. 2220 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір червоний
  Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 червоного кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучан..
  2153 грн. 2220 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір чорний
  Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 чорного кольору. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання..
  2153 грн. 2220 грн.
 • Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір Шервуд
  Бас пастка Ecosound Bass trap wood 1000х500х150 колір Шервуд. У деяких приміщеннях, таких як студії звукозапису, кінотеатри, бари і ресторани, головним пріоритетом є якість звучання. Завдяки даним бас пасток, ви зможете домогтися потрібної акустики і якості звуку в приміщенні, послабити звучання ви..
  2153 грн. 2220 грн.
 • Бас пастка Ecosound Висота 60 см, сторона 38 см Колір чорний графіт
  Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  729 грн. 819 грн.
 • Бас пастка Ecosound КУБ кутовий 25х25х25 см Колір чорний графіт
  Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  383 грн. 430 грн.
 • Бас пастка Ecosound Пила кутова довжина 0,5 м ширина 25 см Колір чорний графіт
  Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  302 грн. 339 грн.
 • Бас пастка кутова Ecosound Bass trap Sector 1000х250х250 колір чорний графіт
  Кутова бас пастка Ecosound Bass trap Sector 1000х250х250 відмінний варіант для оздоблення стін в приміщенні, де потрібно поліпшити акустику і добитися ідеального звучання без сторонніх шумів. Кутова пастка кольору чорний графіт монтується практично на будь-які поверхні, досить функціональна в експл..
  1113 грн. 1250 грн.
 • Бас пастка кутова Ecosound Bass trap Sector 500х250х250 колір чорний графіт
  Кутова бас пастка Ecosound Bass trap Sector 500х250х250 відмінний варіант для оздоблення стін в приміщенні, де потрібно поліпшити акустику і добитися ідеального звучання без сторонніх шумів. Кутова пастка кольору чорний графіт монтується практично на будь-які поверхні, досить функціональна в експлу..
  556 грн. 625 грн.
 • Комплект Ecosound Пила кутова 3 штуки (16см х 2м) + КУБ 25х25см Колір чорний графіт
  Бас пастки є акустичними поглиначами, які призначені для поглинання низьких частот звукової енергії. Вони широко використовуються в студіях звукозапису, домашніх кінотеатрів та інших приміщеннях. Як і всі звукопоглотители, вони функціонують, перетворивши звукову енергію в теплову в результаті тертя..
  1800 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Blue 25х25см 50мм. Колір синій
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Blue синього кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового по..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Electric blue 25х25см 50мм. Колір темно-синій
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Electric blue темно-синього кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіціє..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Gold 25х25см 50мм. Колір золотий
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Gold золотого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Kelly green 25х25см 50мм. Колір темно-зелений
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Kelly green темно-зеленого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієн..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Light Green 25х25см 50мм. Колір зелений
  Флокированниє акустичні панелі виділяються з основної маси настінних акустичних панелей, а так же панелей з акустичного поролону своїми компактними розмірами і високою функціональністю. Систематичне використання Флокірована панелей спільно з іншими елементами акустичної корекції допоможе вам безсум..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Olive 25х25см 50мм. Колір оливковий
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Olive оливкового кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звуковог..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Orange 25х25см 50мм. Колір помаранчевий
  Оксамитова акустична панель - невеликий, але дієвий елемент акустичної корекції як великих приміщень, так і не великих. Точно певне розташування настінних акустичних панелей при монтажі здатне докорінно змінити акустичну атмосферу на вашій території, особливо якщо ви повсюдно будете використовувати..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Pink 25х25см 50мм Колір рожевий
  Оксамитова акустична панель - невеликий, але дієвий елемент акустичної корекції як великих приміщень, так і не великих. Точно певне розташування настінних акустичних панелей при монтажі здатне докорінно змінити акустичну атмосферу на вашій території, особливо якщо ви повсюдно будете використовувати..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Pink 25х25см 50мм. Колір рожевий
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Pink рожевого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Pistacho 25х25см 50мм. Колір фісташковий
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Pistacho фісташки кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звуково..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Red 25х25см 50мм. Колір червоний
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Red червоного кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звукового п..
  295 грн. 304 грн.
 • Оксамитова акустична панель з акустичного поролону Ecosound Velvet Rose 25х25см 50мм. Колір світло-рожевий
  Професійна акустична панель Ecosound Velvet Rose світло-рожевого кольору з оксамитовим покриттям з високоякісного акустичного поролону. Застосовуються дані панелі в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Коефіцієнт звук..
  295 грн. 304 грн.
 • Акустичний дифузор-розсіювач Ecosound EcoDIFF foam white 150мм, 50х50 см колір білий
  Розсіювачі-дифузори Ecodiff foam white створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 50 сантиметрів довжина 50 сантиметрів ширина 15 сантиметрів висота. Може використовуватися в система..
  642 грн. 662 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound VOLNA-S 30 мм, 50х50см колір чорний графіт
  Акустичні панелі Volna 30 мм. володіють однією з найпопулярніших форм акустичних панелей, призначених для акустичної корекції приміщення. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель Наші акустичні панелі мають масштабний послужний список технічних характеристик, корисних для компле..
  93 грн.
 • Акустичний дифузор-розсіювач Ecosound EcoDIFF foam black 150мм, 50х50 см колір чорний
  Розсіювачі-дифузори Ecodiff foam black створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 50 сантиметрів довжина 50 сантиметрів ширина 15 сантиметрів висота. Може використовуватися в си..
  662 грн. 682 грн.
 • Акустичний екран для мікрофона Ecosound L 50х50 см колір чорний
  Дана панель є спеціальним пристосуванням, яке допомагає записувати різноманітні звуки і сигнали, при цьому ефективно зменшує акустику кімнати. Це досить-таки складна конструкція, яку, за допомогою спеціального кріплення (воно входить в комплект), можна встановити за будь-яким мікрофоном, незалежно в..
  3495 грн. 3603 грн.
  На основі 3 відгуків.
 • Акустична панель Ecosound Tetras Wood Acoustic Picasso 50х50см 50мм
  Акустична панель з оригінальним візерунком Ecosound Tetras Wood Acoustic Picasso розміром 50х50см і товщиною 50мм. Панелі мають високі звукопоглинальні характеристиками, мають високий коефіцієнт звукового поглинання, можуть застосовуватися в приміщеннях будь-якого типу, практично на будь-яких поверх..
  735 грн.
 • Акустичний дифузор-розсіювач Ecosound EcoDIFF foam sonoma 150мм, 50х50 см колір Сонома
  Розсіювачі-дифузори Ecodiff foam створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 50 сантиметрів довжина 50 сантиметрів ширина 15 сантиметрів висота. Може використовуватися в системах акус..
  662 грн.
 • Басова пастка Bass trap Ecodiff foam Picasso black 500x500x300 мм колір чорний
  Професійне акустичне обладнання для будь-яких приміщень і поверхонь, це басова пастка Bass trap Ecodiff foam Picasso black. Пастка чорного кольору розмір цільної панелі 500x500x300 мм. Бас пастка має високі звукопоглинальні характеристиками, поглинає низькі частоти звукової енергії. Звучання музичн..
  970 грн. 1000 грн.
 • Басова пастка Bass trap TETRAS WOOD WHITE 1000x500x180 мм колір білий
  Професійна басова пастка Bass trap TETRAS WOOD WHITE 1000x500x180 мм білого кольору. Басова пастка є акустичним пристроєм і слабшає відображену звукову хвилю, яка є невід'ємною частиною формування резонансного режиму. Використання бас пасток в приміщенні допомагає знизити амплітуди і скорочення роз..
  1649 грн. 1700 грн.
 • Басова пастка Bass trap TETRAS WOOD WHITE 500x500x180 мм колір білий
  Професійна басова пастка Bass trap TETRAS WOOD WHITE 500x500x180 мм білого кольору. Басова пастка є акустичним пристроєм і слабшає відображену звукову хвилю, яка є невід'ємною частиною формування резонансного режиму. Використання бас пасток в приміщенні допомагає знизити амплітуди і скорочення розп..
  873 грн. 900 грн.
 • Басова пастка PINDIFF Rock 500х500х200 мм колір білий
  Басова пастка PINDIFF Rock розміром 500х500х200 мм білого кольору, є відмінним, професійних акустичних поглиначів. Басові пастки монтують в приміщеннях будь-якого типу і практично на будь-яких поверхнях. Монтуються легко за допомогою спеціального клею. Бас пастки використовують для поглинання низьк..
  776 грн. 800 грн.
 • Акустична ширма Ecosound Acoustic Pyramid 200х100 Dark Grey
  АКУСТИЧНА ШИРМА ECOSOUND ACOUSTIC PYRAMID 200х100 DARK GREY АКУСТИЧНА ШИРМА ECOSOUND ACOUSTIC PYRAMID 200х100 DARK GREY - це акустична перегородка, робочі боку якої виконані за допомогою акустичного поролону Піраміда з висотою профілю 70 мм. Завдяки геометрії профілю акустичного поролону Піраміда, ..
  10185 грн. 10500 грн.
 • Акустична ширма Ecosound Acoustic Wave 200х100 multicolor
  Акустична ширма використовується для максимального поглинання всебічних голосів і шумів під час робочого дня. Така панель ідеально підійде тим, у кого колеги по роботі розташовані зовсім поруч. Акустичні ширми служать для: акустичної корекції приміщення, зниження рівня шуму, зниження..
  От 9700 грн. До 9900 грн.
 • Акустична ширма для офісних столів колл центрів настільна Ecosound table 1000x400
  Акустичні ширми для офісних столів допомагають: значно зменшити відображення вихідних звуків виходять від робочого місця, що в свою чергу дозволить значно зменшити загальний рівень шуму в приміщенні; очистити від ефекту луни звук голосу співробітника при веденні переговорів за допомогою різних засоб..
  1869 грн. 2100 грн.
 • Акустичний дифузор-розсіювач Ecosound EcoDIFF foam Picasso 150мм, 50х50 см колір чорний
  Розсіювачі-дифузори Ecodiff foam створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 50 сантиметрів довжина 50 сантиметрів ширина 15 сантиметрів висота. Може використовуватися в системах акус..
  730 грн.
 • Комплект акустичних ширм на стіл для колл-центрів Ecosound Pyramid Gray U-TYPE 120х60 см + 60х60 см сірий
  Комплект, професійних акустичних ширм на стіл для колл-центрів та інших спеціальних приміщень. Ecosound Pyramid Orange U-TYPE розміром 120х60 см + 60х60 см сірого кольору. Акустична ширма настільна розроблена нашими фахівцями з якісного, щільного поролону. Встановлюється на будь-яких рівних поверхн..
  5500 грн.
 • Комплект акустичних ширм на стіл для колл-центрів Ecosound Pyramid Orange U-TYPE 120х60 см + 60х60 см помаранчевий
  Комплект, професійних акустичних ширм на стіл для колл-центрів та інших спеціальних приміщень. Ecosound Pyramid Orange U-TYPE розміром 120х60 см + 60х60 см помаранчевого кольору. Акустична ширма настільна розроблена нашими фахівцями з якісного, щільного поролону. Встановлюється на будь-яких рівних ..
  5500 грн.
 • Комплект акустичних ширм на стіл для колл-центрів Ecosound Tetras Green 60х60 см зелений 3 шт.
  Комплект, професійних акустичних ширм на стіл для колл-центрів та інших спеціальних приміщень. Акустична ширма настільна розроблена нашими фахівцями з якісного, щільного поролону. Встановлюється на будь-яких рівних поверхнях або безпосередньо на столі. Має привабливий зовнішній вигляд. Такий вид фу..
  4995 грн.
 • Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Pyramid Orange 1200 х 600 помаранчева
  Настільна акустична ширма з щільного акустичного поролону призначена для офісних столів і виробляє акустичну корекцію. Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Pyramid Orange 1200 х 600 помаранчева, зроблена з щільного, пористого поролону, безпечного для життя людини. Встановлюється на..
  3498 грн.
 • Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Rounded screen 1200 х 600 Чорний Графіт
  Настільна акустична ширма з щільного акустичного поролону призначена для офісних столів і виробляє акустичну корекцію. Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Rounded screen 1200 х 600 Чорний Графіт, зроблена з щільного, пористого поролону, безпечного для життя людини. Встановлюється н..
  3498 грн.
 • Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Tetras Green 600 х 600 зелена
  Настільна акустична ширма з щільного акустичного поролону призначена для офісних столів і виробляє акустичну корекцію. Настільна ширма Ecosound Tetras Green розміром 600 х 600 зеленого кольору, зроблена з щільного, пористого поролону, безпечного для життя людини. Встановлюється на будь-яких рівних ..
  1750 грн.
 • Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Tetras screen 1200 х 600 Чорний Графіт
  Настільна акустична ширма з щільного акустичного поролону призначена для офісних столів і виробляє акустичну корекцію. Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Tetras screen 1200 х 600 Чорний Графіт, зроблена з щільного, пористого поролону, безпечного для життя людини. Встановлюється н..
  3498 грн.
 • Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Trapeze screen 1200 х 600 Чорний Графіт
  Настільна акустична ширма для офісних столів Ecosound Trapeze screen - спеціальна розробка фахівців нашої компанії для тих випадків, коли очікують: високий рівень звукопоглинання акустичної ширми; можливість установки в будь-якому місці стола або іншої рівної поверхні; акуратний зовнішні..
  3393 грн. 3498 грн.
 • Настільна акустична ширма для офісних столів і колл центрів Desktop Acoustic Screen Color U-Type
  Застосування настільної акустичної ширми для офісних столів і колл центрів Desktop Acoustic Screen Color U-Type Настільна акустична ширма призначена для того, щоб: розділити робочий простір; поліпшити акустику робочого місця; поліпшити акустику приміщення; знизити звукову навантаження в приміщенні;..
  3669 грн. 4122 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Manhattan mini. 100 мм 0,6мх0,6м Колір чорний графіт
  Акустична панель Manhattan Mini 100 мм. 60х60 см. Акустичні панелі Manhattan мають висоту профілю в 100 мм. за рахунок чого, здатні ефективніше виконувати покладені на них функції в сфері акустичної корекції. Акустичні панелі бувають різних форм і розмірів, з різним рівнем звукопоглинання, від..
  454 грн. 510 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Manhattan mini. 50мм 50х50см Колір чорний графіт
  Акустичні панелі Manhattan мають висоту профілю в 50 мм. за рахунок чого, здатні ефективніше виконувати покладені на них функції в сфері акустичної корекції. Акустичні панелі бувають різних форм і розмірів, з різним рівнем звукопоглинання, від чого і залежить їх ефективність при подальшій експлуата..
  167 грн. 188 грн.
  На основі 1 відгуків.
 • Акустичний дифузор-розсіювач Ecosound EcoDIFF foam 150мм, 50х50 см колір чорний
  Розсіювачі-дифузори Ecodiff foam створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 50 сантиметрів довжина 50 сантиметрів ширина 15 сантиметрів висота. Може використовуватися в системах акус..
  466 грн. 480 грн.
 • Акустичні панелі Ecosound Pindiff Crater
  Панелі дифузорів не мають нічого спільного з акустичними панелями, робота яких полягає в поглинанні звукових хвиль. Ефект застосування розсіювачів-дифузорів PINDIFF CRATER можна прирівняти до ефекту використання електронного еквалайзера, в якому є функція Surround - об'ємне звучання звуку. Вони роз..
  665 грн. 747 грн.
 • Акустичний розсіювач дифузор Ecosound Tetras diffuser White 53мм 50х50 см колір білий
  Панелі дифузорів не мають нічого спільного з акустичними панелями, робота яких полягає в поглинанні звукових хвиль. Ефект застосування розсіювачів-дифузорів Tetras diffuser можна прирівняти до ефекту використання електронного еквалайзера, в якому є функція Surround - об'ємне звучання звуку. Во..
  674 грн. 757 грн.
 • Акустичний дифузор-розсіювач Ecosound EcoWOOD 135 мм, 60х60 см Світлий дуб
  Розсіювачі-дифузори EcoWOOD створені для розсіювання звукових частот і хвиль. Даний вид панелі ні в якому разі не прирівнюється до шумоізоляційним і акустичним панелям або плитам. Розміри 60 сантиметрів довжина 60 сантиметрів ширина 135 міліметрів. p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height..
  8800 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 10мм 1м х 1м Колір чорний графіт
  Акустичний поролон Ecosound піраміда 10мм 1м х 1м Колір чорний графіт Кращий вибір для поліпшення акустики приміщення, усунення сторонніх шумів і луни - це акустичні плити з пірамідальним покриттям. Оригінальна покриття у вигляді пірамід, дозволяє провести корекцію середніх і високих частот, а тако..
  174 грн. 195 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 15мм 1м х 1м Колір чорний графіт
  Акустична плита з пенополеурітан 15 мм-підставу 5 мм, піраміда 10мм. Довжина 1метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокоррек..
  256 грн. 288 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 15мм 1мх1м Колір сірий
  Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  209 грн. 235 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 20мм 1мх1м Колір сірий
  Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  308 грн. 346 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 20мм 1мх1м Колір чорний графіт
  Акустична плита з пенополеурітан 20 мм-підставу 5 мм, піраміда 15мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорре..
  339 грн. 381 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 25мм 1м х 1м Колір чорний графіт
  Акустична плита з пенополеурітан 25 мм-підставу 5 мм, піраміда 20мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорре..
  389 грн. 437 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 25мм 1мх1м Колір сірий
  Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  338 грн. 380 грн.
  На основі 2 відгуків.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 100мм чорний графіт
  Панель Ecosound рівний 2х1м 100мм чорний графіт з щільного акустичного пінополіуретану має гарні звукопоглинальними параметрами і застосовується в будь-яких приміщеннях де необхідно поліпшити акустику, домогтися гарного, чистого звуку і звучання музичних інструментів. Панель має високий коефіцієнт ..
  3941 грн. 4428 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 10мм чорний графіт
  Професійна акустична панель Ecosound рівний 2х1м 10мм чорний графіт з високим коефіцієнтом звукового поглинання, ідеальний варіант панелі для оздоблення стін і стелі, коли необхідно поліпшити акустику в приміщенні і домогтися якісного, чистого звуку, без сторонніх шумів і луни. Незвичайна структура..
  394 грн. 443 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 20мм чорний графіт
  Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 20мм чорний графіт професійний вид обробки для стін і стелі для будь-якого приміщення де необхідно поліпшити акустику і позбудеться від сторонніх шумів і луни. Поролон має легку вагу і монтується за допомогою самоклейки або спеціального, акрилового клею. Заст..
  789 грн. 886 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 30мм чорний графіт
  Акустична панель з відмінними звукопоглинальними параметрами ідеальний варіант практично для будь-якого приміщення де потрібно акустична корекція приміщення. Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 30мм чорний графіт, має високий коефіцієнт звукового поглинання, легко монтується за допомогою спеціа..
  1182 грн. 1328 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 50мм чорний графіт
  Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 50мм чорний графіт являє собою легкий, структурний матеріал, виготовлений з пінополіуретану. Даний поролон застосовується в приміщеннях будь-якого типу для поліпшення акустики і створення в приміщенні акустично сприятливої обстановки. Зроблено поролон з якісн..
  1970 грн. 2214 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 5мм чорний графіт
  Якщо вам необхідно позбутися від сторонніх шумів і створити максимально ідеальне якість звуку в приміщенні, при цьому не порушивши естетичний вигляд в інтер'єрі. Для досягнення цих цілей, вам необхідно використовувати акустичні матеріали. Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 5мм чорний графіт ід..
  197 грн. 221 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 70мм чорний графіт
  Професійний акустичний поролон Ecosound рівний 2х1м 70мм чорний графіт відмінне рішення обробки стелі і стін щоб поліпшити акустику приміщення, позбутися від стороннього шуму, бурмотіння і інших відображень. Звукопоглинальний матеріал поролону повністю безпечний у використанні, не містить токсичних..
  2758 грн. 3099 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 30мм 1мх1м Колір сірий
  Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  399 грн. 448 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 30мм 1мх1м Колір чорний графіт
  Акустична плита з пенополеурітан 30 мм-підставу 10 мм, піраміда 20мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  422 грн. 474 грн.
  На основі 3 відгуків.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 15мм 1х1м чорний графіт
  Якщо вам потрібно домогтися максимально якісного і більш об'ємного звуку в приміщенні, вам необхідно придбати акустичний поролон Ecosound Пила. Даний поролон в поєднанні з бас пастками і іншим акустичним поролоном, дозволяє максимально якісно проводити корекцію звуку, поглинаючи непотрібні шумові еф..
  206 грн. 232 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 15мм 2х1м чорний графіт
  Дана модель акустичного поролону Ecosound Пила має розмір 200 см х 100 см і товщину 1,5 см. Акустичний поролон призначений максимально поліпшити акустику, зробити більш якісний звук і більш чітку мова, при цьому усунути негативні шумові ефекти і відлуння. Більш ефективно використовувати його спільно..
  413 грн. 464 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 15мм 50х50см чорний графіт
  Високоефективний акустичний поролон Ecosound Пила з коефіцієнтом звукового поглинання 0,75. Розмір даної панелі становить 50 см x 50 см, при товщині 15 мм. Дана панель виготовляється з високоякісного акустичного поролону, який дозволить досягти максимально якісного звуку в приміщенні. Акустичний пор..
  51 грн. 57 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 20мм 1х1м чорний графіт
  Акустичний поролон Ecosound Пила використовується для поліпшення акустики приміщень, поглинання шумових ефектів і корекції звуку, роблячи його більш якісним і об'ємним. Також даний поролон дозволяє домогтися більш високого рівня розбірливості мови. Ідеально підходить акустичний поролон Ecosound Пила..
  247 грн. 277 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 20мм 2х1м чорний графіт
  Для корекції звуку і поліпшення акустики приміщень ідеально підійде акустичний поролон Ecosound Пила. Дана модель акустичного поролону, випускається в панелях розміром 200 см х 100 см, товщиною 2 см, в класичному чорному кольорі. Даний поролон забезпечує поглинання шумових ефектів, усуває стоячі хви..
  488 грн. 548 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 20мм 50х50см чорний графіт
  Акустичний поролон Пила - це ідеальний варіант багатофункціональної акустичної панелі, виготовленої з повністю безпечного для здоров'я людини акустичного поролону. Поролон виготовляється з пінополіуретану, який не містить токсичних і шкідливих компонентів, при його виробництві не використовуються фр..
  61 грн. 68 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 25мм 1х1м чорний графіт
  Щоб поліпшити акустику приміщення, довівши її до досконалості, необхідно в приміщенні встановити акустичні панелі, які зможуть коректувати звук, а також поглинати відлуння і шумові ефекти. Акустичний поролон Пила прекрасно підійде для такої мети. У поєднанні з іншими моделями акустичного поролону, а..
  280 грн. 315 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 25мм 2х1м чорний графіт
  Якщо ви незадоволені акустикою свого приміщення, вас не влаштовує звук, значить необхідно провести його акустичну корекцію. Ідеальний спосіб усунути сторонні шуми, стоячі хвилі і флатер-відлуння, усунути реверберацію і поліпшити розбірливість мови - це встановити акустичні панелі. Акустичний поролон..
  562 грн. 632 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 25мм 50х50см чорний графіт
  Високоефективний звукокоррекціонний і звуковбирний поролон Ecosound Пила. Поролон виробляється з пінополіуретану, який не містить токсичних і шкідливих компонентів, при його виробництві не використовуються фреони. Тому він повністю безпечний і гіпоалергенний. Дана модель поролону виробляється в плит..
  70 грн. 79 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 30мм 1х1м чорний графіт
  Акустичний поролон Ecosound Пила - це ідеальний варіант акустичної панелі, щоб поліпшити акустику в приміщенні, а також усунути сторонні шуми і луну. Даний поролон дозволяє досягти оптимального рівня реверберації в приміщенні, за рахунок створення контролю над мимовільними звуковими відображеннями. ..
  322 грн. 362 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 30мм 2х1м чорний графіт
  Звукокорректірующій акустичний поролону Ecosound Пила чорного кольору використовується для поліпшення акустики приміщень, поглинання шумових ефектів і корекції звуку, роблячи його більш якісним і об'ємним. Також даний поролон дозволяє домогтися більш високого рівня розбірливості мови. Його встановлю..
  643 грн. 722 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 30мм 50х50см чорний графіт
  Панель з акустичного поролону Ecosound Пила - це оптимальне рішення поліпшення акустики приміщень, корекції звуку, поглинання шуму і луни. Особливість форми даної моделі поролону, у вигляді пилки, дозволяє максимально знизити рівень шумових ефектів в приміщенні, а також зробити звук більш якісним, а..
  79 грн. 89 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 40мм 1х1м чорний графіт
  Ecosound Пила - це акустичний поролон, який використовується в приміщеннях для створення ідеальної акустики, шляхом корекції звуку і поглинання луни і шумових ефектів. Встановлюються плити з даного акустичного поролону в професійних студіях звукозапису, в офісних центрах і концертних залах, в приміщ..
  428 грн. 481 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 40мм 2х1м чорний графіт
  Привабливий і при цьому вельми ефективний акустичний поролон Ecosound Пила. Даний акустичний поролон використовується для корекції звуку, поглинання різноманітних шумових ефектів, стоячих хвиль і флатер-луни, а також ефективного усунення реверберації і досягнення ідеальної акустики в приміщенні. Для..
  853 грн. 958 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 40мм 50х50см чорний графіт
  Практичный акустический поролон Ecosound Пила, классического черного цвета, применяется в профессиональных студиях звукозаписи, на телевидении, радио и кинотеатрах, а также в спортивных залах, тирах, колл-центрах и других местах, где необходимо улучшить акустику помещения, максимально уменьшив урове..
  107 грн. 120 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 50мм 1х1м чорний графіт
  Для корекції звуку і поліпшення акустики приміщень ідеально підійде акустичний поролон Ecosound Пила. Він має розмір 100 см х 100 см і товщину 5 см, а також класичну забарвлення чорного кольору. Даний поролон забезпечує поглинання шумових ефектів і корекцію звуку, доводячи його до ідеального стану. ..
  506 грн. 569 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 50мм 2х1м чорний графіт
  Високоефективний і при цьому дуже стильний акустичний поролон Ecosound Пила чудово впоратися з поліпшенням акустики приміщення, при цьому усунувши всі непотрібні, сторонні шуми і луну. Даний поролон має поверхню пилкоподібної форми, завдяки якій відбувається перетворення звукової енергії в теплову. ..
  1013 грн. 1138 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 50мм 50х50см чорний графіт
  Оригінальний акустичний поролон чорного кольору Ecosound Пила ефективно використовується для поліпшення акустики, дозволяючи максимально зменшити рівень шумових ефектів і провести корекцію звуку. Завдяки своїй формі, він трансформує звукову енергію в теплову, ефективно розсіюючи акустичні коливання...
  126 грн. 142 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 70мм 1х1м чорний графіт
  Багатофункціональний акустичний поролон чорного кольору Ecosound Пила. Даний поролон використовується для поліпшення акустики приміщення, усунення сторонніх шумів і луни, а також для досягнення оптимального рівня реверберації. Відмінною особливістю даної моделі є її поверхню пилкоподібної форми, зав..
  679 грн. 763 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 70мм 2х1м чорний графіт
  Сучасний акустичний поролон Ecosound Пила чорного кольору. Поролон виробляється з якісного, безпечного акустичного всепенного поліуретану, повністю гіпоалергенного за своїми якостями. Даний акустичний поролон широко використовуються в цілях корекції звуку, поліпшення його якості і поглинання шумових..
  1365 грн. 1534 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound Піла 70мм 50х50см чорний графіт
  Акустичний поролон чорного кольору Ecosound Пила використовується в професійних студіях звукозапису, на телебаченні, радіо і кінотеатрах, а також в спортивних залах, тирах, колл-центрах та інших місцях, де необхідно поліпшити акустику приміщення, зменшити рівень шумових ефектів, зробити звук високої..
  170 грн. 191 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 40мм 1мх1м Колір чорний графіт
  Акустичний поролон з міцного, що не горючого матеріалу Ecosound піраміда ідеальне рішення для приміщень, де потрібна корекція звуку. Дана панель має розмір 40 мм 1х1м, колір чорний графіт. Застосовується для боротьби з ранніми відображеннями звуку, а також реверберацией високих і середніх частотах. ..
  459 грн. 516 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 40мм 2мх1м Колір чорний графіт
  Ecosound Піраміда - це акустичний поролон чорного кольору, який в даній моделі представлений у вигляді панелі розміром 200см х 100см, при товщині 40мм. Оригінальна форма поверхні, у вигляді пірамід, дозволяє максимально поліпшити акустику приміщення, коригувати звук, а також поглинати сторонні шумов..
  918 грн. 1032 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 40мм 50смх50см Колір чорний графіт
  Панель з акустичного поролону Ecosound Піраміда допоможе вам поліпшити акустику приміщення, провести корекцію звуку, а також позбутися від шуму і луни. Особливість поверхні даної панелі, виконаної у вигляді піраміди, дозволяє максимально знизити рівень шумових ефектів в приміщенні, а також домогтися..
  117 грн. 132 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 50мм 1мх1м Колір сірий
  Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  552 грн. 620 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 50мм 1мх1м Колір чорний графіт
  Акустична плита з пенополеурітан 50 мм-підставу 10 мм, піраміда 40мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  558 грн. 627 грн.
  На основі 2 відгуків.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 70мм 1мх1м Колір сірий
  Акустична плита з оригінальною пірамідальної поверхнею з якісного акустичного поролону, який виготовляється з гіпоалергенного і повністю безпечного для здоров'я людини пінополіуретану. Використовується для корекції акустики приміщення, корекції середніх і високих частот, а також усунення реверберац..
  703 грн. 790 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 70мм 1мх1м Колір чорний графіт
  Акустична плита з пенополеурітан 70 мм-підставу 10 мм, піраміда 60мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон піраміда-звукокорр..
  759 грн. 853 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 120мм 1мх1м Колір чорний графіт
  Акустична плита з пенополеурітан 120 мм-підставу 20 мм, піраміда 100мм. Довжина 1метр, ширина 1метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний Поролон пірамід..
  1262 грн. 1418 грн.
 • Акустичний поролон Ecosound піраміда 90мм 1мх1м Колір чорний графіт
  Акустична плита з пенополеурітан 90 мм-підставу 15 мм, піраміда 75мм. Довжина 1 метр, ширина 1 метр. Може використовуватися в системах акустичних підвісних стель. Колір-чорний графіт. Не схильний до вицвітання. Призначена для корекції середніх і високих частот. Акустичний поролон піраміда-звукокорр..
  1099 грн. 1235 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля Ecosound товщина 20мм, 1мх1м Колір чорний графіт
  Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  299 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля Ecosound товщина 20мм, 1мх2м Колір чорний графіт
  Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  598 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля Ecosound товщина 30мм, 1мх1м Колір чорний графіт
  Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  399 грн.
 • Ячеістий поролон хвиля Ecosound товщина 30мм, 1мх2м Колір чорний графіт
  Ячеістий поролон хвиля чорного кольору вікорістовується як акустичний поролон для звукопоглінання в технічних пріміщеннях, дизель генераторах, виробничих пріміщеннях - там де треба Зменшити рівень шуму, відкорігуваті рівень реверберації до норм, а так само для студійніх приміщень, дикторских и вокал..
  798 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 20мм 1мх1м бордовий
  Бордовий акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля використовується в поєднанні з бас пастками, і іншими акустичними дифузорами, а також додатковою звукоізоляцією приміщення, в концертних залах, офісний центрах, студіях звукозапису, на радіо і телебаченні, а також в інших приміщеннях, де необхідно..
  660 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 20мм 1мх1м фіолетовий
  Звукопоглинальний і звукокоррекціонний акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля фіолетового кольору. Поролон виробляється з негорючого пінополіуретану, який не містить токсичних і шкідливих компонентів. Дана модель поролону виробляється в плитах розміром 100 см х 100 см і заввишки 2 см. Використо..
  660 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 20мм 1мх1м чорний графіт
  Високоефективний негорючий акустичний поролон Ecosound Хвиля чорного кольору. Даний акустичний поролон використовуються в технічних і виробничих приміщеннях, а також в професійних студіях звукозапису, дикторских кабінках і кінотеатрах, офісах і call-центрах, на радіо і телебаченні. Він дозволяє змен..
  660 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 20мм 2мх1м бордовий
  Високоефективний негорючий акустичний поролон Ecosound Волна бордового кольору ідеально справляється із усуненням сторонніх шумових ефектів, автоматично встановлює оптимальні налаштування середніх та високих частот, а також усуває реверберацію та первичні відображення. Коефіцієнт звукового поглинанн..
  1320 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 20мм 2мх1м фіолетовий
  Для того щоб домогтися гарної акустики приміщення, необхідно правильно підібрати акустичні компоненти, які зможуть проводити корекцію звуку і поглинати шумові ефекти, доводячи акустику приміщення до досконалості. Акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля фіолетового кольору підійде для такої мети...
  1320 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 20мм 2мх1м чорний графіт
  Якщо вам необхідно домогтися максимально якісного рівня звуку, більш розбірливою мовлення, позбутися від непотрібних шумів і луни, акустичний поролон Ecosound Хвиля ідеально підійде для цих цілей. Даний поролон відноситься до негорючих типам акустичного поролону. Застосовувати його можна в студіях з..
  1320 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 30мм 1мх1м фіолетовий
  Ефективний акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля. Даний поролон використовується для корекції звуку, поглинання різноманітних шумових ефектів і луни, усунення реверберації і досягнення більш високої якості акустики приміщень. Для більшого ефекту акустичний негорючий поролон краще використовува..
  930 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 30мм 1мх1м чорний графіт
  Негорючий акустичний поролон Ecosound Хвиля кольору чорний графіт. Використовується в приміщеннях для корекції звуку, поліпшення його якості, а також для зниження і поглинання шумових ефектів. Даний поролон дозволяє добитися ідеальної акустики приміщення, забезпечує бездоганне звучання та максимальн..
  930 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 30мм 2мх1м бордовий
  Акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля бордового кольору з хвилеподібною формою поверхні. Поролон використовується в приміщеннях для усунення сторонніх шумових ефектів і луни, для досягнення оптимізації реверберації і створення ідеальної акустики. За допомогою акустичного поролону Хвиля ви змож..
  1860 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 30мм 2мх1м фіолетовий
  Високоефективний акустичний поролон Ecosound Хвиля - це негорючий поролон, який має хвилеподібну форму поверхні, товщиною 3 см. Він прекрасно справляється з корекцією акустики приміщень, дозволяючи домогтися максимально якісного рівня звуку і позбутися від шумових ефектів. Даного типу поролон викори..
  1860 грн.
 • Акустичний поролон негорючий Ecosound ячеистий Хвиля 30мм 2мх1м чорний графіт
  Акустичний негорючий поролон Ecosound Хвиля має хвилеподібну форму поверхні, яка дозволяє добитися ідеальної акустики приміщення, забезпечує бездоганне звучання та максимальної розбірливості мови. Використовується акустичний поролон Хвиля, в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і..
  1860 грн.
 • Акустичний поролон негорючий ячеистий Ecosound Хвиля 30мм 1мх1м бордовий
  Практичний і візуально стильний акустичний поролон Ecosound Хвиля бордового кольору з оригінальною хвилеподібною формою поверхні. Даний поролон активно використовується в професійних студіях звукозапису, концертних залах, барах і ресторанах, а також на телебаченні, радіо та в кінотеатрах. Завдяки да..
  930 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound піраміда Pyramid Gain Black 30мм 45х45см колір чорний графіт
  Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  103 грн.
 • Панель з акустичного поролону піраміда Ecosound Pyramid Gain Green 30 мм.45х45см колір зелений
  Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  93 грн.
 • Панель з акустичного поролону піраміда Ecosound Pyramid Gain Orange 30 мм.45х45см колір помаранчевий
  Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  117 грн.
 • Панель з акустичного поролону піраміда Ecosound Pyramid Gain Yellow 30 мм.45х45см колір жовтий
  Акустична панель піраміда - найпопулярніший тип акустичних панелей. Акустична панель піраміда має більш широким спектром звукопоглинання в порівнянні зі своїми аналогами за рахунок спеціального рельєфу, який дозволяє краще поглинати звукові хвилі в пористу структуру акустичного поролону. Гранично п..
  93 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Pyramid Color товщиною 70 мм, розміром 100х100 см, жовтого кольору
  Колір: жовтий; розмір: 100х100 см; товщина панелі: 70 мм; коефіцієнт звукопоглинання: 0,8; матеріал: Акустичний поролон; щільність матеріалу: 30 кг / м.куб. ; нормальна кількість нестандартних заглиблень: менше 1%; кількість пір на 1 мм.кв: близько 40 шт; допустима похибка висоти панелі: до 5 мм; д..
  735 грн. 826 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Pyramid Color товщиною 70 мм, розміром 100х100 см, зеленого кольору
  Колір: зелений; розмір: 100х100 см; товщина панелі: 70 мм; коефіцієнт звукопоглинання: 0,8; матеріал: Акустичний поролон; щільність матеріалу: 30 кг / м.куб. ; нормальна кількість нестандартних заглиблень: менше 1%; кількість пір на 1 мм.кв: близько 40 шт; допустима похибка висоти панелі: до 5 мм; ..
  735 грн. 826 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Pyramid Color товщиною 70 мм, розміром 100х100 см, оранжевого кольору
  Колір: помаранчевий; розмір: 100х100 см; товщина панелі: 70 мм; коефіцієнт звукопоглинання: 0,8; матеріал: Акустичний поролон; щільність матеріалу: 30 кг / м.куб. ; нормальна кількість нестандартних заглиблень: менше 1%; кількість пір на 1 мм.кв: близько 40 шт; допустима похибка висоти панелі: до 5..
  735 грн. 826 грн.
 • Панель з акустичного поролону Ecosound Pyramid Color товщиною 70 мм, розміром 100х100 см, синього кольору
  Колір: синій; розмір: 100х100 см; товщина панелі: 70 мм; коефіцієнт звукопоглинання: 0,8; матеріал: Акустичний поролон; щільність матеріалу: 30 кг / м.куб. ; нормальна кількість нестандартних заглиблень: менше 1%; кількість пір на 1 мм.кв: близько 40 шт; допустима похибка висоти панелі: до 5 мм; до..
  735 грн. 826 грн.

Наші Клієнти

 • Логотип клиента WIX
 • Логотип клиента телеканал Украина
 • Логотип клиента Артериум
 • Логотип клиента Zinteco
 • Логотип клиента телеканал Новый
 • Логотип клиента телеканал ZIK
 • Логотип клиента Wargaming
 • Логотип клиента телеканал СТБ
 • Логотип клиента Старлайтмедиа
 • Логотип клиента Интер
 • Логотип клиента Датаробот
 • Логотип клиента Мегого
 • Логотип клиента телеканал 1+1
 • Логотип клиента телеканал 112