10 розумних порад, як ізолюватися від шуму

  • 21 серпня 2020 00:41:02
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 15275
  • 0

Більше одного з двох українців кажуть, що їх турбує шум всередині будинку. Шум з вулиці, сусідів, машин ... Коли шумове забруднення носить щоденний і періодичний характер, життя вдома стає нестерпним. Дратівливий нас шум в наших інтер'єрах! Щоб знизити стрес, пов'язаний з шумом, і знайти душевний спокій, давайте облаштуємо і облаштуємо наше житло. Прості поради або невеликі роботи, ось кілька хороших ідей, як захистити себе від шуму.

Боротьба з шумом в будинку є відносно складною. Шум проникає через стіни, проникає крізь протікання, резонує в стінах ... Часто необхідно комбінувати пристрої, щоб успішно його усунути. Найкраще усунути джерело, обмежуючи випромінюється шум або поглинаючи його відповідними килимами, шторами і меблями. Герметизація дверей і вікон відносно проста і дає хороші результати, але зверніть увагу на вентиляцію житла, акустичне поліпшення не повинно відбуватися за рахунок погіршення якості повітря в приміщенні.

Встановіть підвісну стелю, щоб знизити шум зверху.

Клацання підборами, біг і стрибки дітей ... Удари зверху - одні з найбільш стресових. Звук проходить через стелю, але також поширюється і через стіни. Установка підвісної стелі значно покращує ситуацію, за умови того, що ви готові розлучитися з як мінімум 13 см стелі!

Покладіть металевий каркас, волокнистий утеплювач, потім спеціальні гіпсокартонні плити для звукоізоляції. Ви отримаєте набагато кращий результат, якщо ваш підвісна стеля буде відділений від стелі або за допомогою антивібраційних підвісів, або за допомогою дліннопролетного каркаса, встановленого від стіни до стіни.

Ця система вирішує проблему прямої передачі і заощаджує близько 25 децибел!

Ізолюйте стіни, щоб заблокувати передачу звуку.

Щоб прикрасити існуючі стіни і заблокувати пряму передачу, у вас є вибір між декількома методами. Фарби шуму існує. Він розміщений на звукопоглощающей підкладці, що дозволяє знизити рівень шуму від 3 до 15 дБ в залежності від частот. Ви також можете вибрати тонкі акустичні панелі (50 мм), готові до установки. Акустичне посилення складе близько 15 дБ. Ці два рішення показані для міжкімнатних перегородок.

Щоб ще більше знизити рівень шуму, наприклад, на стіні з гучним сусідом, виберіть накладку на металевий каркас. Ви зафіксуєте мінеральну вату двома гіпсокартону. Остаточна товщина складе близько 70 мм, а акустичне посилення - близько 20 дБ.

Ви також можете встановити ізоляцію і встановити перегородку з цегли або гіпсової плитки. Щоб не передавати шум, контр-перегородка повинна бути відокремлена від існуючої стіни еластомірними стрічками.

Замініть вікна, щоб блокувати сторонній шум.

Ізоляція вікон є кращим захистом від зовнішнього шуму, руху і діяльності людини. Щоб правильно вибрати нове вікно, знайте, що звукоізоляція краще, якщо два скла, складові подвійне скління, мають різну товщину, тому що різниця між двома масами ізолює шум.

Результат додатково поліпшується за допомогою посиленого ізоляційного скління, одне з двох стекол якого є ламінованим. Це верхній, звуковий і теплової.

Нарешті, якщо ви сумніваєтеся між двома вікнами, подивіться на їх класифікацію. Здатність вікна послаблювати зовнішній шум: від AC1 до AC4 (для найбільш ефективного). З вікном класу AC3 дорожній шум буде знижений приблизно на 36 децибел (дБ). Це не мало.

Поліпшити гідроізоляцію старих вікон.

Якщо ви не можете поміняти вікна, вам потрібно поліпшити їх воздухонепроницаемость, щоб не було шуму. Для цього поміняти ущільнювачі. Ви знайдете кілька моделей в своєму магазині DIY. Гумові прокладки ефективні і дуже прості в установці, вони представляють собою липкі стрічки. Силікон поставляється в картриджі і наноситься за допомогою пістолета. Установка трохи складніше, при необхідності скористайтеся онлайн-керівництвом. На віконну раму ставляться ущільнювачі. Вони практичні, ефективні, але не обов'язково дуже естетичні. Також на підвіконні розмістіть їх швидше під прорізами (під струменем води), вони будуть більш стриманими.

Встановіть акустичні повітрозабірники, які пропускають повітря, але не шумлять.

Один із принципів зниження шуму - зробити все водонепроникним: вікна, двері, коробки для рольставен. Якщо повітря не проходить, шум не проходить. Однак дуже важливо підтримувати в будинку хорошу вентиляцію, яка забезпечує відновлення повітря в приміщенні. Хороший компроміс існує з акустичними повітрозабірниками. Для VMC, індивідуальних витяжок, коробів для рольставен або навіть установки на кам'яну кладку вибирайте так звані акустичні повітрозабірники або оснащені акустичними глушниками.

Закрийте вхідні двері, щоб не чути шум зі сходового майданчика.

Ви можете чути все, що відбувається на майданчику або на сходах. Ваша сходова двері недостатньо ізольована. По можливості замініть її броньованими дверима (якщо вона важка, тим краще ізолює!). В іншому випадку необхідно обесшуміть її. Бар'єр шуму є першим рішенням, воно складається з декількох шарів важких тканин і знижує рівень шуму приблизно на 20 дБ. Ніщо не заважає зробити це самому. Переконайтеся, що він добре прикриває двері і навіть «переповнює її».

Потім встановіть прокладки навколо двері, а також щеточную прокладку в нижній частині дверей. У вас повинно бути якомога менше місця. Ви також можете використовувати килимки, як це роблять деякі лікарі. Є готові до установки комплекти оббивки. Якщо ви зробите це своїми руками, створіть свою оббивку самостійно, використовуючи, наприклад, коркові листи.

Одягніть штори, штори і меблі, щоб запобігти резонанс і реверберацію.

У нових будинках часто виникають проблеми з реверберацией (ефектом луни) і резонансом. Запросіть друзів на вечерю, і рівень звуку швидко стане нестерпним, оскільки кожне слово знаходить відгук. Якщо підлога викладена плиткою, то ще гірше. Кілька простих рішень дозволяють приборкати явище, наприклад, встановивши:

  • килимки
  • товсті подвійні штори на вікнах
  • тканину натягнута на стіну, покладена на шар флісу
  • Антишумові мальовничий полотно
  • або звукоізоляція в листах або рулонах під настінне покриття.

Меблі також значно впливає на шум. Велика відкрита бібліотека з полками різного розміру і різними предметами, посилить звукоізоляцію приміщення.

Покладіть килимки, килимові покриття і підкладку для плаваючих підлог так, щоб вони поглинали звук.

Щоб зменшити поширення шуму по підлозі, встановіть килими. Великий килим знижує передачу звуку приблизно на 10 дБ, товстий килим на 20 дБ. Також подумайте про пружних підкладках під плаваючими підлогами. Не ставте Hi-Fi колонки прямо на землю, переважно використовуйте опори або невеликі предмети меблів, ніжки яких споряджені гумовими подушечками.

Виберіть безшумне обладнання.

При покупці холодильника, пральної машини або пилососа перевірте їх рівень шуму, зазначений в децибелах (дБ) в технічній інструкції. Тиха пральна машина випромінює близько 40 дБ в режимі прання і від 60 до 65 дБ в режимі віджимання. Якщо ваше обладнання старе, встановіть антивібраційні прокладки під ніжки пристрою. Нарешті, для спокою ваших сусідів не включайте пральну машину на ніч.

Купити засоби захисту органів слуху.

Саме ці маленькі вушні вкладиші з воску, піни або силікону дуже корисні. Не залишайте без них, вони знижують рівень шуму від 25 до 35 дБ в залежності від моделі. Незамінний в шумному готелі або в селі, щоб пережити крик півня.

Якщо ви проводите роботи щодо поліпшення акустики в своєму будинку, одночасно вивчайте теплову проблему. Багато продуктів ізолюють вас як від шуму, так і від холоду. Ви вбиваєте двох зайців одним пострілом!

Акустичні підвісні стелі Акустичний поролон піраміда Акустичні панелі

 
Залишити відгук ↓
 
Відгуків ще не було.