Шумоізоляція під натяжні стелі

  • 06 січня 2022 00:36:15
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 8610
  • 0
Особливості шумоізоляції під натяжну стелю
Усі виробники матеріалів постійно радують новинками, що дозволяє вибрати те, що потрібно. Є 2 види натяжних стель:

Перфоровані одношарові, що мають тканинну основу;
Багатошарові акустичні, тобто звукоізолюючі;

Перший варіант виготовляється з тканинної основи та має перфорацію. Тканина обробляється рідким поліуретаном. Поглинання шуму здійснюється за рахунок зменшення амплітуди звукових хвиль. Але, матеріал не може похвалитися своєю міцністю, тому що через велику кількість отворів, він витончується. Тому варто враховувати цей варіант перед шумоізоляцією під натяжну стелю.

Другий варіант – це акустичне покриття, яке має кілька шарів. В його основі використовується тканина, але при цьому вона з двох сторін покрита полімерним засобом. З лицьового боку, матеріал покритий декоративним лаком, що дозволяє захистити тканину. На задню сторону наносять пінний полімер, який поглинає шум. Якщо розглядати переваги такого покриття, то до них можна зарахувати:

Відмінні показники захисту від чужого звуку;
Легкість монтажу;
Сучасний дизайн;
Практичність у використанні;
тривалий термін служби;
Екологічний склад;
Як ви бачите, шумоізоляція під натяжну стелю має чимало особливостей, які потрібно брати до уваги.

Звукоізоляція під натяжну стелю
Якщо ви вирішили вдатися до того, щоб позбутися від стороннього звуку за допомогою стель, то ви можете зробити це декількома варіантами:

Каркасним;
Безкаркасним;
Комбінованим;
Якщо розглядати каркасний варіант звукоізоляції під стелю, то вам потрібно знати про те, що буде споруджений каркас з металопрофілю або бруса. При використанні безкаркасного варіанту використовується спеціальний ізолятор шуму, який фіксується на клей прямо до стелі. Усі стики проклеюються спеціальним скотчем. Комбінований варіант використовується тоді, коли поверхня має нерівності або у зоні є проводка чи труби. Це невелике порівняння дозволить вам визначитися з тим, яка звукоізоляція під натяжну стелю вам підійде.

Підготовка до виконання робіт
Щоб досягти потрібного результату, необхідно провести підготовку поверхні. Це дозволить вам позбавитися ймовірності появи цвілі, і досягти високого показники адгезії матеріалу. Якщо є якісне фарбування, то поверхню потрібно очистити від пилу або бруду та провести установку звукопоглинаючого матеріалу. Якщо на поверхні залишиться пил, то вона заважатиме склеюванню матеріалів. Підготовка є важливою, адже тільки так можна досягти результату. У тому випадку, якщо стеля має сколи, потрібно усунути їх. Усі шви потрібно згладити, а поверхню вирівняти.

Після того, як буде проведено вирівнювання та очищення, потрібно провести ґрунтовку за допомогою антисептичного засобу, який дозволить створити потрібне зчеплення матеріалів. Коли робота буде зроблена, можна приступати до виведення електричної проводки для освітлення. Після цього, можна кріпити профіль стелі, і приступати до встановлення шумоізоляційного матеріалу тим способом, який вибрав спеціаліст.

Які матеріали використовуються?
Для проведення звукоізоляції під натяжну стелю прийнято використовувати певні матеріали, до яких відносять:

Macsound prof;
Базальтові плити;
Пінопласт;
Панелі із дерева;
Акустичні матеріали;
Інше;
Найбільш поширеним варіантом є Macsound prof, тому що він має певні переваги:

Поглинання звуку;
Утеплення;
Легкість монтажу;
Macsound prof виготовляється у вигляді аркушів з розміром 1х2 метри. Сам матеріал встановлюється за допомогою спеціального клею. На відміну від мінеральної вати, обсипання волокон у акустичного матеріалу Macsound prof немає. Займатися встановленням цього матеріалу мають лише кваліфіковані фахівці, які зможуть взяти до уваги всі особливості та професійно виконати роботу. Але, матеріал має невелику стійкість до вологи, тому потрібно використовувати плівку для її захисту.

Якщо розглядати базальтову вату, вона матиме схожі властивості, але дуже незручна при монтажі. В основному базальтову вату використовують у каркасних конструкціях, які забирають більше простору, ніж безкаркасні методи монтажу. Щоб уникнути обсипання волокон, вату обертають на поліетилен. Вона добре справляється з тим, щоб поглинати звук. Але важливо розуміти, що як базальтова, так і мінеральна вата повинні мати захист з двох сторін, щоб волога не зіпсувала їх. Якісне тонке шумоізоляційне полотно з декількома шарами виготовляється з мінеральної вати та повсті. Його перевагою є те, що ширина не відбивається на висоті. Хочеться розповісти і про пінопласт, який не має таких відмінних показників поглинання шуму, як попередні матеріали. Більше того, через свої фізичні особливості пінопласт більше посилює звук, ніж поглинає його. При звукоізоляції стелі пінопласт краще не використовувати - звукоізоляційні властивості стелі зменшуватися. За цей причини, його рідко використовують у приміщеннях.

Ціна звукоізоляції стелі відрізнятиметься, залежно від того, який матеріал ви виберете. Поки ви думаєте, ми пропонуємо вам поговорити про пробкове покриття. Воно є екологічним та натуральним матеріалом, який дозволяє позбутися стороннього звуку. Воно має чимало переваг, до яких можна віднести:

Поглинання звуку;
Екологічний склад;
Стійкість до вологи;
Еластичність;
Тонкість;
При установці покриття не завдає жодних складнощів, що є його перевагою. При цьому його вартість досить велика, але цілком виправдана його відмінною якістю.

Ціна звукоізоляції стелі
Якщо вас цікавить ціна звукоізоляції стелі, ви зможете дізнатися її, звернувшись до нас. Важливо розуміти, що може залежати від багатьох чинників. Наприклад, від матеріалу, який ви оберете, від розміру приміщення та інших факторів. Тому, щоб дізнатися про неї, потрібно визначитися з роботами. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти все необхідне для того, щоб зробити звукоізоляцію стелі. Всі товари, які представлені в наявності, мають відмінну якість, тому ви можете не сумніватися, що вони впораються з поставленими завданнями.

Всі матеріали відрізняються між собою і мають свої особливості, які потрібно брати до уваги для правильного вибору. Якщо ви не знаєте, що вибрати, ви можете звернутися до консультантів, які допоможуть вам у цьому питанні. Після вибору відповідних матеріалів ви можете дізнатися ціну звукоізоляції стелі. Вибирайте якісні матеріали від відомих виробників, і тоді сторонній шум не буде проблемою.
 
Залишити відгук ↓
 
Відгуків ще не було.