Звукоізоляція стелі своїми руками

  • 09 вересня 2020 21:54:59
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 4613
  • 0

Хто не страждав від галасливого сусідства, кроків або тертя ніжок стільця поверхом вище? Все це погана звукоізоляція стелі? Що стосується ремонту, то в даний час немає ніяких правил або навіть акустичної діагностики, що вимагають досягнення рівня комфорту і, таким чином, максимального зниження децибел в житловому приміщенні. Крім того, якщо ви не можете провести ізоляційні роботи у своїх сусідів, ось кілька принципів акустичної корекції, які можна застосувати в існуючій квартирі, яка погано ізольована від шуму.

Усунення шуму у джерела

Кращим рішенням є усунення шуму в джерелі, тобто втручання зверху (наприклад, простий килим з голкопробивним отвором або пружна підкладка macsound prof 5-20 міліметрів під плаваючим підлогою часто може бути достатньою для вирішити проблему), але це не завжди можливо, але досить для хорошого шумозаглушення ... Таким чином, рішення потрібно шукати вдома, забезпечуючи хорошу звукоізоляцію стін, стелі і отримати свій акустичний комфорт.

Створіть акустична підвісна стеля

Ми будемо розміщувати підвісна стеля, підвішений на металевому каркасі: найчастіше на основі гіпсокартону, пригвинченого до металевого каркасу, закріпленому за допомогою вішалок на існуючий стеля. Створюване таким чином порожній простір (камеру) заповнюючи її звукоізоляцією у вигляді акустичних панелей або плит macsound в товщині 40 мм, розташованих поруч з каркасом і діючих як демпфер.

Проте, ударний шум все ж чути: викликана ударом вібрація передається на підвіси і металевий каркас, які передають її на гіпсокартонну облицювання. Щоб обмежити ці передачі, на ринку є антивібраційні підвіси. Однак зазначимо, що оптимальний результат дає установка дліннопролетних каркасів (закріплених від стіни до стіни), які дозволяють відокремити створений підвісну стелю від статі вище. На дліннопролетних рамах таким же чином кладуться акустичні плити і накручуються пластини на раму.

Примітка: всупереч поширеній думці, поліпшення звукоізоляції не залежить від щільності мінеральної вати. Найщільніша мінеральна вата не забезпечує найкращих звукоізоляційних характеристик: при однаковій товщині і меншої щільності вата буде давати акустичні характеристики, еквівалентні мінеральній ваті. Відсутність внутрішніх волокон, еластичність, довжина волокна і однорідність мінеральної вати дозволяють знизити резонансну частоту конструкції за рахунок оптимізації ефекту «маса-пружина-маса».

Яка звукоізоляція для стель краща?

Звукоїзолятори для стель бувають різні. Найбільш придатними є:

  • Macsound prof;
  • гіпсокартон з максимальною щільністю.

Macsound prof має ту перевагу, що забезпечує тепло- і звукоізоляцію. Крім того, для кращої звукоізоляції існують гіпсокартонні плити з посиленою звукоізоляцією, а установка підвісної стелі є хорошою звукоізоляцією в певних випадках.

Щоб визначити кращу звукоізоляцію для вашої стелі, потрібно враховувати дві основні речі.

  • Перш за все, характер шумів, які ви хочете зменшити (повітряний шум або ударні шуми).
  • А також основний матеріал, з якого виготовлена ​​стеля (бетонна плита або дерев'яні перекриття).

Як акустично ізолювати стелю в квартирі?

У квартирі звук кроків або голосу сусідів нагорі може дратувати. Подумайте про звукоізоляцію стелі! Щоб виконати звукоізоляцію стелі квартири, підвісна стеля можна підвісити до існуючого стелі за допомогою антивібраційних підвісок, щоб обмежити передачу ударного шуму. Створюване простір заповнити macsound prof, що поглинає звук.

Ще одне більш ефективне рішення: установка самонесучого підвісної стелі. Те, що він відділений від існуючої стелі (підвісна стеля монтується від стін), перешкоджає прямій передачі шуму: поліпшується звукоізоляція квартири.

А як забезпечити звукоізоляцію стелі під дерев'яною підлогою?

Для хорошої звукоізоляції стелі під дерев'яною підлогою необхідно діяти в два етапи:

  • По-перше, прокладете macsound prof між дерев'яними балками, які складають структуру статі, і під ними. Цей матеріал забезпечить подвійний тепло- і звукоізоляцію.
  • Потім, для облицювання, доцільно використовувати армоване звукоізоляційні листи. Необхідно дотримуватися обережності при установці антивібраційних підвісок, щоб обмежити передачу ударного шуму на стелю. Щоб оптимізувати звукоізоляцію під підлогою, можна подвоїти облицювання, завжди використовуючи антивібраційні підвіски.

Зверніть увагу на діагностику!

Отже, як правильно ізолювати себе і боротися з шумом і, зокрема, з ударним шумом, який легше усунути при проектуванні конструкції. Крім того, під час ремонту іноді буває недостатньо ізолювати «проведену» стіну від шуму: шум зверху також може передаватися через стіни (непряма або бічна передача). Потім необхідно перейти до звукоізоляції цих стін. щоб отримати достатню ізоляцію і звести до мінімуму ізоляційні роботи вашого стелі, а також уникнути перекриття вашої звукоізоляції. Реалізація принципу «коробка в коробці» забезпечує якість ізоляції та зниження шуму. Цей принцип дозволяє вам використовувати всі шанси в свою користь, щоб «спрямувати шум» і «залишити» його зовні.

Акустичні підвісні стелі Акустичний поролон піраміда Акустичні панелі

 
Залишити відгук ↓
 
Відгуків ще не було.